Hobsel is leuker dan jijquote:Op zaterdag 13 oktober 2007 02:17 schreef paultjuhhh het volgende:
[..]
ZOMG IK ZAG HET EN NIET EENS MIJ NOEMEN
Graag gedaanquote:Op zaterdag 13 oktober 2007 02:20 schreef MissHobje het volgende:
Wat kjoetie DaMook![]()
![]()
Ik vind het kei lief
Vast iets van "DaMook fuck you "quote:Op zaterdag 13 oktober 2007 02:22 schreef paultjuhhh het volgende:
ik ga ook smsen ff opletten he
Wat staat erin ???quote:Op zaterdag 13 oktober 2007 02:23 schreef paultjuhhh het volgende:
WIE MAAKT SCREENSHOT VAN MN SMS
Ja, verpest het maar alvast voor ons!quote:Op zaterdag 13 oktober 2007 02:25 schreef DaMook het volgende:
[..]
Wat staat erin ???, dan zie ik hem mischien en kan ik hem cappen
.
Op de radio ben ik al vaak zat geweestquote:Op zaterdag 13 oktober 2007 02:26 schreef Poit- het volgende:
Wat is er nou zo bijzonder aan giel bellen? Ja je komt op de radio woohoo...
Neehoor hij heeft hem gePMtquote:Op zaterdag 13 oktober 2007 02:26 schreef Electrocute het volgende:
[..]
Ja, verpest het maar alvast voor ons!
check je pmquote:Op zaterdag 13 oktober 2007 02:27 schreef DaMook het volgende:
[..]
Op de radio ben ik al vaak zat geweest, 2x bij 538 en 3x bij 3fm
.
Zie post voor jequote:
noooooo dit is van levensbelangquote:Op zaterdag 13 oktober 2007 02:28 schreef DaMook het volgende:
[..]
Neehoor hij heeft hem gePMt![]()
Nu hopen dat ik hem zie en hem kan cappen.
Als ik hem mis of te laat ben dan ligt dat aan het bier paultjuhhhh.
Ik doe mijn bestquote:Op zaterdag 13 oktober 2007 02:29 schreef paultjuhhh het volgende:
[..]
noooooo dit is van levensbelang
Ik ben een aantal keer gebeld naar aanleiding van een post hierquote:Op zaterdag 13 oktober 2007 02:27 schreef DaMook het volgende:
[..]
Op de radio ben ik al vaak zat geweest, 2x bij 538 en 3x bij 3fm
.
quote:Op zaterdag 13 oktober 2007 02:35 schreef Poit- het volgende:
[..]
Ik ben een aantal keer gebeld naar aanleiding van een post hierfamilie van JP
quote:Op zaterdag 13 oktober 2007 02:37 schreef Poit- het volgende:
Gaat er bij Jan Peter misschien een belletje rinkelen ?
quote:Op zaterdag 13 oktober 2007 02:43 schreef Poit- het volgende:
Verdomd uuhm is denk ik 1,5 jaar geleden. Nou ik had een keer gepost dat Balkenende de zoon is van mijn oma's zus dus zeg maar verre familie. Paar keer gezien op familie feesten, maar daar hield het ook bij op.
quote:Op zaterdag 13 oktober 2007 02:50 schreef LudoSanders het volgende:
Paultjuhhh, ouwe Chersonissos filmert.
Heb je eigenlijk nog tsjikkies geplayed in de Havana?quote:
Bedoel je net5 met de hoogeboom vakantieparken reclame's? Daar kom ik ook in voor jaquote:Op zaterdag 13 oktober 2007 02:48 schreef LudoSanders het volgende:
Poit-, ben jij ook niet bekend van SBS6 van een of ander vakantieprogramma?
Kansloze prikstok, dat lijkt verdomme wel een eeuwigheid geleden. Die was ik echt al vergeten eigenlijk, ik ga hem weer eens invoeren. Maar juist dat spotje voor Hoogenboom ja.quote:Op zaterdag 13 oktober 2007 02:54 schreef Poit- het volgende:
[..]
Bedoel je net5 met de hoogeboom vakantieparken reclame's? Daar kom ik ook in voor ja![]()
Kansloze prikstok![]()
![]()
Daarom is er waarschijnlijk nooit een vervolg op gekomen. Ik dacht dat je dat tegen een meisje moest zeggen trouwens.quote:Op zaterdag 13 oktober 2007 03:01 schreef Poit- het volgende:![]()
Ze was minstens 25. Weet alleen niet meer hoe ze heet. Me tekst was trouwens: U ziet er uit alsof u wel zin heeft in een ijsje. En het moest verdomme 3x over![]()
Neuhquote:Op zaterdag 13 oktober 2007 02:51 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Heb je eigenlijk nog tsjikkies geplayed in de Havana?![]()
Nee helaas.quote:Op zaterdag 13 oktober 2007 03:03 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Daarom is er waarschijnlijk nooit een vervolg op gekomen. Ik dacht dat je dat tegen een meisje moest zeggen trouwens.
Boh... écht gruwelijk nat. N-n-nog nooit zulke natte wijven gezien man! Bohbohbohquote:
SO TRUE HE maar ik ben daar niet te playerig voor weetogquote:Op zaterdag 13 oktober 2007 03:07 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Boh... écht gruwelijk nat. N-n-nog nooit zulke natte wijven gezien man! Bohbohboh
Je was te druk met filmen in de Bio Bio..quote:Op zaterdag 13 oktober 2007 03:08 schreef paultjuhhh het volgende:
[..]
SO TRUE HE maar ik ben daar niet te playerig voor weetog
hihihiquote:Op zaterdag 13 oktober 2007 03:09 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Je was te druk met filmen in de Bio Bio..
Ik denk dat dat in de nacht wel anders ligt hoor. Dan heb je als DJ een stuk meer vrijheid.quote:Op zaterdag 13 oktober 2007 01:56 schreef mash_ het volgende:
Dat ligt meer aan 3fm dan aan giel.. want een dj van een radio station kiest niet zijn eigen nummersvoor een gedeelte wel maar voor 90% word dat voor hem gedaan
Heb je die tieten van vorige week gezien paultjuhhh?quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 01:50 schreef paultjuhhh het volgende:
ES BEGINT !111!!EINS
jaquote:Op zaterdag 20 oktober 2007 01:55 schreef ScudRaket het volgende:
[..]
Heb je die tieten van vorige week gezien paultjuhhh?
Ik wil weer tieten!!!quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |