quote:
Op vrijdag 6 juli 2007 10:28 schreef cinnamongirl het volgende:Haha, wat een stelletje kontenlikkers allemaal.
Eerst met modder gooien en als je dan als bron wordt onthuld, je uitputten in smoezen en excuzen.
Daar begint het wel op te lijken. Geslijm in optima forma...
RATTENGATE: VERZOENING TUSSEN ROB DE NIJS EN HENRIETTE EN BELINDA EN THIERRY!Belinda Meuldijk is bereid ver te gaan om ex echtgenoot Rob de Nijs niet verder tegen zich in het harnas te jagen. Meuldijk, die hoog van de toren blies toen er in weekblad Privé foto's verschenen van haar smerige inboedel van de hand van haar ex, lijkt er inmiddels alles aan gelegen om De Nijs te vriend te houden. Ze werkt zelfs van harte mee aan de biografie van Rob de Nijs die eind dit jaar verschijnt omdat de zanger dan 65 jaar wordt en 45 jaar in het artiestenvak zit..Ook een verzoening lijkt nu tot de mogelijkheden te behoren...
Het wachten lijkt nog slechts op de foto van de grote verzoening tussen Belinda Meuldijk en haar veel jongere vriend Thierry enerzijds en Rob de Nijs en zijn veel jongere vriendin Henriette anderzijds. Beschuldigde Belinda Meuldijk, daarbij gesteund door Thierry, in de afgelopen weken Rob en Henriette zo ongeveer van alles wat maar lelijk was, inmiddels lijkt de lucht op te klaren. Overigens niet spontaan naar het lijkt, want Meuldijk moet diep door het stof.
De affaire die begon toen weekblad Privé foto's publiceerde van de inboedel van Meuldijk. Die bleek danig vervuild te zijn en bovendien gedecoreerd met levende en dode muizen en ratten. Niet veel later bleek dat Rob de Nijs die foto's gemaakt had omdat hij vond dat zijn autistische zoon Yoshi (21) in een dergelijke omgeving niet behoorde te verkeren.
Weekblad Privé, dat de foto's bemachtigde via een aantal tussenpersonen, waaronder de vriendin van maker De Nijs, werd daags na publicatie door Meuldijk voor de rechter gedaagd. Het kostte het weekblad een schadevergoeding en een rectificatie, maar terwijl Privé bloedde lijkt De Nijs succes te hebben behaald.
Meuldijk heeft er inmiddels in toegestemd dat Yoshi buitenshuis zal gaan wonen. Tot eind van dit jaar nog alleen overdag en daarna permanent. Daarmee is aan een van de voornaamste eisen van papa Rob voldaan.
Belinda lijkt overigens, nu de scheiding tussen haar en Rob nog altijd niet rond is, steeds toegeeflijker te worden. Zo heeft zij ook haar medewerking toegezegd aan de biografie over Rob de Nijs van Robert Haagsma, die in december in de winkel zal liggen.
"Ik heb Belinda opgebeld. Ze is erg belangrijk geweest voor Rob's carrière, dus het zou zonde zijn als ze niet meewerkt. Gelukkig was ze nog steeds bereid om te helpen", zei Braaksma vandaag op tv.
Een dramatische verzoening van de twee echtparen rond of tijdens de kerstdagen lijkt dan ook in het verschiet te liggen. Ook al omdat De Nijs dan zijn 65ste verjaardag, en het feit dat hij 45 jaar artiest is, viert. Voorwaarde is dan natuurlijk wel dat de scheiding is afgerond en dat de uitkomst is dat Belinda in het huis kan blijven wonen dat de aanleiding was tot de hele affaire.... zijonline
Het hangt van belangetjes aan elkaar en dat alles ook vanwege het aanstaande 'jubileum' van ouwe bok de Nijs waarvan iedereen natuurlijk een graan van wenst mee te pikken.