Hij zocht in een boekje op "xxxxxxxxx" - Het adres van Cora ???quote:Op woensdag 20 juni 2007 00:01 schreef Kinga het volgende:
Wat ging Brian doen?
Dankuquote:Op woensdag 20 juni 2007 00:02 schreef Gert het volgende:
Doei!!!!
Mooi zo, geen van die paupers hoort thuis in Rotterdam.
Dit was dramatisch en erger dan fysiek geweldquote:Op woensdag 20 juni 2007 00:02 schreef Kinga het volgende:
xxxxxxxxxxxxx daar gaat wat komen? WTF BRIAN!!!
weer die bedreigingen he!!!!!!!!
ja hoor via wie danquote:Op woensdag 20 juni 2007 00:02 schreef noekje het volgende:
Hahaha, Jaap is de Sjaak volgens Brian.
Lijkt me in elk geval een duidelijk dreigement. Hij herhaalt het nog eens met erachteraan 'fock jou, Jaap'.quote:Op woensdag 20 juni 2007 00:02 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Hij zocht in een boekje op "xxxxxxxxxxxxxxxxx - Het adres van Cora ???
ik ben helemaal in controle, aldus Brianquote:Op woensdag 20 juni 2007 00:03 schreef scanman01 het volgende:
Brian zit weer op het randje.
HUH.... Brian vloog Jaap bijna aan man.quote:Op woensdag 20 juni 2007 00:03 schreef noucky het volgende:
Hhahaha Jaap krijgt complimenten van Amanda en Brian.
Wat is er met die straat ?quote:
Nee hoor, die vindt dit prima.quote:Op woensdag 20 juni 2007 00:03 schreef noucky het volgende:
Hhahaha Jaap krijgt complimenten van Amanda en Brian.
Huub zal nu wel over de seik zijn.
Even daarna riep hij ook een postcode, maar die verstond ik niet goedquote:Op woensdag 20 juni 2007 00:04 schreef Disana het volgende:
[..]
Lijkt me in elk geval een duidelijk dreigement. Hij herhaalt het nog eens met erachteraan 'fock jou, Jaap'.
ja redactie zal maar eens mijn bewooner (brain)checken! dreigen enz enz ..... alweer!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |