 
		 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ik ga morgen even met bonen proberen, lang niet meer gegeten, overigens geloof ik dat je er meer van geniet als je het zelf maakt.quote:Op zondag 17 juni 2007 11:00 schreef Public_NME het volgende:
Toen ik nog in Engeland woonde kocht ik dit echt vaak. Daar is het nl. gewoon kant en klaar in de super te verkrijgen, echt lekker! (en in vele smaken)
 
			 
			
			
			Absoluut, daarom ben ik heel blij met je recept en ga ik binnenkort zelf aan de slag.quote:Op zondag 17 juni 2007 11:07 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ik ga morgen even met bonen proberen, lang niet meer gegeten, overigens geloof ik dat je er meer van geniet als je het zelf maakt.
 
			 
			
			
			Geloof ik ook wel, maar ik kocht het vaak als broodbeleg voor tijdens de lunch. Lievelings was Red Pepper (rode paprika dus).quote:Op zondag 17 juni 2007 11:07 schreef Triggershot het volgende:
[..]
overigens geloof ik dat je er meer van geniet als je het zelf maakt.
 
			 
			
			
			Je merkt/proeft inderdaad heel erg het verschilquote:Op zondag 17 juni 2007 16:40 schreef shmoopy het volgende:
[..]
Absoluut, daarom ben ik heel blij met je recept en ga ik binnenkort zelf aan de slag.
En voor de mensen die de humus van AH lekker vinden: ga naar de Turk of de Marrokaan, haal daar een bak en proef het verschil.
Humus is té lekker.![]()
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Dit is leuk: Eieren bakken in de ovenquote:Op zondag 17 juni 2007 00:36 schreef Maisnon het volgende:
Ik wil leuke dingen gaan koken, die niet al te moeilijk zijn, omdat ik nou eenmaal nog 0 verstand er van heb, en dit ziet er wel gaaf uit en het lijkt niet zo heel moeilijk te maken te zijn. Ik laat wel weten hoe hip het wordt
 
			 
			
			
			Met rode peperquote:Op zondag 17 juni 2007 17:08 schreef Public_NME het volgende:
[..]
Geloof ik ook wel, maar ik kocht het vaak als broodbeleg voor tijdens de lunch. Lievelings was Red Pepper (rode paprika dus).
 
			 
			
			
			quote:Op zondag 17 juni 2007 23:28 schreef MUUS het volgende:
Nou vooruit Trigger, dat akkefietje van net zal ik voor deze keer door de vingers zien.
Mka, ik eet het altijd in combinatie met brood, rest moet je gewoon eigenlijk als accesoires zien en zo kan het ook bijvoorbeeld met aardappelen of falafel etc.quote:Is hummus nou ook leuk zonder brood? Groenten, vlees, olijven... en hummus?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Volgende x couscous, goed?quote:Op maandag 18 juni 2007 04:08 schreef Double-Helix het volgende:
Eet gewoon a7er7ur man,neppe eten uit het midden-oosten
 
			 
			
			
			Als ik in een echte stad ben doe ik dat ook wel eensquote:Op zondag 17 juni 2007 16:40 schreef shmoopy het volgende:
En voor de mensen die de humus van AH lekker vinden: ga naar de Turk of de Marrokaan, haal daar een bak en proef het verschil.
 
			 
			
			
			Je ging het mij nog lerenquote:Op vrijdag 25 september 2009 12:05 schreef Triggershot het volgende:
*Gaat vanavond weer eens Humus maken
 
			 
			
			
			Dan blijf ik me behelpen met bakjes mazaquote:Op vrijdag 25 september 2009 12:39 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ik zet vanavond enkel mijn fornuis aan.
 
											 
			 
			
			
			 echt heeeeeerlijk spul!
 echt heeeeeerlijk spul! 
   
			 
			
			
			|  | 

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |