Misschien aids?quote:Op zaterdag 16 juni 2007 17:37 schreef liesell het volgende:
waarom kan je voor een soa uit de gevangenis worden ontslagen
Inderdaad, ik zie ze Holleeder nog niet vrijlaten, en zijn SOA is nog wel even een tikje ernstiger dan Paris' aandoening.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 17:37 schreef liesell het volgende:
waarom kan je voor een soa uit de gevangenis worden ontslagen
't is maar een gerucht:quote:Op maandag 18 juni 2007 14:35 schreef Vivi het volgende:
Heeft Holleeder een SOA dan?
quote:'Holleeder lijdt aan syfilis'
Uitgegeven: 14 juni 2007 13:10
Laatst gewijzigd: 14 juni 2007 16:16
AMSTERDAM - Vermeend topcrimineel Willem Holleeder lijdt aan de geslachtsziekte syfilis. Dat gerucht doet althans volgens weekblad HP/De Tijd de ronde onder artsen in het Leids Universitair Medisch Centrum, waar hij in april werd behandeld aan een lekkende hartklep.
Syfilis is een veel voorkomende geslachtsziekte, die goed te behandelen is. Dan moet de ziekte wel in een vroeg stadium opgespoord worden. Gebeurt dat niet, dan kunnen het zenuwstelsel en inwendige organen worden aangetast. In dat geval kan de ziekte tot de dood leiden.
Volgens HP/De Tijd zou Holleeder in dit gevreesde derde stadium zijn beland. Dat zou volgens het blad verklaren waarom zijn nieren uitvielen toen hij in het ziekenhuis een hartoperatie onderging.
Holleeders advocaat Jan-Hein Kuijpers verwijst het verhaal in een reactie naar het rijk der fabelen. Hij gaat de raad van bestuur van het ziekenhuis vragen uit te zoeken wie de bron van het verhaal is. "Ik wil deze flauwekul tot op de bodem uitzoeken. De verhalen over Holleeder worden steeds gekker. Daar moet een einde aan komen."
Het proces tegen Holleeder, die onder meer wordt verdacht van het afpersen van een aantal rijke Amsterdamse vastgoedhandelaren, werd vorige maand uitgesteld tot september. Holleeder revalideert in het gevangenisziekenhuis in Scheveningen.
quote:Paris Hilton-cakejes met nagelvijl.
Een bakker in Los Angeles heeft speciale Paris Hilton-cakejes ontworpen. De creatie bevat kaneel en gember en heeft een kartonnen nagelvijl in het midden. "Mocht het gebakje ooit bij Paris terechtkomen, dan kan ze er haar nagels mee vijlen of zelfs uit de gevangenis breken", vertelt de trotse bakker Maury Rubin.
De zoetekauw heeft met zijn bedenksel een succesformule in handen. Hij verkoopt vijftig tot 75 cakejes per dag en wordt de hele week al bezocht door media uit Canada, Italië en Duitsland. Het bedenken van het gebakje was volgens de bakker simpel. "We moesten iets doen om te vieren dat Paris in de gevangenis zit."
De 26-jarige Hilton is veroordeeld tot 45 dagen cel voor het rijden zonder geldig rijbewijs. Dat was ingetrokken wegens rijden onder invloed. Verwacht wordt dat ze na 23 dagen al vrijkomt wegens goed gedrag.
quote:Op maandag 18 juni 2007 15:55 schreef static het volgende:
"We moesten iets doen om te vieren dat Paris in de gevangenis zit."
quote:'Paris heeft dienstmeid die cel opruimt'.
Paris Hilton heeft een huishoudster in dienst die haar cel opruimt. Dat beweert een pas vrijgelaten medegevangene. Volgens ex-gedetineerde Daisy krijgt de steenrijke hotelerfgename elke dag een nieuwe 'outfit'; terwijl andere gevangenen soms wekenlang in dezelfde plunje moeten rondlopen. De door haar gedragen oranje pakken belanden echter bij het vuilnis. Overbodige luxe of hygiënische maatregelen? Paris heeft tenslotte een geslachtsziekte...
"Paris heeft een privé-meid, iemand die haar kleren komt wassen en haar cel poetst", vertelt Daisy in een interview.
Op de vraag of de blonde diva er verdrietig of bang uitzag, antwoordde de jonge vrouw: "Ik weet niet of ze bang is, maar ze ziet eruit alsof het haar allemaal niet kan schelen. Niemand kan met haar praten of haar zelfs maar benaderen".
Volgens geruchten zou de komst van Paris voordelig zijn voor de andere gevangenen. "Ik weet niet of het aan haar aanwezigheid te wijten is, maar het klopt dat we sinds kort dubbele porties eten krijgen", reageert Daisy.
quote:Paris Hilton geeft opnieuw interview
Uitgegeven: 22 juni 2007 09:28
Laatst gewijzigd: 22 juni 2007 09:51
AMSTERDAM – Paris Hilton heeft donderdag opnieuw telefonisch een interview gegeven. Tegen journalist Ryan Seacrest van het Amerikaanse tijdschrift E! News vertelde de hotelerfgename dat het leven in de gevangenis haar veranderd heeft. "Ik waardeer nu dingen die ik eerst voor lief nam."
Hilton, die waarschijnlijk volgende week weer vrijkomt, zegt nu "dingen te waarderen die ik eerst voor lief nam."
"Ik ben een stuk dankbaarder voor alles dat ik heb, zelfs voor een kussen om op te slapen of eten."
De beroemde blondine is daarnaast van plan haar bekendheid te gaan gebruiken om "goede dingen te doen." Ze zegt niet meer het object van spot te willen zijn. "Ik heb er genoeg van dat de media de spot met me drijft, ik wil mijn bekendheid op een goede manier gebruiken."
Knuffel
Hilton zegt het moeilijk te vinden dat ze weggehouden wordt van haar familie. "Ik zit achter glas en als ik mijn vader een knuffel wil geven mag dat niet."
De hotelerfgename, die vastzit voor het rijden zonder geldig rijbewijs, benadrukt ook dat ze geen speciale behandeling krijgt in de gevangenis. "De regels zijn dat je achter het glas moet zitten. Ik ben geen crimineel en ik ben niet gevaarlijk, maar door het glas voel ik me wel zo. Het is zwaar, maar ik wordt iedere dag sterker."
Maaltijd
Hilton laat weten niet te kunnen wachten totdat ze weer op vrije voeten is. "Ik wil mijn familie weer zien, een fijne maaltijd eten en weer in mijn bed slapen. Ik wil alle dingen waarderen die ik eerst vanzelfsprekend vond en waar ik nooit over nadacht."
Miljoen dollar
De Amerikaanse televisiezender NBC hoopt Hilton als eerste te kunnen interviewen na haar vrijlating. NBC ontkent de geruchten dat het daarvoor een miljoen dollar wil neertellen. "We zullen nooit betalen voor een interview", aldus een woordvoerder van NBC in Variety.
Nu.nl
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |