Had Cora een kinderwens dan?quote:Op woensdag 27 juni 2007 17:03 schreef FdW het volgende:
Die trouwerij gaat ook niet door.![]()
Tas heeft Japio voor eeuwig onvruchtb aar en impotent geschopt.![]()
Van Cora hoeft het nu niet meer.![]()
Dan zullen ze nu wel vast zitten, want ik wil nog wel eens zien hoe ze dit gaan recht lullen.quote:Op woensdag 27 juni 2007 17:11 schreef Mika25 het volgende:
[..]
Huub zei dat ie bij de eerstvolgende boete (400.000 euro) weg zou gaan omdat ie dan op 606.000 euro boete zou staan, dat was voor hem niet meer de moeite om te blijven. Daarna heeft de redaktie hun eigen regel WEER eens aangepast en het naar 100.000 euro gebracht per overtreding.
Waarop de volgende dag diezelfde nieuwe regel WEER niet toegepast werd tegen Dennis. Volgens mij is het gewoon een spelletje van de redaktie: "hoe vaak kunnen we de spelregels veranderen en er mee wegkomen"
Jaap niet, maar Cora hoopte toch stiekem dat het wel een keer zover zou kunnen komen.quote:
hierquote:Op woensdag 27 juni 2007 17:10 schreef beequeen het volgende:
Ik vraag het nog maar een keer. Waar is Amanda?
quote:Op woensdag 27 juni 2007 17:14 schreef fredfik het volgende:
waar is amanda???
'Kijk, Pietje. Dat is die mevrouw van die leuke verhaaltjes!'quote:Op woensdag 27 juni 2007 17:14 schreef FdW het volgende:
[..]
Valt mee hoor. Een beetje winkels openen, TV optredens enzo.![]()
Geen idee kom net binnenquote:Op woensdag 27 juni 2007 17:10 schreef beequeen het volgende:
Ik vraag het nog maar een keer. Waar is Amanda?
mag hdngmw dan in z n eentje die 4k uitgeven??quote:Op woensdag 27 juni 2007 17:12 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Ja wil ik ook nu onderhand wel eens weten.
Mocht Natasia exit gaan, gaat het shoppen in de PC Hooft ook niet door..
Vrees voor ze dat ze het deze keer niet in de doofpot kunnen stoppen. Er zijn gewoon teveel mensen die een hekel aan Natasja hebben, dus dat filmpje zal binnen 24 uur bij het grote publiek bekend zijn. Vooral omdat Natasja toch het "gezicht" van DGK is (in de media) maakt het interessant voor de roddelpers om er over te praten.quote:Op woensdag 27 juni 2007 17:07 schreef scanman01 het volgende:
Daar zijn alle streamers het denk ik wel over eens. Nu de redactie nog. Feit is dat er op de TIEN site geen woord staat over trappen van Natasia.
picsquote:Op woensdag 27 juni 2007 17:15 schreef Gigageil het volgende:
DGK-REDACTIE :
Natasia eruit is wel het grootste en meest gewilde gebeurtenis die we kunnen meemaken, dus ga niet scheinheilig de regeltjes weer aanpassen, gewoon eruit met haar. Goed voor de geloofwaardigheid, einde van de grootheidswaanzin van Natasia![]()
En nou een lekker wijf erin graag, een hele stoere die Lieke en Amanda doet verbleken bij zoveel schoonheid en brutaliteit ( zoals Huub vol op zijn bek pakken terwijl Lieke erbij staat en Brian bij zijn pik pakt als Amanda erbij staat......( een vrouwelijke Huub dit keer, en aub niet zo'n schijn(g)heilig wijf meer als "Het kindje van God" Natasia![]()
Ik zeg ShowNieuwsquote:Op woensdag 27 juni 2007 17:16 schreef Mika25 het volgende:
[..]
Vrees voor ze dat ze het deze keer niet in de doofpot kunnen stoppen. Er zijn gewoon teveel mensen die een hekel aan Natasja hebben, dus dat filmpje zal binnen 24 uur bij het grote publiek bekend zijn. Vooral omdat Natasja toch het "gezicht" van DGK is (in de media) maakt het interessant voor de roddelpers om er over te praten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |