Yep, is het ook. De vraag is of ze dit zomaar van hem pikken.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 02:15 schreef Kaleddis het volgende:
[..]
Denk meer dat het een statement naar de FEBO is.
Hij is in elk geval laaiend op achter, vindt dat hij veel geeft, en dat het focking werk is.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 02:18 schreef lorence1 het volgende:
nu wil ik het gesprek echt horen... kijken wat hij over die 24 zzegt, maarja dat gefluister versta ik niewt
Ach, ik ben geen Huubfan, maar ik begijp dit wel. Die jongen heeft een hele emotionele dag achter de rug. Dan gaat z'n vriendin ook nog moeilijk doen, de redactie eist dat hij tv maakt en dan mag hij daarbij ook nog eens geen borrel. Hij heeft gewoon even zijn grens bereikt.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 02:17 schreef Gouden_Leeuw het volgende:
[..]
Als je hierom al 24 uur gaat aanvragen mag je jezelf echt geen sterke speler noemen hoor.
Pannekoek in 't bijzonderquote:Op zaterdag 16 juni 2007 02:19 schreef riri het volgende:
huub heeft genoeg ven de FEBO
quote:Op zaterdag 16 juni 2007 02:20 schreef Day het volgende:
[..]
Ach, ik ben geen Huubfan, maar ik begijp dit wel. Die jongen heeft een hele emotionele dag achter de rug. Dan gaat z'n vriendin ook nog moeilijk doen, de redactie eist dat hij tv maakt en dan mag hij daarbij ook nog eens geen borrel. Hij heeft gewoon even zijn grens bereikt.
Allemaal door hemzelf veroorzaaktquote:Op zaterdag 16 juni 2007 02:20 schreef akveor het volgende:
Eigenlijk snap ik prima wat Huub bedoelt. Wie heeft die fokking regels bedacht van bedtijd en alcoholrestricties.... totale waanzin....
Wat een onzinquote:
Tralalalalaquote:Op zaterdag 16 juni 2007 02:22 schreef robert2006 het volgende:
huub mist hedda
(Ik vond Hedda er erg geil uitzien... wat dat verder te maken heeft met dit snap ik niet...)quote:Op zaterdag 16 juni 2007 02:19 schreef Lieve het volgende:
Waarom heeft die lousie Hedda zo vals spel gespeeld? En die familie.... waarom zijn ze zo negatief over Lieke? Tjee, enge Hedda! ( ze zag er heel fout uit met die vlechtjes)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |