Mooi, ik wil ook geen detailsquote:Op dinsdag 7 augustus 2007 20:31 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Ja, zou kunnen. Maar meer details geef ik niet weg.
Eentje verder, afgelopen zondag hebben we episode 15 gehad (8 pm - 9 pm).quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 19:58 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Zondag was 14 dacht ik.
wat een vage ommekeer van Wayne Palmer!! Hoewel, ten tijde van David palmer was wayne ook altijd pro-aanvallenquote:Op maandag 20 augustus 2007 10:48 schreef Mr-Sander het volgende:
Palmer terug
Die kernaanval echter
Je zou nu toch bijna zeggen dat de aanvallen over moeten zijn, aangezien Fayed gearresteerd is en Gredenko dood.
De aanval is vast in scene gezet ofzow om bepaalde mensen uit de tent te lokken vermoed ik. De ommekeer was wel heel snel. Kan me niet voorstellen dat die zooi die hij ingespoten krijgt je meteen gek maakt.quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 09:37 schreef Aarti het volgende:
[..]
wat een vage ommekeer van Wayne Palmer!! Hoewel, ten tijde van David palmer was wayne ook altijd pro-aanvallen![]()
netjes voorspeldquote:Op dinsdag 21 augustus 2007 18:35 schreef xFriendx het volgende:
[..]
De aanval is vast in scene gezet ofzow om bepaalde mensen uit de tent te lokken vermoed ik. De ommekeer was wel heel snel. Kan me niet voorstellen dat die zooi die hij ingespoten krijgt je meteen gek maakt.
Nou ja, na 1 seizoen 24 liggen sommige dingen gewoon erg voor de hand. Blijft overigens wel vermakelijk, maar heel onverwachts zijn sommige gebeurtenissen niet echt.quote:
Ja, inderdaad. Alleen die "reddingsactie" van Fayed had ik niet verwacht...quote:Op maandag 27 augustus 2007 18:21 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Dat dat telefoontje van Audery zou zijn was wel heeeeeeeeeeeel voorspelbaar hoor.
De 2 ontsnappingen waren wat mij betreft de 2 beste momenten uit dit seizoen.quote:Op maandag 27 augustus 2007 19:02 schreef Mr-Sander het volgende:
[..]
Ja, inderdaad. Alleen die "reddingsactie" van Fayed had ik niet verwacht...
Daar verbaas ik me ook nog altijd over. Het viel me voor het eerst op in seizoen 4, in de aflevering met de kampeerders in de woestijn en de nucleaire voetbal: elke keer dat die jongen belde, had Jack zijn ringtone aanstaan...quote:Op woensdag 29 augustus 2007 12:41 schreef mvroegin het volgende:
en nog steeds niet weet hoe de trilfunctie werkt.
Mee eensquote:Op donderdag 30 augustus 2007 09:04 schreef bloodymary het volgende:
Nou ja, dat zijn van die dingen daar moet je niet al te logisch over nadenken. Dat is gewoon om de serie spannender te maken. Vergeet niet dat het een tv-serie is, het is geen werkelijkheid!
Spoilers!?quote:Op woensdag 12 september 2007 19:58 schreef Arjanpc het volgende:
Vind Karin ook wel beetje egoischtisch... Het is 1 van ons twee maar het mag niet ten koste gaan van mij dus ben jij hetBen ook benieuwd of ze de chip van Cheng nog terugkrijgen
![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |