Dat zou eigenlijk het beste zijn, ja.....quote:Op zaterdag 16 juni 2007 00:36 schreef De_Moester het volgende:
[..]
ze kan beter naar bed gaan en huub z'n mood laten verwerken; morgen weer een nieuwe dag
Brian's bezoek heeft het tenminste over serieuze dingenquote:Op zaterdag 16 juni 2007 00:34 schreef Gert het volgende:
[..]
Nou, het geluk spátte er vanaf.
Met die zure koppen en dat negatieve gewauwel.
Maar dat kwam natuurlijk door die gemene Huub. Normaal heeft de familie Kubatz ongecompliceerde pret.![]()
Het ging over de hysterische reactie die bij velen kwam na het horen van de moeder van Hupertquote:Op zaterdag 16 juni 2007 00:34 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ehm...je bedoelt dat ze dat doen wat jij nu hier doet?
Helemaal met je eens. En dan ook nog eens die sneren van de bewoners er overheen die natuurlijk zeggen dat Hedda 100 keer leuker is. Hulde voor de houding van Lieke, ongeacht of je haar nu mag of niet.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 00:38 schreef hetbabbelaartje het volgende:
Ik heb het niet helemaal gezien vandaag, maar heeft die leuke familie zich ook af en toe met Lieke bemoeit? Je kan lullen wat je wilt, maar haar negeren is niet leuk te noemen. Zeker ook niet van Huub. Dat kind is bijna zielig nu ja. Wat zal zij zich klote hebben gevoeld en zich niet hebben willen laten kennen. Ik vind het knap van haar!
Misschien moet je daarvoor van iemand houden...quote:Op zaterdag 16 juni 2007 00:38 schreef Day het volgende:
[..]
Dat zou eigenlijk het beste zijn, ja.....
Maar dat begripvolle zou ik nu echt niet op kunnen brengen.
het alternatief is niet aanlokkelijk, straks weer urenlange neuzelgesprekken? Kijk het mooiste zou zijn als ze zou zeggen: Jongen bekijk jij het maar met je oude liefde...helaas zie ik dat niet gebeurenquote:Op zaterdag 16 juni 2007 00:38 schreef Day het volgende:
[..]
Dat zou eigenlijk het beste zijn, ja.....
Maar dat begripvolle zou ik nu echt niet op kunnen brengen.
Ik had er echt niet naast gaan zitten. Ga maar zelf even verwerken wat er vandaag allemaal gebeurt is.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 00:36 schreef De_Moester het volgende:
[..]
ze kan beter naar bed gaan en huub z'n mood laten verwerken; morgen weer een nieuwe dag
Ze heeft een apart gesprekje gehad met Theo en met Hedda en met Joris heeft ze gehonkbald (balletje overgooien), maar het grootste deel van de dag vond ik haar er maar een beetje krampachtig bijhangen.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 00:38 schreef hetbabbelaartje het volgende:
Ik heb het niet helemaal gezien vandaag, maar heeft die leuke familie zich ook af en toe met Lieke bemoeit? Je kan lullen wat je wilt, maar haar negeren is niet leuk te noemen. Zeker ook niet van Huub. Dat kind is bijna zielig nu ja. Wat zal zij zich klote hebben gevoeld en zich niet hebben willen laten kennen. Ik vind het knap van haar!
Weer een hele mooie!quote:Op zaterdag 16 juni 2007 00:35 schreef Prospera het volgende:
thanks Gert![]()
Huub speelt het onderste van zijn ziel door de piano
[afbeelding]
Nee, die worden gelukkig van roddel en achterklap en dreigen.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 00:32 schreef dgk_fan het volgende:
[..]
Netty (en de rest van Brian's familie) hebben geen drank nodig om gelukkig te voelen
Vreselijk. Ik begrijp nu ook hoe vrouwen aan die terugwijkende haargrens komenquote:Op zaterdag 16 juni 2007 00:23 schreef akveor het volgende:
[..]
![]()
Complimenten voor Natasia ik vond het Hedda echt leuk staan...
Ik mag je toch wel prikkelen en pestenquote:Op zaterdag 16 juni 2007 00:38 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
[..]
Het ging over de hysterische reactie die bij velen kwam na het horen van de moeder van Hupert
Wel opletten hoor![]()
quote:Op zaterdag 16 juni 2007 00:40 schreef johngrisham het volgende:
wat vertelt erik natasja allemaal dan
over zn betaalde sexbaan ????
Ja hoorquote:Op zaterdag 16 juni 2007 00:40 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ik mag je toch wel prikkelen en pesten
quote:Op zaterdag 16 juni 2007 00:40 schreef petraa het volgende:
Erik heeft zijn hoeren verleden nu aan aan Natas verteld, ik denk dat hem dat nog duur zal komen te staan.
quote:Op zaterdag 16 juni 2007 00:39 schreef demins het volgende:
[..]
Misschien moet je daarvoor van iemand houden...
Huub Huub Huub....... bedreigingen...... echt gezellie en serieus! Tussen neus en lippen even bespreken wie er nu weer in de bak zit.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 00:38 schreef dgk_fan het volgende:
[..]
Brian's bezoek heeft het tenminste over serieuze dingen
die gaan niet in de vijver springen met jaap ofzo
Dus Huub, Amanda en Natasia weten dat nu?quote:Op zaterdag 16 juni 2007 00:40 schreef petraa het volgende:
Erik heeft zijn hoeren verleden nu aan aan Natas verteld, ik denk dat hem dat nog duur zal komen te staan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |