Ik kan misschien wel even gaan kijkenquote:Op zondag 24 juni 2007 20:44 schreef enter het volgende:
We moeten trouwens wel zeker weten dat het niet dicht zit!!![]()
Ach, moeilijk niet hoor, wel lange reistijdquote:Op maandag 25 juni 2007 14:25 schreef oxylus11 het volgende:
OV wordt vrij moeilijk hoor weet ik uit ervaring.Zou het iig niet proberen vanuit groningen.
Een halte verder uitstappen, de bus stopt er vlakbijquote:Op maandag 25 juni 2007 16:34 schreef oxylus11 het volgende:
Je vergeet die 10 minuten lopen vanaf Sluit naar st Anna ter Muiden!
Waarschijnlijk staat het pand heel goedkoop te koop, en als je het een beetje opknapt heb je een hardstikke mooie villa.quote:Op maandag 25 juni 2007 17:05 schreef Acathla het volgende:
Dit is bij mij in de buurt.
Ik ben zelf wel eens binnen in 't Hoompje (zoals het hier genoemd wordt) wezen kijken. Even op de eerste verdieping. De kelder (waar de hekserij plaats zou vinden) niet gezien. Het pand is bijzonder vervallen en ik durfde niet overal te lopen. Het piept en het kraakt op de verdiepingen. Kapel is bijzonder 'mooi'.
interessant doenerij en willen dat er iets is. stofjes op de lens, ja moet wel spook zijn.quote:Op maandag 25 juni 2007 17:16 schreef koen_pijl het volgende:
http://www.theghosthunter.nl/loevestein.htm
Hij heeft een hoofd gevonden
De overheid kan gebouwen onteigenen. Zouden ze hier eigenlijk ook moeten doen. Wel projectontwikkelaar netjes financieel compenseren, om geen bananenrepubliek te worden.quote:Op maandag 25 juni 2007 17:28 schreef Acathla het volgende:
http://www.gemeentesluis.nl/nieuws/0625_pers_hoompje.htm
Voorlopig kunnen jullie nog een meet houden.![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |