Zeg 's nie van die enge dingen!quote:
Gelukkig.quote:Op donderdag 21 juni 2007 20:00 schreef star_gazer het volgende:
Het wordt in de loop van volgende week 16 graden![]()
![]()
NSB'erquote:
Whehehe, straffen zul jequote:Op donderdag 21 juni 2007 20:22 schreef SnowCockroach het volgende:
Net nu de proefwerkweek afgelopen is.![]()
Jawel man. Beter opletten voortaanquote:Op donderdag 21 juni 2007 22:52 schreef switchboy het volgende:
Ja, wtf is dit voor pokke streek. Heb ik examenjaar een hele chille lange zomervakantie is het eigk sinds april niet echt prachtig meer geweest.
Ik heb het over 30+ Cquote:Op donderdag 21 juni 2007 23:15 schreef viagraap het volgende:
[..]
Jawel man. Beter opletten voortaan![]()
Dan moet je is wat vaker zonder in een voertuig te zitten buiten komen en dan lekker drijfnat geregend worden binnen 10 seconde omdat het zo kanker hard regent, kijken of je er dan geen moeite mee hebtquote:
Of jij koopt gewoon een auto, pauperquote:Op vrijdag 22 juni 2007 09:43 schreef OhEcht het volgende:
[..]
Dan moet je is wat vaker zonder in een voertuig te zitten buiten komen en dan lekker drijfnat geregend worden binnen 10 seconde omdat het zo kanker hard regent, kijken of je er dan geen moeite mee hebt![]()
Dus iedereen die 19 is en geen auto heeft is een pauper, denk het toch ff mooi niet he.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 11:19 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
Of jij koopt gewoon een auto, pauper
Zonnig, 23 graden, licht briesje: perfect weer voor Nederlandquote:Op vrijdag 22 juni 2007 00:45 schreef ganzenherder het volgende:
We moeten gewoon niet zo zeiken, perfect weer bestaat toch niet voor ons Nederlanders![]()
ja, lekkere kutzooi.quote:
Eensch.quote:Op donderdag 21 juni 2007 20:20 schreef Nies het volgende:
[..]
Zeg 's nie van die enge dingen!
Terug naar de 25+
Jij klaagt over regen en dat mensen, die wel een auto hebben er maar eens uit moeten komen om lekker nat te regenen... Laat dat nou net zijn wat we niet willen, daarom hebben wij dus wel een auto...quote:Op vrijdag 22 juni 2007 11:26 schreef OhEcht het volgende:
[..]
Dus iedereen die 19 is en geen auto heeft is een pauper, denk het toch ff mooi niet he.
Egoistquote:Op vrijdag 22 juni 2007 21:53 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
Jij klaagt over regen en dat mensen, die wel een auto hebben er maar eens uit moeten komen om lekker nat te regenen... Laat dat nou net zijn wat we niet willen, daarom hebben wij dus wel een auto...
Regen op zijn tijd is gewoon goed, om de boel weer wat af te koelen als het een poos warm weer geweest is en voor de flora en fauna
Moet je niet in nedeland wonenquote:Op zaterdag 23 juni 2007 09:04 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Ik ben het gewoon helemaal met TS eens.Ik wil zomer.
![]()
Respekdtquote:Op vrijdag 22 juni 2007 00:49 schreef Dibble het volgende:
Ik heb liever dit weer dan het broeierige warme zooi, komen ook die halfnaakte milfs niet op straat met doorschijnende driekwarts broeken.
Keep the hope alive!quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |