hehe de probeerde ik ook altijd. Maar mensen wilden ze alleen maar lenen...quote:Op donderdag 14 juni 2007 18:18 schreef Conflict het volgende:
Ik kocht iedere maand de twilight, maakte 50 kopietjes en verkocht die voor een tientje![]()
Ik had een brander in de tijd dat nog bijna niemand er een had. Toen heb ik er iets van 1500 gulden voor betaald, maar dat heb ik toch zeker wel terugverdiendquote:Op donderdag 14 juni 2007 18:22 schreef MrFl0ppY het volgende:
[..]
hehe de probeerde ik ook altijd. Maar mensen wilden ze alleen maar lenen...De CD hadden ze toch niet nodig.
Kan ik h'm al ergens vinden?quote:Op donderdag 14 juni 2007 21:25 schreef SterkStaaltje het volgende:
Ze moeten een standbeeld voor die man oprichten ipv hem beboeten. Ik ga een online petitie aanmaken
En daarom heb ik meer infoquote:Op vrijdag 15 juni 2007 01:59 schreef dikkedorus het volgende:
Anders lees je het artiekel eens
Maker Twilight en CrazyBites veroordeeld
Neemt nog steeds niet weg dat het illegaal is.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 02:00 schreef FredvZ het volgende:
De vraag is natuurlijk of afnemers van Twilight zonder Twilight daadwerkelijk de software wél gekocht hadden.
wtf ze hebben m'n topictitel gejat. De sletjes! ik ga beroep doen op de copyrightquote:Op vrijdag 15 juni 2007 01:59 schreef dikkedorus het volgende:
Anders lees je het artiekel eens
Maker Twilight en CrazyBites veroordeeld
Dat was Crazy Bytes 4 volgens mij, had je ook zo een intro met een blauwe auto, of was dat 6? Volume 6 had geloof ik ook 6 cd's.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 02:18 schreef Haunter het volgende:
Nostalgie idd!Ik kan me nog herinneren dat er op 1 editie een Bond-film voorop stond (Ik kan me zo niet herinneren welke)
omdat?quote:Op vrijdag 15 juni 2007 16:28 schreef type_29 het volgende:
We moeten deze gast helpen!
Die snap ik ff nietquote:Op vrijdag 15 juni 2007 17:34 schreef JortK het volgende:
Die gast is een fucking grootheid dat begrijp je natuurlijk zelf ook wel
Die man heeft ervoor gezorgt dat iedereen tegenwoordig zonder blikken of blozen iets minder legale software kan gebruiken
Wat een lariekoek zeg. Ik liet al medio jaren 90 een Russische vriend van mij software op CD'tjes meebrengen uit Moskou. Die kocht ie daar op de markt voor iets van 2 dollar per stuk. Dat waren commerciële pakketten maar ook veel verzamel CD's. Allemaal geperste CD's, keurig in een jewelbox met professioneel geprinte hoesjes. Veel van dat spul op die verzamel CD's kwam gewoon van BBSen (en ook al van Internet) en in principe kon iedere sukkel het daar gewoon zelf vanaf halen, ook hier in Nederland, alleen was het probleem dat dat niet echt opschoot met je 2400 bps of 9600 bps modem, dus vandaar dat die CD's aantrekkelijk waren zodra CD-ROM drives betaalbaar werden.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 17:34 schreef JortK het volgende:
Die man heeft ervoor gezorgd dat iedereen tegenwoordig zonder blikken of blozen iets minder legale software kan gebruiken
definitlyquote:
hehe ff 1,4 GB binnenhalen met je 2400bps modem.. veel succes. Het zal trouwens wel meer zijn geweest aangezien de games altijd helemaal kaalgeript waren. Maar op de schaal waarop de twilight en crazybytes hier door nederland vlogen is nooit meer geevenaard. Daarmee ook meteen het begin van de illegale spellen op grote schaal.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 20:00 schreef Riparius het volgende:
[..]
Wat een lariekoek zeg. Ik liet al medio jaren 90 een Russische vriend van mij software op CD'tjes meebrengen uit Moskou. Die kocht ie daar op de markt voor iets van 2 dollar per stuk. Dat waren commerciële pakketten maar ook veel verzamel CD's. Allemaal geperste CD's, keurig in een jewelbox met professioneel geprinte hoesjes. Veel van dat spul op die verzamel CD's kwam gewoon van BBSen (en ook al van Internet) en in principe kon iedere sukkel het daar gewoon zelf vanaf halen, ook hier in Nederland, alleen was het probleem dat dat niet echt opschoot met je 2400 bps of 9600 bps modem, dus vandaar dat die CD's aantrekkelijk waren zodra CD-ROM drives betaalbaar werden.
Check usenetquote:Op vrijdag 15 juni 2007 22:15 schreef Ou-Tannu het volgende:
zou er ooit nog een Twilight reloaded serie komen?
The Legacy is gestopt bij 20 of 21. Ik weet nog goed dat ik de lijst kreeg van ik geloof The Legacy 21. Dat was een 4cd box waar dan boven de lijst stond van It's big...and it's coming in december its coming in.. maar hij is nooit uitgebracht. Of in ieder geval, ik heb hem nooit meer gekregen. Dat was volgens mij ook het einde van The Legacy, want Twilight is daarna nog wel doorgegaan, maar ik vond dat er steeds minder goede content op stond.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 22:33 schreef deGVR het volgende:
Dus The Legacy werd gedaan door iemand anders?
En die loopt nog steeds rond?
Jeej!
Of je leest je eens in in de industrie.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 01:01 schreef mike-one het volgende:
als ze nou gewoon de winkelprijs eens omlaag doen ,i.p.v een vette marge er op te hebben
Ik weet niet of je enig idee hebt hoeveel games er verkocht worden en hoeveel daaraan verdiend wordt...quote:Op zaterdag 16 juni 2007 14:28 schreef dikkedorus het volgende:
[..]
Of je leest je eens in in de industrie.
Worst excuse ever.
quote:
blijft het illegaal maar dan nog worden er veel meer spelen gekocht dan ooit te voren en die cd`s waren om achter te komen wat kut spellen waren welke goed waren.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 19:17 schreef classpc het volgende:
[..]
Ik weet niet of je enig idee hebt hoeveel games er verkocht worden en hoeveel daaraan verdiend wordt...
De mensen achter de wat grotere games wonen al lang in dikke vila's e.d.
Dan kan de prijs dus echt wel wat omlaag.
quote:Op zaterdag 16 juni 2007 19:17 schreef classpc het volgende:
[..]
Ik weet niet of je enig idee hebt hoeveel games er verkocht worden en hoeveel daaraan verdiend wordt...
De mensen achter de wat grotere games wonen al lang in dikke vila's e.d.
Dan kan de prijs dus echt wel wat omlaag.
LAL! dat is een goedequote:Op zondag 17 juni 2007 15:42 schreef BlackFrancis het volgende:
Twilight
![]()
Door die man kon ik als kind spelen wat ik maar wilde! Misschien zat ik anders wel aan de drugs![]()
![]()
Volgens mij begon Crazy Bytes als een dubbel disc uitgave of misschien zelfs wel single disc. Crazy Bytes3 was iig 2 disc, Crazy Bytes15 had er zelfs 6 met Miami Spice erop hehehe.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 11:14 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
The Legacy is gestopt bij 20 of 21. Ik weet nog goed dat ik de lijst kreeg van ik geloof The Legacy 21. Dat was een 4cd box waar dan boven de lijst stond van It's big...and it's coming in december its coming in.. maar hij is nooit uitgebracht. Of in ieder geval, ik heb hem nooit meer gekregen. Dat was volgens mij ook het einde van The Legacy, want Twilight is daarna nog wel doorgegaan, maar ik vond dat er steeds minder goede content op stond.
Hehehe, ruimde vanmorgen e.e.a. op hier, en kwam dozen vol cd's tegen, waaronder een hele verzameling Twilight cds/dvds. Prachtig man, die hoesjes met van die ruimtetoestanden erop. Paar geprobeerd, maar de meesten startten niet eens meer fatsoenlijk.
Rond die tijd had je ook andere titels die het wel probeerden, maar daar kwamen maar een paar volumes van uit. Volgens mij is van Onyx zelfs een keer een 8 of 10cd pack uitgekomen. Maar goed, toen liep dat hele cd-release gebeuren ook wel een beetje op zijn einde.
Oh No More Games was volgens mij een van de eerste warez-cds? Waren ook gouden cd's, dus writablesDie gingen tot 10 ofzo. Dat was echt de mooiste tijd, de tijd waarin The Legacy en Twilight DE cd's waren. Iets later kwam daar Crazy Bytes bij, en dat was standaard een (minimaal) 4cd pack, en die werd (in mijn omgeving iig) de meest gewilde pack.
Ik kan je met 100% zekerheid zeggen dat ik NOOIT een PC-spel zou spelen als ik ze niet zou kunnen downloaden, maar ik speel dan sowieso ook heel erg weinig. Net zoals muziek, alle muziek die download zou ik nooit kopen in de winkel. De echte mooie haal ik sowieso wel.quote:
jij wilt zeggen dat jij geen een spel download en alleen maar koopt in de winkelquote:Op zaterdag 16 juni 2007 21:46 schreef dikkedorus het volgende:
[..]
Noem er es een dan? Natuurlijk hebben de topmensen veel geld, maar hun salaris wordt betaald uit misschien 0,01% van de winst. Dus dat maakt echt geen flikker uit op de totale kosten die zo'n spel met zich meebrengt. Een paar jaar lang zijn er honderd(en) mensen bij betrokken. Dat kost geld ja.
Google gewoon es op alle studio's/publishers die alleen al in de laatste vijf jaar over de kop zijn gegaan, of zich (geforceerd) hebben laten opkopen door grotere concurrenten. Het is echt geen toeval dat alleen de grootste publishers zijn overgebleven.
OMG daar kan geen Twylight tegen opquote:Op maandag 18 juni 2007 02:43 schreef dikkedorus het volgende:
Ja.
Games kosten echt geen drol voor de PC, vooral vergeleken bij console-games. Ik koop dan ook niet al te veel super-nieuwe games, maar wacht dan liever een maandje of wat totdat de prijs wat zakt.
[afbeelding]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |