Yup dit is de 2e brand in dat industriegebied kort achter elkaar.quote:WEGASTRAAT/BOOGSCHUTTERSTRAAT TILBURG BINBR INDUSTRIE (INC: 05) (Classificatie: zeer,grote,brand.
Dat betekent dus dat het ENORM fikt, of er rare luchtjes vanaf komen..quote:2029569 22:40:10 15-06-07 PRIO 1 6195 WEGASTRAAT/BOOGSCHUTTERSTRAAT TILBURG BINBR INDUSTRIE (INC: 05) (Classificatie: zeer,grote,brand) (Grip: 2)
Da's de Wolkat toch, maar die ligt (korrect me if i'm wrong) aan de andere kant van Tilbocityquote:Op vrijdag 15 juni 2007 22:51 schreef Crazy-M het volgende:
Drugshond.
om de hoek echter zit een papierfabriek, die staat ook al 2 weken te branden. (niet zichtbaar)
liggen nog balen papier te smeulen waar ze in verband met veiligheid niet bij kunnen komen
kzit aan de rand van het park, nog geen 500 mquote:Op vrijdag 15 juni 2007 22:52 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Je zit daar dichtbij.... binnen 2 km.
ehm wolkat wel ja ... maar siriusstraat had je ook die papierfabriek met heel die balen (of is dat toch bij het ziekenhuis?......... ik houd het ook ff niet meer bij :p)quote:Op vrijdag 15 juni 2007 22:52 schreef TheGhost het volgende:
[..]
Da's de Wolkat toch, maar die ligt (korrect me if i'm wrong) aan de andere kant van Tilbocity
Denk dat jij het Texielbedrijf bedoelde.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 22:55 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
ehm wolkat wel ja ... maar siriusstraat had je ook die papierfabriek met heel die balen (of is dat toch bij het ziekenhuis?......... ik houd het ook ff niet meer bij :p)
Heb aan de Siriusstraat ooit nog een paar maanden voor GTI gewerkt. Was daar vorig jaar ook geen grote brand?quote:Op vrijdag 15 juni 2007 22:52 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Je zit daar dichtbij.... binnen 2 km.
heb niks gehoord, en woon er toch 750 meter vanaf.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 23:12 schreef Crazy-M het volgende:
ok wordt gesproken over een explosie die er zojuist (23:06) heeft plaatsgevonden !!!!!
dit is nog NIET bevestigd
Vleesverwerkingsbedrijf/ snacksquote:Op vrijdag 15 juni 2007 23:20 schreef Fredo55 het volgende:
Wat is dat voor een fabriek dat in de fik staat dan?
Hier ruik ik nog niets, jij?quote:Op vrijdag 15 juni 2007 23:25 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Dat klinkt als stank ook.
Kunststof,als dat in de fik gaat.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 23:25 schreef Crazy-M het volgende:
TILBURG - Er is opnieuw brand uitgebroken bij vleessnackfabriek Van Loon in Tilburg aan de Wegastraat.
Het gaat om een grote brand waarvan de rook in de richting van Berkel-Enschot gaat.
De brand dreigt over te slaan naar het pand van kunstoffabrikant Strizo.
Zit aan de kust, ruik eerder Corusquote:Op vrijdag 15 juni 2007 23:25 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Hier ruik ik nog niets, jij?
edit: kan ook niet als de rook richting Berkel gaat....
en Hilvarenbeek ookquote:Op vrijdag 15 juni 2007 23:29 schreef Crazy-M het volgende:
Kaatsheuvel inmiddels ook onderweg
Het héle industrieterrein?quote:Op vrijdag 15 juni 2007 23:31 schreef Crazy-M het volgende:
Industrieterrein WORDT ontruimd !!!
brandweerspotters.... aldus getuigequote:Op vrijdag 15 juni 2007 23:31 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Het héle industrieterrein?
Waar zie je dat?
Bron ?quote:Op vrijdag 15 juni 2007 23:31 schreef Crazy-M het volgende:
Industrieterrein WORDT ontruimd !!!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |