Alsof ze dat hier niet al wetenquote:Op vrijdag 15 juni 2007 05:55 schreef herderdoggy het volgende:
jah ik ga de naam van het bedrijf waar ik voor werk neit vertellen hiero
En wat ik net allemaal zag, zou ik het kunnen geloven, alleen voor een beveiliger die misschien nog moet ingrijpen in een conflict is het wel iet wat dubieus om een huubsite in je sig te hebbenquote:Op vrijdag 15 juni 2007 05:59 schreef herderdoggy het volgende:
ik heb een foto gemaakt van de beveiligings hok en van de productie keet
Ik zeg niet dat ik het weet, maar er zijn er vast die dat wetenquote:Op vrijdag 15 juni 2007 05:58 schreef herderdoggy het volgende:
nou vertel het eens
welke bedrijf heeft er altijd op gezeten hier op de kooi
Het is wat moeilijk te lezen, maar er staat wat andersquote:Op vrijdag 15 juni 2007 06:02 schreef herderdoggy het volgende:
ik zat hier als beveiliging
het bedrijf waar ik werk is securicor
dit is het bedrijf wat er nu zitquote:Op vrijdag 15 juni 2007 06:06 schreef PC eend het volgende:
[..]
Het is wat moeilijk te lezen, maar er staat wat anders
[afbeelding]
Als je ons voor de gek wil houden vind ik het leuk om je te 'ontmaskeren', lekker belangrijk voor de restquote:Op vrijdag 15 juni 2007 06:05 schreef herderdoggy het volgende:
je leest neit goed jonge
Eerst zat je er en was je er aan het werk en nu ben je opeens weggestuurdquote:Op vrijdag 15 juni 2007 06:07 schreef herderdoggy het volgende:
[..]
dit is het bedrijf wat er nu zit
wij zijn er weggestuurd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |