Kijk, dat wou ik horenquote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:08 schreef MWP het volgende:
*Eens met TS
Ik ben zelf homo en ik vind die hele gayparade een walgelijke vertoning, het is echt nergens voor nodig om je als een stel nichten op te tutten en in een string op een bootje te gaan staanDoe dat thuis als je het leuk vind...
Daarnaast is het ook nog een ontzettend stereotype beeld wat je krijgt van homo's... waarom kunnen we niet gewoon iets 'normaals' doen/organiseren![]()
Was dat dan nog maar zo, dan hadden we nog iets om naar te kijkenquote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:11 schreef nummer_zoveel het volgende:
Eens.
Die gayparade, staan ze allemaal in hun blote reet en piemel en er zaten afgelopen jaar zelfs minderjarigen tussen.
Het komt natuurlijk weer omdat homo's in de minderheid zijn en graag aandacht willen vragen voor hun situatie (en het feit dat we nog niet in elk land (dezelfde) rechten hebben als hetero's). Los van die discussie - of we die rechten wel of niet verdienen - is het natuurlijk van de zotte om op deze manier aandacht te vragen... als hetero's ergens over willen klagen gaan ze ook niet halfnaakt op een paar bootjes staan dansenquote:We hebben toch ook geen heteroparade?
Waarom moet dat dan allemaal weer wel mogen?
quote:Op vrijdag 22 juni 2007 18:59 schreef Syheriat het volgende:
...ik heb niks tegen homo's...stelletje kakraggers...
Foute woordkeuze wellichtquote:
ja we moeten volgend jaar een 'normale mensen' parade organiseren eignelijk, om te laten zien hoe het WEL hoortquote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:11 schreef nummer_zoveel het volgende:
Eens.
Die gayparade, staan ze allemaal in hun blote reet en piemel en er zaten afgelopen jaar zelfs minderjarigen tussen.
We hebben toch ook geen heteroparade?
Waarom moet dat dan allemaal weer wel mogen?
er worden een aantal fouten gemaakt hier:quote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:21 schreef nummer_zoveel het volgende:
Ik meen me toch te herinneren dat het vorig jaar in het nieuws was dat er minderjarige jongeren op die boten stonden, ook uitdagend gekleed! In mijn ogen kan zoiets dus echt niet, het zijn nog kinderen, of ze nu homo of hetero zijn.
Verder begrijp ik niet dat je trots kunt zijn op het feit dat je homo bent. Je bent trots op iets wat je zelf hebt gedaan of bereikt in het leven, niet op iets waar je geen invloed op hebt zoals homoseksualiteit. Nee, het is geen taboe meer en je kunt als homo zeker ook een gelukkig leven leiden, maar trots? Je bent er toch ook niet trots op als je hetero bent, of bi?
Lees even boven je. Een homo hier klaagt er zelfs over, net als een homo bij mij op werk. Het is gewoon roepen om aandacht. Je wordt al geaccepteerd, leave it be.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:24 schreef Jerruh het volgende:
[..]
er worden een aantal fouten gemaakt hier:
1) het gaat er om dat er een uiting wordt gegeven aan het feit dat men trots is dat men in nederland wel gewoon jezelf kan zijn als homo en uitbundig kan doen. en om even je likkenverhaaltje te ontdekken: vorig jaar was de enige pik die te zien was een opblaasbare gigant van 2 meter hoog...
2) het gros van de bezoekers is hetero
3) die 16- boot is dit jaar en niet eens uitdagend gekleed, geef maar een bron waar jij die nonsens vandaan hebt.
4) het is 1 middag in een jaar, waar maak je je druk om!? die hele parade duurt nauwelijks 3 uur en schijnbaar vinden mensen die 3 uur genoeg om meteen op homo's te kotsen of er een oordeel over te vertellen dat ze door die drie uur per jaar hun trots aan het uiten zijn
nou boeh.
ik zou zelf ook niet op een boot staan jengelen hoor, maar ik vind het niet walgelijk. waarom zou ik...quote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:27 schreef Syheriat het volgende:
[..]
Lees even boven je. Een homo hier klaagt er zelfs over, net als een homo bij mij op werk. Het is gewoon roepen om aandacht. Je wordt al geaccepteerd, leave it be.
och ja, de gemiddelde carnavalskoningin is 18- en heeft minder an...quote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:27 schreef nummer_zoveel het volgende:
Oh nee, wacht. Er gaat een boot meevaren komend jaar (zal nu wel dit jaar zijn) met jongentjes tussen de 11-15 jaar.![]()
quote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:26 schreef Jerruh het volgende:
in feite is het gewoon een love parade zoals in berlijn maar dan met slechtere muziek op sommige boten en met homo's. op de gemiddelde powerzone/hollywoodavond vind je meer naakt... maar ja, dat is vrouwelijk en dus geoorloofd, toch?
Ja, en homo's zijn ook gewoon mensen met verschillende opvattingen, smaak en meningen. Het is ook niet de volledige homo-gemeenschap die daarheen gaat.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:27 schreef Syheriat het volgende:
[..]
Lees even boven je. Een homo hier klaagt er zelfs over, net als een homo bij mij op werk. Het is gewoon roepen om aandacht. Je wordt al geaccepteerd, leave it be.
Hoe kom je daarbij?quote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:30 schreef Jerruh het volgende:
[..]
och ja, de gemiddelde carnavalskoningin is 18- en heeft minder an...
Naakt MAG niet en gebeurt ook niet. Wanneer gaat dat nou tot mensen doordringen?quote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:31 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Een paar blote borsten vind ik wat anders dan blote konten-en piemels. En die zie je daar dus wel.
Verder boeit het me niet als ze zo nodig naakt willen gaan, maar organiseer zoiets dan binnen in een uitgaansgelegenheid zodat niet iedereen ermee geconfroneerd wordt. Zoiets hoort in het uitgaansleven 'snachts thuis, en niet op klaarlichte dag waar kinderen bijzijn.
whehehe , minderjarigen tussen de homo's is een grote no-no, maar alle minderjarige sletjes in US die hun kutjes laten zien aan hetero's is wel volkomen geaccepteerdquote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:21 schreef nummer_zoveel het volgende:
Ik meen me toch te herinneren dat het vorig jaar in het nieuws was dat er minderjarige jongeren op die boten stonden, ook uitdagend gekleed! In mijn ogen kan zoiets dus echt niet, het zijn nog kinderen, of ze nu homo of hetero zijn.
lees nou es goed dude, er is geen piemel of blote kont te zien... hoogstens een paar mannen met leren broeken met gaten er in... ben je er uberhaupt wel eens geweest!?quote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:31 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Een paar blote borsten vind ik wat anders dan blote konten-en piemels. En die zie je daar dus wel.
Verder boeit het me niet als ze zo nodig naakt willen gaan, maar organiseer zoiets dan binnen in een uitgaansgelegenheid zodat niet iedereen ermee geconfroneerd wordt. Zoiets hoort in het uitgaansleven 'snachts thuis, en niet op klaarlichte dag waar kinderen bijzijn.
Ik zie parenclubs nog niet midden op de dag op de Amsterdamse grachten in actie. Of swingfeesten op klaarlichte dag in de binnenstad.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:32 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ja, en homo's zijn ook gewoon mensen met verschillende opvattingen, smaak en meningen. Het is ook niet de volledige homo-gemeenschap die daarheen gaat.
Reken jij ook alle hetero's af op parenclubs, swingfeesten en doorfokken?
quote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:33 schreef Herald het volgende:
[..]
whehehe , minderjarigen tussen de homo's is een grote no-no, maar alle minderjarige sletjes in US die hun kutjes laten zien aan hetero's is wel volkomen geaccepteerd
zomercarnaval is 1 grote tetteparade. niks mis mee, alleen vinden sommigen hier het blijkbaar een enorm verschil met de ontbltoe bovenlijven van mannen op een boot en dat verschil heet homo.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:32 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Hoe kom je daarbij?
Gaan we met carnaval massaal in ons nakie rondbanjeren?
ik de gay pride ook niet.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:33 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Ik zie parenclubs nog niet midden op de dag op de Amsterdamse grachten in actie. Of swingfeesten op klaarlichte dag in de binnenstad.![]()
Vreemd dan dat er foto's op internet staan die iets anders laten zien.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:33 schreef Jerruh het volgende:
[..]
lees nou es goed dude, er is geen piemel of blote kont te zien... hoogstens een paar mannen met leren broeken met gaten er in... ben je er uberhaupt wel eens geweest!?
En omdat we hier gewoon onszelf kunnen zijn moeten we ons 1 dag in het jaar helemaal opdoffen en in het roze gaan rondlopen? Op die manier veroorzaak je alleen maar meer onbegrip bij mensen en zullen ze homo's allereerst met de mensen op de bootjes van de gayparade verbinden.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:24 schreef Jerruh het volgende:
[..]
er worden een aantal fouten gemaakt hier:
1) het gaat er om dat er een uiting wordt gegeven aan het feit dat men trots is dat men in nederland wel gewoon jezelf kan zijn als homo en uitbundig kan doen. en om even je likkenverhaaltje te ontdekken: vorig jaar was de enige pik die te zien was een opblaasbare gigant van 2 meter hoog...
Precies! Aapjes kijken dus... en dat is dus écht van de zotte... dat mensen speciaal komen kijken om een paar dansende homo's op bootjes te zien... andersom gaan homo's toch ook niet massaal kijken naar hetero's op een bootje? Het is onnodig en bovendien ook nog eens behoorlijk gênant voor homo's die zich wél weten te gedragen.quote:2) het gros van de bezoekers is hetero
Nouja, onzin, onzin, het gaat er dan misschien niet om dat het uitdagend is, maar ze gaan dit jaar welzeker meevaren.quote:3) die 16- boot is dit jaar en niet eens uitdagend gekleed, geef maar een bron waar jij die nonsens vandaan hebt.
Trots... trots... trots dat ze zich als relnicht weten te gedragen? Dat noem ik niet echt iets om trots over te zijn, en daarnaast verpesten te het ook mooi voor de 'rest'quote:4) het is 1 middag in een jaar, waar maak je je druk om!? die hele parade duurt nauwelijks 3 uur en schijnbaar vinden mensen die 3 uur genoeg om meteen op homo's te kotsen of er een oordeel over te vertellen dat ze door die drie uur per jaar hun trots aan het uiten zijn
nou boeh.
Hoe kom je bij die onzin.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:33 schreef Herald het volgende:
[..]
whehehe , minderjarigen tussen de homo's is een grote no-no, maar alle minderjarige sletjes in US die hun kutjes laten zien aan hetero's is wel volkomen geaccepteerd
Dus het gaat er alleen maar om dat het "zichtbaar" is? Het is vervelend omdat je ermee geconfronteerd wordt?quote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:33 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Ik zie parenclubs nog niet midden op de dag op de Amsterdamse grachten in actie. Of swingfeesten op klaarlichte dag in de binnenstad.![]()
nou sorry voor de dude dan.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:35 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Vreemd dan dat er foto's op internet staan die iets anders laten zien.
Of zouden die bewerkt zijn?
En ik ben geen 'dude'.
Niet voor mezelf nee, maar als je net met een zesjarige langsloopt zal die niks snappen van mannen in leren pakjes en zwepen!quote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:36 schreef wonderer het volgende:
[..]
Dus het gaat er alleen maar om dat het "zichtbaar" is? Het is vervelend omdat je ermee geconfronteerd wordt?
Je mag je alleen uiten als dat conform de heersende mening is?quote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:35 schreef MWP het volgende:
Trots... trots... trots dat ze zich als relnicht weten te gedragen? Dat noem ik niet echt iets om trots over te zijn, en daarnaast verpesten te het ook mooi voor de 'rest'![]()
Dan vertelt mamma of pappa dat er mensen zijn in allerlei vormen en maten, dat sommige mannen andere mannen liever vinden dan vrouwen, en lopen ze verder. Zo moeilijk is het allemaal niet.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:37 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Niet voor mezelf nee, maar als je net met een zesjarige langsloopt zal die niks snappen van mannen in leren pakjes en zwepen!
Ik vind het prima dat zoiets gehouden wordt, maar waarom midden in een stad op klaarlichte dag?
Ik weet het niet, nooit geprobeerd. Jij wel?quote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:38 schreef wonderer het volgende:
[..]
Dan vertelt mamma of pappa dat er mensen zijn in allerlei vormen en maten, dat sommige mannen andere mannen liever vinden dan vrouwen, en lopen ze verder. Zo moeilijk is het allemaal niet.
Kussen inderdaad niet nee, ik vind het zelf ook niet prettig als ik twee mensen (hetero of homo) dat zie doen, dus dat bewaar ik voor als we samen zijnquote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:38 schreef wonderer het volgende:
[..]
Je mag je alleen uiten als dat conform de heersende mening is?
Kus jij je vriend wel eens op straat? Of hou je zijn hand vast?
Omdat het de openbare zeden niet aantast, in tegenstelling tot wat mensen denken. Seriously, AMSTERDAM. Waar vrouwen in ondergoed achter de ramen zitten en op elke straathoek een etalage met opblaaspoppen en dildo's zit. Leg DAT maar eens aan je kind uit.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:42 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Ik weet het niet, nooit geprobeerd. Jij wel?
Ik kan me betere situatie's voorstellen hier met een kind over te beginnen.
Nogmaals: waarom moet dit overdag?
Nee, zo lopen de meesten er niet bij, daarom juist. Een dag per jaar waar je lekker los kan gaan en je jezelf niet hoeft te beperken tot de reguliersdwars. Een dag per jaar waar je je niet zoveel mogelijk hetero hoeft te gedragen om maar niet op te vallen. Een dag per jaar waar je kunt laten zien waar je voor staat, wat belangrijk voor je is.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:44 schreef MWP het volgende:
[..]
Kussen inderdaad niet nee, ik vind het zelf ook niet prettig als ik twee mensen (hetero of homo) dat zie doen, dus dat bewaar ik voor als we samen zijn![]()
En daarnaast gaat dit niet puur over jezelf uiten, of dacht je dat ze er normaal ook zo bij lopen als op die boot? Dit is puur een schreeuw om aandacht 'Kijk mij homo zijn!'. Wat allemaal prima is, maar dan hoef je niet terug te vallen in het standaard rolpatroon wat al jaren heerst, maar dan zou zo'n gayparade opeens een stuk minder leuk zijn natuurlijk om naar te kijken... ergo is het niet meer dan een circusact.
Neem aan dat je met je kinderen niet door een hoerenbuurt gaat hossen.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:44 schreef wonderer het volgende:
[..]
Omdat het de openbare zeden niet aantast, in tegenstelling tot wat mensen denken. Seriously, AMSTERDAM. Waar vrouwen in ondergoed achter de ramen zitten en op elke straathoek een etalage met opblaaspoppen en dildo's zit. Leg DAT maar eens aan je kind uit.
Waarom zou je jezelf sowieso moeten beperken? Waarom zou een homo zich meer moeten beperken dan een hetero? Net alsof elke homo zich zo onopvallend mogelijk gedraagt. Ik dacht dat je daarnet toch echt zei dat dat in Nederland helemaal niet nodig wasquote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:46 schreef wonderer het volgende:
[..]
Nee, zo lopen de meesten er niet bij, daarom juist. Een dag per jaar waar je lekker los kan gaan en je jezelf niet hoeft te beperken tot de reguliersdwars. Een dag per jaar waar je je niet zoveel mogelijk hetero hoeft te gedragen om maar niet op te vallen. Een dag per jaar waar je kunt laten zien waar je voor staat, wat belangrijk voor je is.
Ik hoor van te veel kanten dat de tolerantie in rap tempo aan het afnemen is. Ik ken meer dan een homo hier op fok die niet uit de kast durft te komen tegenover zijn ouders, familie, vrienden of collega's. Verhalen over homo's die weggepest worden en in elkaar geslagen worden, in vijvers geduwd, of gewoon uitgescholden, zoals TS gewoon alweer bewijst.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:51 schreef MWP het volgende:
[..]
Waarom zou je jezelf sowieso moeten beperken? Waarom zou een homo zich meer moeten beperken dan een hetero? Net alsof elke homo zich zo onopvallend mogelijk gedraagt. Ik dacht dat je daarnet toch echt zei dat dat in Nederland helemaal niet nodig wasEn mijn inziens is dat ook helemaal niet nodig, iedereen kan hier gewoon zichzelf zijn zonder mensen voor het hoofd te stoten. Niemand vraagt ( iig in de Randstad niet) om je zo hetero mogelijk te gedragen.
't Is een prachtig stuk in het centrum van amsterdam en ligt gewoon op de route naar andere mooie stukjes.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:49 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Neem aan dat je met je kinderen niet door een hoerenbuurt gaat hossen.
En een gayparade draagt bij aan het toenemen van de tolerantie mbt. homo's?quote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:57 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ik hoor van te veel kanten dat de tolerantie in rap tempo aan het afnemen is. Ik ken meer dan een homo hier op fok die niet uit de kast durft te komen tegenover zijn ouders, familie, vrienden of collega's. Verhalen over homo's die weggepest worden en in elkaar geslagen worden, in vijvers geduwd, of gewoon uitgescholden, zoals TS gewoon alweer bewijst.
De tolerantie in Nederland is flinterdun en bestaat meestal slechts uit het onovertuigende "ik heb niks tegen homo's hoor"... "als ze maar niet aan me zitten".
Kan me voorstellen dat als je homo bent en zeker als je er al jong voor bent uitgekomen dat je met pesterijen te maken krijgt. Ik weet niet of het ooit beter is geweest eigenlijk.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:57 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ik hoor van te veel kanten dat de tolerantie in rap tempo aan het afnemen is. Ik ken meer dan een homo hier op fok die niet uit de kast durft te komen tegenover zijn ouders, familie, vrienden of collega's. Verhalen over homo's die weggepest worden en in elkaar geslagen worden, in vijvers geduwd, of gewoon uitgescholden, zoals TS gewoon alweer bewijst.
De tolerantie in Nederland is flinterdun en bestaat meestal slechts uit het onovertuigende "ik heb niks tegen homo's hoor"... "als ze maar niet aan me zitten".
Als mensen niet zo achterlijk zouden zijn en denken dat alle homo's in hun blote reet op bootjes hupsen, ja, waarom niet? Ik heb er destijds een hoop geleerd in ieder geval.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 20:02 schreef MWP het volgende:
[..]
En een gayparade draagt bij aan het toenemen van de tolerantie mbt. homo's?
Die gedachte promoot je alleen maar met een gayparade, en juist daarom zouden we die gayparade niet moeten houden.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 20:06 schreef wonderer het volgende:
[..]
Als mensen niet zo achterlijk zouden zijn en denken dat alle homo's in hun blote reet op bootjes hupsen, ja, waarom niet? Ik heb er destijds een hoop geleerd in ieder geval.
Hoho, dat is niet wat ik beweerquote:Op vrijdag 22 juni 2007 20:18 schreef wonderer het volgende:
Ik ben met je eens dat de beeldvorming nogal gekleurd wordt (door de media die alleen de smeuiige boten eruit pikt). Maar ik vind niet dat mensen daarom maar moeten laten wat ze doen. Mensen die jou kennen en weten dat je homo bent, weten hopelijk ook dat jij niet in een roze string op een boot gaat staan. Is dat niet genoeg? Moeten mensen maar laten wat ze leuk vinden (want ik ga er niet vanuit ze gedwongen worden of zo) omdat andere mensen te stom zijn om hun medehomo's die dat niet leuk vinden te beoordelen op wat ze zijn in plaats van aan stereotypen vast te houden?
Dus eigenlijk: moet iedereen maar doen zoals jij doet, zodat jij niet wordt aangekeken op wat zij doen?
Het zijn helemaal niet alleen homo's die dat doen. Nou ja, op die boot wel, maar het doet er toch niet toe HOE het gebeurt? Carnaval, love parade... en nou niet aankomen met "maar dat heet toch niet de hetero parade", nee, want dat is de standaard. Het moet gay parade (en zo heet het niet eens geloof ik, het heet Amsterdam Pride) heten zodat mensen weten wat ze tegenkomen als ze er heen gaan. Net zoals een homobar een homobar heet, zodat bekrompen hetero's er niet nietsvermoedend naar binnen gaan en in hun kont geknepen worden. Labeltjes. Dat is alles. Je moet toch weten of je ergens in geinteresseerd zou kunnen zijn?quote:Op vrijdag 22 juni 2007 21:06 schreef MWP het volgende:
[..]
Hoho, dat is niet wat ik beweer![]()
![]()
In essentie moet iedereen doen waar hij/zij zin in heeft, maar dat wil niet zeggen dat ik het gedrag niet mag afkeuren, en dat is wat ik hier doe.
Als men gezellig op een bootje wil staan dansen, ga je gang, maar waarom doen alleen homo's dat? Hebben hetero's die behoefte nooit? Of is het stiekem toch een manier om aan iedereen kenbaar te maken "jongens, vrijheid blijheid, we zijn homo".
Vanuit de hele wereld komen homo's naar de pride en bijvoorbeeld de gay games, omdat ze eindelijk een keer niet hoeven te doen alsof. Niet bang hoeven te zijn in elkaar geslagen te worden of zelfs tot de doodstraf veroordeeld omdat ze zijn wie ze zijn. Een keer per jaar zijn ze in de meerderheid. Het is een groot feest, waarbij de rollen een keer worden omgedraaid. En zo'n feest kun je prima gebruiken om ook een aantal dingen uit te dragen.quote:Daarnaast durf ik nog wel zover te gaan dat je met zo'n gayparade de positie van homo's over de hele wereld in gevaar kunt brengen doordat je homo's op deze manier op een (zeker voor mensen met vooroordelen) negatieve manier in het nieuws laat komen. (Immers, deze beelden gaan de hele wereld over!). En dat lijkt mij niet de bedoeling. Als je wilt laten zien dat homo's ook normale mensen zijn die op een normale manier kunnen feesten dat maak je een keer een reportage in een normale gaybar, maar dit is natuurlijk niet de manier.
Je doet nu net alsof de gayparade afschaffen synoniem zou staan met het onzichtbaar maken van homoseksualiteit, maar dat is natuurlijk niet zoquote:Op vrijdag 22 juni 2007 21:49 schreef wonderer het volgende:
[..]
Mensen willen zoooo graag dat homoseksualiteit onzichtbaar blijft, zodat ze het kunnen negeren, doen alsof het niet bestaat. Lekkere tolerantie is dat. Maar homo's bestaan en mogen best doen wat ze doen. Ze zijn gelijk en ze zijn anders.
De gaybar-reportage was natuurlijk maar een manier om aan te geven dat er ook legio andere opties zijn die overwogen kunnen worden om het imago van homo's op te poetsen anders dan zo'n opzichtige gayparade.quote:En wat betreft dat laatste, naar een reportage over een normale gaybar kijkt natuurlijk niemand. Mensen willen heel graag hun eigen vooroordelen in stand houden, kunnen zeggen "zie je wel!" Een reportage over een normale gaybar wordt genegeerd.
gay pride eerst, roze maandag daarna, want kermis vieren kun je ook zonder een boa en een pruik, dan roze zaterdag want nederland is toch al tolerant genoeg, daar heb je geen demonstraties voor nodig, schaf out tv ook maar meteen weer af want dat stopt homo's in een hokje en weet je , dat hele huwelijk, moet dat nou? Ze kunnen toch ook een partnerschap registreren?quote:Op vrijdag 22 juni 2007 22:05 schreef MWP het volgende:
[..]
Je doet nu net alsof de gayparade afschaffen synoniem zou staan met het onzichtbaar maken van homoseksualiteit, maar dat is natuurlijk niet zo
ik wil er anders graag mee lastig gevallen worden. Mag dat dan niet?quote:Zeker in Europa wordt er genoeg aandacht aan geschonken. Dat het voor anderen een uitlaatklep is kan ik me voorstellen, maar wat anderen ook al zeggen, houd dat lekker gezellig binnen vier muren en de rest v/d wereld er niet mee lastig![]()
En die dingen zijn er ook. Maar daar hoor je niemand over, want dat knaagt aan hun beeld dat ze van homo's hebben.quote:Niet iedereen (including me) heeft er behoefte aan om ermee geconfronteerd te worden. (En zeker als je in Amsterdam woont is dat zo goed als onmogelijk, of je moet je opsluiten in het grachtenpand) en een maand lang de lokale krantjes niet meer lezen.
[..]
De gaybar-reportage was natuurlijk maar een manier om aan te geven dat er ook legio andere opties zijn die overwogen kunnen worden om het imago van homo's op te poetsen anders dan zo'n opzichtige gayparade.
Laat out-tv alsjeblieft bestaan, recent onderzoek in Frankrijk heeft laten zien dat niet alleen homo's maar juist ook hetero's naar pinkTV kijken. En dat is nou precies een prachtig voorbeeld van een initiatief dat A) Op een normale manier aandacht schenkt aan homo's in onze samenleving. En B) Geen stereotype beeld veroorzaakt, hetgeen de gayparade wel doet.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 22:16 schreef wonderer het volgende:
[..]
gay pride eerst, roze maandag daarna, want kermis vieren kun je ook zonder een boa en een pruik, dan roze zaterdag want nederland is toch al tolerant genoeg, daar heb je geen demonstraties voor nodig, schaf out tv ook maar meteen weer af want dat stopt homo's in een hokje en weet je , dat hele huwelijk, moet dat nou? Ze kunnen toch ook een partnerschap registreren?
Right.
Een bruiloft heeft toch meer om zich hangen dan een tocht met losbandige aandachtshomo's? Het is gewoon niet iets waar je trots op hoort te zijn, net zo min als dat je trots op hetero zou moeten zijn. Dit laat ze eigenlijk weer zien als "aparte groep mensen" in plaats van gewoon je buurman. En dit geld niet voor mij, wel voor vele andere mensen die toch al niks met homo's hadden.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 01:57 schreef wonderer het volgende:
Ik zeg ook niet dat jij het zegt, maar waar leg je de grens? De ene vindt dat de pride het verkeerde beeld oproept, een ander vindt dat het homohuwelijk dat doet. Wat moet "weg" en wat mag blijven?
Wat ik wil zeggen, is dat de bron niet moet veranderen, want dat nichterige gedoe is maar een heel klein gedeelte, maar de berichtgeving. DAAR moeten we met z'n allen aan gaan werken. Dat het nieuws niet die twee boten met halfnaakte kerels in beeld brengt, maar die 48 andere boten die met hooguit een knipoog aandacht vragen voor allerlei dingen.
Het is toch ook een aparte groep mensen? Ze hebben allemaal iets gemeen wat anderen niet hebben, namelijk dat ze op hetzelfde geslacht vallen.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 14:19 schreef Syheriat het volgende:
[..]
Een bruiloft heeft toch meer om zich hangen dan een tocht met losbandige aandachtshomo's? Het is gewoon niet iets waar je trots op hoort te zijn, net zo min als dat je trots op hetero zou moeten zijn. Dit laat ze eigenlijk weer zien als "aparte groep mensen" in plaats van gewoon je buurman. En dit geld niet voor mij, wel voor vele andere mensen die toch al niks met homo's hadden.
Ja, dat wilde ik dus ook zeggen. En dat heb ik ook gezegd tegen anderenquote:Op zaterdag 23 juni 2007 15:30 schreef tonja het volgende:
Sommige mensen zijn nu eenmaal extravert en een beetje raar. Mag je dan omdat je homo bent jezelf niet zijn omdat dat acceptatie tegenwerkt?
Als ik homo was zou ik helemaal niet meer geaccepteerd willen worden.. als het zo moet. Dat is toch geen acceptatie?
Oh, ongetwijfeld. Maar dat wil niet zeggen dat als iemand die dat graag wil dat maar niet zou moeten doen omdat het publiek dan rare dingen gaat denken van mensen die dat NIET graag willen...quote:Op zaterdag 23 juni 2007 15:54 schreef nummer_zoveel het volgende:
Misschien heeft het zelf niks met homoseksualiteit te maken maar met het Nederlandse: doe maar normaal, dan ben je al gek genoeg.
Oftwel: je hoeft om jezelf te bewijzen je niet in het openbaar in een roze string te vertonen.
Mwah, dan doe ze dat maar ' s nachts als ze uitgaan in uitgaansgelegenheden ofzo. Niet openbaar op straat.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 16:03 schreef wonderer het volgende:
[..]
Oh, ongetwijfeld. Maar dat wil niet zeggen dat als iemand die dat graag wil dat maar niet zou moeten doen omdat het publiek dan rare dingen gaat denken van mensen die dat NIET graag willen...
Vind ik niet. Ze doen niks tegen de wetten van de zedelijkheid (anders zou het ook gewoon niet mogen natuurlijk). Als ik iets niet wil zien, kijk ik een andere kant op, dan ga ik niet de persoon verbieden die het me laat zien.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 16:06 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Mwah, dan doe ze dat maar ' s nachts als ze uitgaan in uitgaansgelegenheden ofzo. Niet openbaar op straat.
Daarin zijn de meningen dus verschillend.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 16:22 schreef wonderer het volgende:
[..]
Vind ik niet. Ze doen niks tegen de wetten van de zedelijkheid (anders zou het ook gewoon niet mogen natuurlijk). Als ik iets niet wil zien, kijk ik een andere kant op, dan ga ik niet de persoon verbieden die het me laat zien.
Dat dus.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 15:27 schreef Viking84 het volgende:
Maar wonderer, ik denk dat homo's sneller geaccepteerd zullen worden als ze niet zo de aandacht naar zich toe trekken. Men weet wel dat ze er zijn, maar moet je je zo nodig als 'anders' profileren? Ik vind dat die gay pride homo's een verkeerd beeld geven van homo's als groep, terwijl er ook een heleboel homo's zijn (en ik ben er zelf één) die gewoon normaal doen en niet zo'n issue maken van hun seksualiteit. Als iedereen dat nou eens zou doen, zou het dan niet veel gemakkelijker geaccepteerd worden?
tijd dus om je reet es af te vegen nadat je gescheten hebtquote:Op zaterdag 23 juni 2007 17:48 schreef TeenWolf het volgende:
er hangt ook altijd zo'n penetrante strontlucht in de stad nadat de gayparade is gehouden.. ik dacht eerst dat ik het me verbeelde, maar anderen ruiken het ook,vreemd...![]()
quote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:31 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Een paar blote borsten vind ik wat anders dan blote konten-en piemels.
Hier sluit ik me volledig bij aan. Ik ben zelf ook homo en heb ook een bloedhekel aan dat overdreven gedoe. Wat je in je priveleven of thuis doet moet je helemaal zelf weten, maar dat gedoe op een boot hoeft van mij niet.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:08 schreef MWP het volgende:
*Eens met TS
Ik ben zelf homo en ik vind die hele gayparade een walgelijke vertoning, het is echt nergens voor nodig om je als een stel nichten op te tutten en in een string op een bootje te gaan staanDoe dat thuis als je het leuk vind...
Daarnaast is het ook nog een ontzettend stereotype beeld wat je krijgt van homo's... waarom kunnen we niet gewoon iets 'normaals' doen/organiseren![]()
Wat vind jij van de Dance Parade in Rotterdam? Doen zij normaal?quote:Op maandag 20 augustus 2007 12:15 schreef MouzurX het volgende:
gayparade![]()
je mag best homo zijn maar doe normaal dan.
Leuke muziek?quote:Op maandag 20 augustus 2007 13:13 schreef IHVK het volgende:
[..]
Wat vindt jij van de Dance Parade in Rotterdam?
Ja klopt, mensen zoals ik zijn ervoor om alle homo's gewoon met een tattoo op hun voorhoofd te verplichten zodat wij normale mensen niet met die zieken worden verwardquote:Op maandag 20 augustus 2007 13:12 schreef IHVK het volgende:
De gayparde is er omdat homo's bij de "Dance Parade"(om maar een voorbeeld te noemen) weggepest zouden worden. Omdat het "walgelijk" is. Zo hypocriet zijn we wel met zijn allen. Als wij het geil vinden is het goed, anders is het walgelijk.
De Gay Parade zal verdwijnen op het moment dat mensen als TS de gay parade niet meer walgelijk noemen en dat de Gay Parade en alle andere parades bevolkt worden door hetero's en homo's.
Dat zei ik niet. Je zei dat het walgelijk was en daarmee heb je zelf onopzettelijk duidelijk gemaakt waar het over gaat.quote:Op maandag 20 augustus 2007 13:23 schreef Syheriat het volgende:
[..]
Ja klopt, mensen zoals ik zijn ervoor om alle homo's gewoon met een tattoo op hun voorhoofd te verplichten zodat wij normale mensen niet met die zieken worden verward
Klopt. Maar als die mensen nou een andere denkwijze zouden hebben zouden homo's er ook niet zoveel last van hebben.quote:Wat denk je nou man, ik weet alleen dat veel homo's het zelf nieteens leuk vinden en dat het voor de minder intelligente van de samenleving (wilders-fanaten, nazis, boeren etc.) alleen maar weer een herinnering is van: "Oh daar heb je die vieze flikkers weer".
Even hoerig als de dames bij de danceparade?quote:Daarbij gaan ze ook meteen zo gigantisch hoerig doen dat het hele image dat homo's geen vieze dieren zijn ook weer weg is.
Dance Parade of dat soort feesten vind ik ook niet normaal. Wat is er normaal aan een halfontklede vrouw die met haar tietenschuddend op een praalwagen staat. Sorry hoor, maar ook dat vind ik overdreven en niet nodig.quote:Op maandag 20 augustus 2007 13:13 schreef IHVK het volgende:
[..]
Wat vind jij van de Dance Parade in Rotterdam? Doen zij normaal?
Of is normaal doen volgens jou je gedragen als een hetero en genieten van schaars geklede dames?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |