Dit is inderdaad correct. Van wat ik vond is het gebouw links het Burswood Entertainment complex en het gebouw rechts de Burswood Dome, vandaar de 2 namen.quote:redunzl :
Burswood Entertainment Complex (zit een beetje met die twee namen:Burswood ResortCasino & Burswood Dome?) in Perth, Australië
De zaken die jij nu noemt kijk ik ook naar. Daarnaast zijn de opgaves voornamelijk in de grote bekende plaatsen van de wereld of iets speciaals. Af en toe verbaas ik me ook wel eens hoe snel een opgave gevonden isquote:thettes :
Maar toch vraag ik me af hoe jullie zoiets vinden? Ik zoek zelf ook altijd naar hints (klimaat, welke kant van de weg, wat voor soort gebouw zoiets zou kunnen zijn en waar je dat vindt). Daarnaast kijk ik altijd of je water vindt en in welke richting dat is en of het rivier of zee/meer is.
Maar bij zo'n foto als hierboven vind ik dus helemaal niets. Dan kun je wel elke hectare van de wereld afzoeken maar dat is ook nogal kansloos.
En ik heb toch niet het idee dat mijn geografische kennis nou zo beperkt is, heb zelfs nog een blauwe maandag sociale geografie gevolgd.
Als je er veel tijd aan besteed dan herken je soms de kleuren die bij een bepaald land horen of de vorm van gebouwen. Kan ook voorkomen dat je echt helemaal niet meer weetquote:Op vrijdag 15 juni 2007 17:14 schreef _jero_ het volgende:
[..]
De zaken die jij nu noemt kijk ik ook naar. Daarnaast zijn de opgaves voornamelijk in de grote bekende plaatsen van de wereld of iets speciaals. Af en toe verbaas ik me ook wel eens hoe snel een opgave gevonden is
Die staat toch in de OP? Ik zie dat ik alleen ben vergeten om het getal aan te passen naar 'na 18 delen', ik kan de post niet meer wijzigenquote:
Ah, die hint begreep ik al niet. En de opgavenlijst moet inderdaad nog bijgewerkt worden. Top dat jij het even gaat doenquote:Op maandag 18 juni 2007 12:45 schreef redunzl het volgende:
ik zal vanavond de opgavenlijst bijwerken
de hint was overigens yellowman![]()
Vorig topic was al volquote:Op maandag 18 juni 2007 18:39 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Hiet zitten jullie, was het al kwijt
Snel gevondenquote:
heel warm...quote:Op dinsdag 19 juni 2007 19:43 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Koninklijk paleis, Fez?
is helemaal goedquote:Op dinsdag 19 juni 2007 20:14 schreef Rayvon het volgende:
Toch maar weer eens meedoen, is alweer een tijdje geleden
Het is het koninklijk paleis in Rabat
Kleine hint ?quote:Op dinsdag 19 juni 2007 20:41 schreef Rayvon het volgende:
Sja het is weer tijd voor tentamens, dus veel behoefte aan afleiding![]()
Waar is dit?
[afbeelding]
Ga je die kant op voor vakantie of werk?quote:Op woensdag 20 juni 2007 15:50 schreef Rayvon het volgende:
Helemaal goed
Ik zit daar de laatste tijd wat rond te snuffelen op GE, ga over drie weekjes die kant op.
675 van de 700 is wel heel close, kan je er niet wat puntjes bijkletsen?
...
Kijk naar het kruispunt rechtsboven. Als je een rij auto's ziet wachten voor het kruispunt aan de linkerkant van de weg kun je er vanuit gaan dat ze links rijdenquote:Op woensdag 20 juni 2007 15:58 schreef screwyou het volgende:
*nevermind*
Hoe kan je in godsnaam zien dat ze links rijden als je niet ziet wat de voor/achterkant is van die auto's door de kleine resolutie ?
Hoe weet je dat zo snel?quote:Op woensdag 20 juni 2007 17:21 schreef Rayvon het volgende:
Ja ze hebben echt alle beesten die je kan bedenkenzelfs nog een paar verdwaalde leeuwen.
Dit is Turijn, Piazza Castello, met het Palazzo Madama in het midden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |