abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_50871410
ok, ik moet dit gewoon een keer opschrijven/kwijt. als ik soortgelijke topics hier lees valt het met mij nog wel mee. maargoed, mijn probleem is dus dat ik geen echte vrienden heb, in ieder geval geen mensen waar ik afspraken mee maak, goed mee kan praten en dingen doe etc.

doordat ik niet echt vrienden heb ga ik ook niet uit en als ik weg wil ofzo ergens heen kan dat niet echt of ik moet alleen gaan, en ik wil ook wel op vakantie dit jaar, maar dat zit er dus ook niet in.

Op de basisschool had ik altijd vergeleken met andere mensen veel vrienden, maar op de middelbare school is dat een beetje verwaterd en ging iedereen zijn eigen kant op. Daarna wel vrienden gehad, maar dat wisselde dan ook weer door klassenveranderingen. Eigenlijk kan ik ook niet echt vriendschappen onderhouden. Als ik iemand niet meer zie, bijvoorbeeld doordat we beiden naar een andere klas gaan, verwaterd de vrienschap gewoon..

De rede waarom ik geen vrienden heb is denk ik een combinatie van verlegenheid/luiheid ofzo, en ik ben nogal gesloten/stil (ben meer een denker), ik ben pas m'n zelf als ik mensen beter leer kennen en zij mij (al is dat de laatste jaren al erg verbeterd) Daarnaast ontmoet je zonder vrienden ook minder snel andere mensen. Ik heb ook nooit echt wat om over te praten met mensen, nu ik erbij nadenk heb ik eigenlijk niet echt een grote hobbie of passie ofzo. Voetbal vind ik bijvoorbeeld leuk om te doen, maar de eredivisie enzo op tv interesseert me eigenlijk niet.

Ik zit nu nog op school, heb een bijbaantje en ik doe aan sport, maar het contact gaat met de meesten nooit echt verder dan een kort gesprek. Als ik het met iemand goed kan vinden blijft dat daar gewoon bij, want zowat iedereen heeft al een eigen vriendenkring, zo lijkt het. In mijn huidige klas zitten nu ook niet echt hele leuke mensen ofzo, er is maar 1 waar ik het goed mee kan vinden, maar misschien ben ik wel te kieskeurig.

tips en advies zijn welkom graag alleen serieuze reacties, en geen grappenmakers
pi_50871468
zoek een tjikie
pi_50871485
Leeftijd?

Ga World of Warcraft spelen.
pi_50871551
in het begin herkende ik mezelf wel, maar ik heb wel vrienden

maar ontopic, wat voor sport doe je? een hobbie is natuurlijk de perfecte manier om een vriendschap mee te beginnen.
pi_50871560
Doe eens niet zo flauw met die reacties joh -_-
Vivre
pi_50871567
hhaah ja dat helpt

je zult een vlotte babbel moeten ontwikkelen hoe weet ik ook niet , maar je moet gewoon heeeul veul lullen het leiefst over de grootst mogelijke onzin als je maar praat
  dinsdag 26 juni 2007 @ 20:23:47 #7
69415 Buschetta
Jouw IP toevallig ?
pi_50871570
Ga eens naar een Fok! meet
pi_50871587
tja, als je zelf niet echt moeite doet om vriendschappen te onderhouden, moet je eigenlijk niet klagen, maar dragen, hè.
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  dinsdag 26 juni 2007 @ 20:24:17 #9
152953 Sanderrrr
De r bleef hangen
pi_50871596
wat voor een bijbaan heb je?
pi_50871602
ik heb een hele tijd hetzelfde probleem gehad, gelukkig ben er ik aardig boven op gekomen en heb ik elk weekend wat te doen.
Doordeweeks word het allemaal wat moeilijker omdat mensen werken, ik zelf werk dan savonds en heb verder de hele dag school.
Op het werk heb ik echt leuke mensen ontmoet die ik als vriend beschouw en dit is ook wederzijds.
Word ook vaak uitgenodigd voor feestjes terwijl ik niet kan, dan moet ik dus afzeggen. En dat voelt soms ook wel een beetje goed.
pi_50871614
ik ben 18

met world of warcraft spelen kom ik natuurlijk niet verder dan een stel internet vrienden

sport: tennis
bijbaan: vakkenvuller super de boer
  dinsdag 26 juni 2007 @ 20:25:19 #12
165848 SoupNazi
No soup for you!
pi_50871646
Probeer met mensen van bijv. school ook wat buiten school te doen, zelfde geldt voor collega's. Dan gaat het snel.
A.F.C. Ajax
  dinsdag 26 juni 2007 @ 20:29:53 #13
120113 Tomasso
Lopen te kijken
pi_50871847
Ik herken veel m'n mezelf terug in de OP. Mezelf van een paar jaar terug. Ik was ook altijd erg gesloten, verlegen en liet me pas kennen als ik me "veilig" voelde in een omgeving. Sinds ik op het HBO zit, ben ik ondertussen bijna 180 graden gedraaid. Mensen van vroeger spreek ik niet meer, ik heb pas echte vrienden sinds 2 jaar. Waardoor het is gekomen, ik weet het niet, er was echt ineens een omslag in mijn hele doen en laten. Ik ben destijds naar een openingsweek geweest van m'n hogeschool, ook dit heeft veel geholpen. Je leert je toekomstige studiegenoten op een andere manier kennen, maar vooral, je bent gedwongen om sowieso 1 week met totaal onbekenden om te gaan.

Mja, ik kan je veel verder helpen dan te zeggen dat je je misschien een beetje moet aanpassen, meer open staan en zijn. Ook je houding is van belang. Ik dacht van mezelf ook dat ik nooit iets te vertellen had, maar dat heb je altijd wel. Altijd. Wees niet bang om iets "fout" te zeggen.
"A true, creative researcher has to have confidence in nonsense"
pi_50871890
Inderdaad, aanpassen is heel erg belangrijk, natuurlijk moet die andere persoon zich ook aanpassen.
pi_50872267
Check in de buurt eens of je bij een vereniging kunt gaan bijv?
Je kunt je hobby toch uitbouwen tot iets moois?

Wat voor sport doe je trouwens? Vreemd dat je daar dan niet mensen leert kennen.
Doe zelf 2x per week fitnessen, en heb er toch wel wat mensen leren kennen zo, al is het daarbij gewoon als 'kennis' meer zeg maar, niet echt een vriendschap.

Ik heb veel van mijn huidige vrienden nog overgehouden van mijn laatste opleiding.
We gaan regelmatig stappen, wat drinken of komen bij elkaar thuis over de vloer om wat te ouwehoeren.

Good luck in ieder geval, en maak je niet sappel, vrienden komen en gaan, dus je zult er vast nog wel wat leren kennen
pi_50872678
quote:
Op dinsdag 26 juni 2007 20:24 schreef DanieI het volgende:
ik ben 18

met world of warcraft spelen kom ik natuurlijk niet verder dan een stel internet vrienden

sport: tennis
bijbaan: vakkenvuller super de boer
Ik zie het probleem al
pi_50872792
Geef een feest of nodig iemand uit om wat te gaan doen
hehehehehehehehehehhaeaheaehaehheahaehahaeheheheheheheheh :D;D:D::D;d:D:d;d;d
pi_50872817
quote:
Op dinsdag 26 juni 2007 20:49 schreef andre347 het volgende:

[..]

Ik zie het probleem al
Lul niet, als vakkenvuller heb ik bijna al mijn huidige vrienden ontmoet.
codecaster.tweakblogs.net
I wasn't masturbating, I was just cleaning it and it went off!
Taal is een communicatieprotocol. Een protocol staat of valt met het correct toepassen van de regels die het omhelst.
pi_50872881
quote:
Op dinsdag 26 juni 2007 20:52 schreef CodeCaster het volgende:

[..]

Lul niet, als vakkenvuller heb ik bijna al mijn huidige vrienden ontmoet.
Indd, ik ook!
Zuivel is de shit!
Maar in het magazijn met splitsen is het nog leuker. Je kan echt alle mensen tegen komen.
pi_50872958
Ja ik werk op zuivel, en dat is nou net de afdeling waar de minste mensen werken..
pi_50873050
quote:
Op dinsdag 26 juni 2007 20:56 schreef DanieI het volgende:
Ja ik werk op zuivel, en dat is nou net de afdeling waar de minste mensen werken..
Bij ons niet, hier werken juist de mensen die overal ingezet kunnen worden.
We hebben zegmaar Vers ( zuivel,vlees etc) en we hebben houdbaar (spreekt voorzich)
Je zit bij Houdbaar OF bij Vers.
Ik en die andere 2 gozers zitten bij alle 2 afdelingen.
Zit er ook dik in dat we volgend jaar vulploegleider worden
Werken een dikke 250 mensen @ deze supermarkt.
Maar er werken genoeg mensen @ zuivel die ook weer weg gaan na 4 weken ofzo.
  dinsdag 26 juni 2007 @ 21:09:30 #22
181494 Mrs.Solis
Call me Gaby.
pi_50873667
quote:
Op dinsdag 26 juni 2007 20:23 schreef Buschetta het volgende:
Ga eens naar een Fok! meet
Dat is misschien wel een goed idee ja.
pi_50874160
Daniel, ben je echt unhappy omdat je geen echte vrienden hebt, of ben je unhappy omdat je denkt dat je die hoort te hebben?

Vermaak je je vaak best wel in je eentje, en heb je alleen momenten dat je je verveelt, in de vakanties bijvoorbeeld, of mis je echt wekelijks 1 of een stel vrienden om mee op te trekken?
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  dinsdag 26 juni 2007 @ 21:22:17 #24
152953 Sanderrrr
De r bleef hangen
pi_50874355
quote:
Op dinsdag 26 juni 2007 20:58 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

Bij ons niet, hier werken juist de mensen die overal ingezet kunnen worden.
We hebben zegmaar Vers ( zuivel,vlees etc) en we hebben houdbaar (spreekt voorzich)
Je zit bij Houdbaar OF bij Vers.
Ik en die andere 2 gozers zitten bij alle 2 afdelingen.
Zit er ook dik in dat we volgend jaar vulploegleider worden
Werken een dikke 250 mensen @ deze supermarkt.
Maar er werken genoeg mensen @ zuivel die ook weer weg gaan na 4 weken ofzo.
250??? Als wij op het einde van de dag met z'n 10en naar huis gaan is het al veel. Daardoor zie ik wel elke avond weer dezelfde mensen waar je een vriendschap mee kunt opbouwen.
pi_50875375
Hey man,

Ik moet zeggen dat ik een hoop van jou in mezelf herken. Ik ben 17 nu, en ook meer van het denker-type lijkt me. Ik had vroeger ook best wat vrienden die ik nu niet meer heb, sinds we naar een andere klassen/scholen gingen. Mijn beste vrienden zaten met mij in de onderbouw maar daar ga ik nog steeds heel veel mee om, ook al zitten ze niet meer bij mij in de klas.
Ik ben ook niet echt van meteen heel supersnel contact maken met iedereen, inderdaad net als jij meer van dat als ik in een veilige omgeving zit dat ik dan beter ben in contact leggen. Het is een goed idee om misschien behalve sport en hobbys ook dingen te doen als muziek luisteren en dergelijke, dat geeft wat om over te praten en dergelijke. Zo heb ik laatst iemand aan Nightwish gekregen en hij mij aan Rise Against NW kende hij nog niet en ik kende RA nog niet. Nieuws en dergelijke volgen kan ook helpen denk ik, zo heb je wat om over te praten. Of je volgt bepaalde tv-programma's, zo heb ik Band of Brothers helemaal gevolgd samen met een ander, heb je steeds wat om over te lullen met elkaar En wat WoW betreft: ik heb door dat spel er ook een (real-life) vriend bij, hij hoorde mij erover in de klas en zegt ie hee heb ik ook . Ik ben er al een jaar geleden mee gekapt maar toch. Anyway, ik zou beetje om je heen kijken naar mensen met dezelfde interesses enzo... en je bent, als ik je post lees, helemaal de kwaadste niet, alleen wat stil maar dat zijn er meer. Succes in elk geval!
Het is wat het is, dat is wat het bijzonder maakt.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')