Tong +1quote:
Doe nou niet zo raar ik mag je. geef me even tijd. Anders onterf ik jequote:Op donderdag 14 juni 2007 00:36 schreef Wickedangel het volgende:
Ja, dat trekt wel aandacht, hè. Ik meen het, hoor.
Ik doe niet raar, jij doet flauw. Er staan 10 minuten voor een vraag en jij laat ons 17 minuten wachtenquote:Op donderdag 14 juni 2007 00:40 schreef tong80 het volgende:
Doe nou niet zo raar ik mag je. geef me even tijd. Anders onterf ik je
Ook niet wel de eerste film waar spienerg een Oscar mee won als regisseur. Als het maar drama isquote:Op donderdag 14 juni 2007 00:41 schreef ScottTracy het volgende:
Niet? Dan Schindler's List?
Echt?quote:Op donderdag 14 juni 2007 00:42 schreef ScottTracy het volgende:
Ik zit hier overdag wel een uur te wachten op een nieuwe vraag. En een halfuur voordat een antwoord wordt goed gerekend. Dat is echt niet meer normaal.
Je hebt gelijk maar ik heb al zo vaak uren zelfs moeten wachten.quote:Op donderdag 14 juni 2007 00:41 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Ik doe niet raar, jij doet flauw. Er staan 10 minuten voor een vraag en jij laat ons 17 minuten wachten![]()
Dat onterven maakt niet zoveel indruk, trouwens
Wees maar blij dat je hier alleen 's avonds bent.quote:Op donderdag 14 juni 2007 00:43 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Echt?Dat is compleet asociaal.
Dat bedoel iki. Omdat ik nu leef wordt het me kwalijk genomenquote:Op donderdag 14 juni 2007 00:42 schreef ScottTracy het volgende:
Ik zit hier overdag wel een uur te wachten op een nieuwe vraag. En een halfuur voordat een antwoord wordt goed gerekend. Dat is echt niet meer normaal.
Neuh, hehehe.quote:Op donderdag 14 juni 2007 00:44 schreef tong80 het volgende:
Je kunt me niet verwijten dat ik lui ben
Je hebt zelf een vraag gesteld manquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |