schoolvakanties mag je vrij nemen.quote:Op dinsdag 19 juni 2007 12:47 schreef wendytje het volgende:
nou, bij ons kan een stagiare niet zomaar gaan.....
wat zegt je opleiding ervan?
nee, das ook al zo kk gaarquote:
true en daar valt altijd over te pratenquote:Op dinsdag 19 juni 2007 12:50 schreef ruud_fr het volgende:
ga je toch gewoon lekker op vakantie
in het ergste geval krijg je een slechte beoordeling
Uhm die begint volgende week d8 ikquote:Op dinsdag 19 juni 2007 12:51 schreef GambinoT het volgende:
Wanneer heb je school vakantie?
Mja, ik zie het nut er niet van in want ik doe hier zowieso al bar weinig...quote:Op dinsdag 19 juni 2007 12:52 schreef Yankee_One het volgende:
mja, het is wel dom dat je midden in de zomer wordt verwacht op je stageplek
je bent ook geen cent waardquote:Op dinsdag 19 juni 2007 12:59 schreef MaddoxX het volgende:
Ik krijg helemaal niksde stageplek betaald aan mijn school dat ik hier stageloop ofzoiets..
En ik zit hier van 9-5 voor 0,0 euro.
quote:
Ja fijn, ik wil geen herkansingen dus dan leer ik ook maar extra goed.quote:Op dinsdag 19 juni 2007 13:02 schreef MrDice het volgende:
vrij nemen van je stage voor een toetsweek? Nee dat vind ik ook niet kunnen. Het idee is juist dat je leert zulke dingen combineren. Vrij voor ziekenhuis en een uurtje eerder voor rijles kan ik dan wel begrijpen.
Ja.quote:Op dinsdag 19 juni 2007 13:03 schreef Lariekoek het volgende:
Jij bent toch dat vriendje van Maikuuul?
Een toetsweek gaat toch echt voor op zo'n gare stage..quote:Op dinsdag 19 juni 2007 13:02 schreef MrDice het volgende:
vrij nemen van je stage voor een toetsweek? Nee dat vind ik ook niet kunnen. Het idee is juist dat je leert zulke dingen combineren. Vrij voor ziekenhuis en een uurtje eerder voor rijles kan ik dan wel begrijpen.
Iddquote:Op dinsdag 19 juni 2007 13:06 schreef nattermann het volgende:
[..]
Een toetsweek gaat toch echt voor op zo'n gare stage..
Ik ben heul geen nerdquote:
Mja het gaat eigelijk om 1 collega die gaar doet, maar die betrekt een andere collega erbij die het er dan ook mee eens wordtquote:Op dinsdag 19 juni 2007 13:12 schreef EggsTC het volgende:
Groot gelijk heb je, desnoods zoek je na je vakantie een nieuwe stage plaats met wel normale collega's.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |