Ik ken die stagequote:Op woensdag 27 juni 2007 20:00 schreef wc-eend het volgende:
[..]
Waarom? Ik ben een echte n00b, wist niet hoe layers werkte, wist niet eens wat gradient overlay was, of stroke.. Geen idee hoe je die pen tool goed moet gebruiken en brushes hoe en wat.. dan is het toch handig om tuts te volgen om te kijken hoe en wat werkt.. Kijk ik snap wel dat je je eigen creativiteit los moet laten enzo, maar ik wil wel eerst een beetje weten hoe en wat in grote stappen
Ik zal eens zelf wat proberen te maken..
Het idee vind ik mooi, nu moet je er nog voor zorgen dat het 1 geheel wordquote:Op donderdag 28 juni 2007 14:16 schreef Mardoek50 het volgende:
Mooie designs hier. Ik pruts zelf ook graag wat met Photoshop en ik hoop er ooit nog eens echt goed in te worden. Hier iets wat ik in het verleden heb gemaakt:
[afbeelding]
![]()
Bedankt voor de feedback.quote:Op donderdag 28 juni 2007 14:25 schreef Kamermans het volgende:
ik denk dat het door het uitknippen komt, maar er zit een soort gloed om de boom heen,.. beetje jammer
en de maan ziet er nu heel erg opgeplakt uit. dit kan je voorkomen door hem wat paarser te maken, dus dan lijkt het meer dat je door de atmosfeer heen kijkt en dan pas de maan ziet.
Dat is idd één van de problemen waar ik regelmatig tegenaan loop.quote:Op donderdag 28 juni 2007 14:33 schreef Ravii het volgende:
[..]
Het idee vind ik mooi, nu moet je er nog voor zorgen dat het 1 geheel word!
je werkt met layers neem ik aan he?quote:Op donderdag 28 juni 2007 14:54 schreef Mardoek50 het volgende:
[..]
Bedankt voor de feedback.![]()
Er zit idd een "halo" om die boom, ik ben nogal slordig met het uitknippen van dingen, ook omdat ik meestal niet de beste manier ervoor kan kiezen, maar ik heb de .psd nog en ik ga proberen em aan te passen. Maar hoe krijg ik die maan paars? Met "Colorize"?
Image -> Adjustment -> Levels/Color Balance.quote:Op donderdag 28 juni 2007 14:56 schreef Mardoek50 het volgende:
[..]
Dat is idd één van de problemen waar ik regelmatig tegenaan loop.Heb je misschien nog wat tips hoe ik dat - in 't algemeen - kan verbeteren?
Het ziet zo toch juist tof uit? Ik bedoel, realistisch hoeft het niet aangezien er ook geen ogen aan takken groeien enzo.quote:Op donderdag 28 juni 2007 14:56 schreef Mardoek50 het volgende:
[..]
Dat is idd één van de problemen waar ik regelmatig tegenaan loop.Heb je misschien nog wat tips hoe ik dat - in 't algemeen - kan verbeteren?
Diepte enzo in een plaatje is wel belangerijkquote:Op donderdag 28 juni 2007 15:07 schreef Skic. het volgende:
[..]
Het ziet zo toch juist tof uit? Ik bedoel, realistisch hoeft het niet aangezien er ook geen ogen aan takken groeien enzo.
Nee, voor jou misschien.quote:Op donderdag 28 juni 2007 15:11 schreef Ravii het volgende:
[..]
Diepte enzo in een plaatje is wel belangerijk![]()
![]()
Thnx!quote:Op donderdag 28 juni 2007 15:07 schreef Skic. het volgende:
[..]
Het ziet zo toch juist tof uit? Ik bedoel, realistisch hoeft het niet aangezien er ook geen ogen aan takken groeien enzo.
Ja, klopt.quote:Op donderdag 28 juni 2007 15:05 schreef Kamermans het volgende:
[..]
je werkt met layers neem ik aan he?
wat je kan doen is de maan achter de layer van de achtergrond zetten. en dan met de blending modes vam de paarsige achtergrond spelen. je krijgt dan ook de kleurverschillen die in de lucht zitten dan over de maan heen
probeer ook te werken met layermasksquote:Op donderdag 28 juni 2007 15:25 schreef Mardoek50 het volgende:
[..]
Thnx!![]()
Maar ik denk dat ze wel gelijk hebben, hoewel het in dit geval misschien niet zoveel uitmaakt. Het is namelijk een probleem dat ik regelmatig heb met mijn fotosoeps, het ziet er dan uit alsof de pic nog steeds uit layers bestaat, als een soort collage ofzo. En ik heb er moeite mee om dat effect kwijt te raken.![]()
Thnx!quote:Op donderdag 28 juni 2007 15:07 schreef Ravii het volgende:
[..]
Image -> Adjustment -> Levels/Color Balance.
Ook zou je een layer kunnen toevoegen boven allemaal een een gradient map gebruiken.
aangezien je toch al de realiteit hebt veranderd.
kan dat best wel een beetje meer
Brushes en gradients en levels dus![]()
Signatures zijn per definitie geen designwerken. Een beetje tutorials volgen en zoveel mogelijk crappy layers met random blendingmodes over elkaar gooien. Verre van creatief.quote:Op donderdag 28 juni 2007 22:10 schreef Electro-Worm het volgende:
[afbeelding]
1ste keer met wires gewerkt.
goed om te zien dat je kwa sigs nieuwe dingen aan het uitproberen bentquote:Op donderdag 28 juni 2007 22:10 schreef Electro-Worm het volgende:
[afbeelding]
1ste keer met wires gewerkt.
ik zou ze uit je sig laten komenquote:Op donderdag 28 juni 2007 22:10 schreef Electro-Worm het volgende:
[afbeelding]
1ste keer met wires gewerkt.
Moet je eens luisteren. Ik ben al allerlei dingen zelf aan het proberen hoor.quote:Op donderdag 28 juni 2007 22:29 schreef NiteSpeed het volgende:
[..]
Signatures zijn per definitie geen designwerken. Een beetje tutorials volgen en zoveel mogelijk crappy layers met random blendingmodes over elkaar gooien. Verre van creatief.
Probeer eens iets boeienders te laten zien, iets waar je echt moeite voor hebt gedaan. Je bent nog wel jong, maar met wat moeite heb ik het idee dat je heus wel wat leuks kunt maken.
Dankje. Any further tips?quote:Op donderdag 28 juni 2007 22:39 schreef Kamermans het volgende:
[..]
goed om te zien dat je kwa sigs nieuwe dingen aan het uitproberen bent, text style is al stuk beter dan eerst
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |