Ik vind eigenlijk dat het best goed gaat alquote:Op vrijdag 15 juni 2007 10:05 schreef Ticootje het volgende:
je wordt er vanzelf handiger in.
Ja, inderdaad. Als ze de handdoek ziet is het hommeles!quote:Op vrijdag 15 juni 2007 10:11 schreef Lienekien het volgende:
Met wat oefening kun je ook wat resoluter te werk gaan. Zodra een kat in de gaten krijgt wat er gaat gebeuren, begint het gedonder. Dus het is zaak om snel en beslist te handelen. Hup vast, hup smeren, hup bek open. Niet hardhandig, maar ook zeker niet te zachtzinnig. Ik zeg ook geen lieve woordjes. En als het klaar is, zeg ik 'klaar!' en de kat krijgt haar vrijheid terug en wordt met rust gelaten.
Beterschap voor Jaina.
quote:Op vrijdag 15 juni 2007 10:19 schreef MaGNeT het volgende:
Hoe geef ik mijn kat een pilletje???
-knip-
Neem het laatste beetje whisky, vraag uw partner u naar de eerste hulp te rijden.
Laat daar uw vingers en onderarm hechten en de restanten van de pil uit uw rechteroog
verwijderen. Bel onderweg naar huis de meubelzaak om een nieuwe eettafel te bestellen.
Ah! Goed plan! Dat het gwoon een beetje lauw-warm is? Of echt warm?quote:Op vrijdag 15 juni 2007 10:20 schreef tre het volgende:
Eten in de magnetron (zonder antibiotica, dat kan anders afbreken), opwarmen en antibiotica toevoegen. Het eten geurt zo veel meer en de kat zal het dus eerder opeten. Wij hadden exact hetzelfde probleem en dit werkte wonderwel.
Zo warm dat het goed geurt maar niet zo heet dat de stoom er nog af komt hield ik ongeveer aanquote:Op vrijdag 15 juni 2007 10:22 schreef freecell het volgende:
[..]
Ah! Goed plan! Dat het gwoon een beetje lauw-warm is? Of echt warm?
Klinkt echt als een plan!
Het probleem is inderdaad dat de antibiotica nogal stinkt, dat vind ik zelf ook, dus ik snap de kat wel
succes er meequote:Op vrijdag 15 juni 2007 10:26 schreef freecell het volgende:
Ok, tof! Zometeen ff proberen bij de kattenlunch
Dat klopt. Dan gaat dat bekkie langzaam een klein eindje open.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 10:34 schreef senesta het volgende:
Maar als je je vingers aan de zijkanten van het bekkie naar binnen duwt dan moeten ze toch hun bek wel open doen?
Zo win ik het zelfs van een tegenspartellende duitse herder, en die heeft al heel wat pillen naar binnen geduwd gekregen!
Jah ik ook.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 10:36 schreef Ticootje het volgende:
Ik ben zo vreselijk handig geworden met katten en pillen. Het hele proces duurt hier nog geen 10 sec. Bek open pil achterin mikken, bek weer dicht en wachten op de slik.
Ja dat is hier ook. Ik doe daarom ook gewoon de pillen. Niet zeiken, gewoon slikken.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 10:40 schreef senesta het volgende:
[..]
Jah ik ook.
Maar mijn man krijgt het nog steeds niet voor elkaar![]()
Gelukkig maarquote:Op vrijdag 15 juni 2007 11:16 schreef freecell het volgende:
Woppa!
Lang leve Tre!
Het antibiotica probleem is in ieder geval opgelost. Het eten 30 seconden in de magnetron, spul erbij en het gaat erin als koek
Dat is heel relaxed
Dank je wel
Die diarree kan komen door de antibiotica, die maakt vaak ook de nuttige bacterien in de darmen dood. Ernesto heeft op het moment ook oogzalf en is aan de dunne omdat ik vaak wat teveel in zijn ogen doe en het teveel krijgt hij binnen bij het wassen, binnen twee dagen zagen we er al resultaat van in de kattenbak. Als het niet zulke erge diarree is geeft het niet, maar ik slik zelf weleens probiotica poeder (soort Yakult-idee maar dan in poedervorm), daar geef ik hem nu ook een klein beetje van door een beetje kattenmelk.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 11:37 schreef freecell het volgende:
En een heel klein beetje diarree geloof ik. Ze stinkt in ieder geval meer dan eerst en laat ook de meest ranzige scheten
Katten zijn tof
Je zou voor de zekerheid naar de klantenservice van de fabrikant kunnen bellen, die hebben vaak wel goed advies (via hun eigen DA).quote:Op vrijdag 15 juni 2007 14:00 schreef freecell het volgende:
Ow en trouwens: ik moet haar nu dus weer ontvlooien (deze keer met een nekpipetje zei de DA, werkt beter).
Maar daar staat op dat het neit mag bij zieke en herstellende dieren.
Ik kan haar toch ook moeilijk met vlooien laten rondhuppelen? Die beesten bijten mij trouwens ook en ik krijg er behoorlijke bulten van!
Ik heb net een kwartier gekamd. Geen vlo te zien, geen poepje te zien, geen eitje te zien...quote:Op vrijdag 15 juni 2007 14:14 schreef pumpkin_Ruby het volgende:
[..]
Je zou voor de zekerheid naar de klantenservice van de fabrikant kunnen bellen, die hebben vaak wel goed advies (via hun eigen DA).
De alternatieve ontvlooi methode is nogal arbeidsintensief; kammen, kammen, kammen, kammen en de uitgekamde vlooien in een bakje water met wat afwasmiddel verdrinken.
Jahquote:Op zaterdag 16 juni 2007 15:56 schreef Lienekien het volgende:
Freecell, je bent een natuurtalent. (Dit is toch jullie eerste kat?)
Dan heeft TARA de ervaring en ben jij nog steeds een natuurtalent.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 16:13 schreef freecell het volgende:
[..]
Jah
Ik denk dat TARA hier het natuurtalent is, die is katten gewend. Ik eigenlijk helemaal niet, maar ze zijn wel tof
Dank jequote:Op zaterdag 16 juni 2007 16:14 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Dan heeft TARA de ervaring en ben jij nog steeds een natuurtalent.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |