Ik hoop toch wel dat ik gebeld word, anders weet ik niet of ik geslaagd ben.quote:Op donderdag 14 juni 2007 12:15 schreef Etcetera het volgende:
worden jullie gebeld? of juist niet?
Opmerkelijk genoeg heb ik nergens last van. Niet gespannen, niet nerveus, helemaal niks..quote:
quote:Op donderdag 14 juni 2007 12:30 schreef LadyBlack het volgende:
Ik zag al een heleboel tassen aan vlaggen hangen vanochtend, werd er plaatsvervangend blij van
komt nog welquote:Op donderdag 14 juni 2007 12:31 schreef geenaam het volgende:
[..]
Opmerkelijk genoeg heb ik nergens last van. Niet gespannen, niet nerveus, helemaal niks..![]()
Voor hoelaat bellen ze als je niet geslaagd bent?quote:Op donderdag 14 juni 2007 12:16 schreef B.ertha het volgende:
Alleen als ik gezakt ben
quote:Op donderdag 14 juni 2007 12:30 schreef LadyBlack het volgende:
Ik zag al een heleboel tassen aan vlaggen hangen vanochtend, werd er plaatsvervangend blij van
tussen 5 en 6quote:Op donderdag 14 juni 2007 12:34 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
Voor hoelaat bellen ze als je niet geslaagd bent?
Ik heb ook helemaal nergens last van. Gisteren: "Succes morgen he!" Huh, waarmee dan? Ohquote:Op donderdag 14 juni 2007 12:33 schreef Etcetera het volgende:
[..]
komt nog welals het half 5 is ga je 'm knijpen
Zou best wel eens kunnen jaquote:Op donderdag 14 juni 2007 12:36 schreef Yurithemaster het volgende:
B.ertha ga jij trouwens samen met sheep in de trein naar utrecht?
Wat is dat nou voor vreemde tijd danquote:
dat is sowieso stom om te zeggenquote:Op donderdag 14 juni 2007 12:36 schreef B.ertha het volgende:
[..]
Ik heb ook helemaal nergens last van. Gisteren: "Succes morgen he!" Huh, waarmee dan? Oh![]()
Precies jaquote:Op donderdag 14 juni 2007 12:37 schreef Etcetera het volgende:
[..]
dat is sowieso stom om te zeggenalsof je er nu nog iets aan kunt veranderen
Als schapen in de trein mogen dan hequote:
Waar is jouw groepje dan wel? of zijn wij jouw groepjequote:Op donderdag 14 juni 2007 12:58 schreef B.ertha het volgende:
Mijn klas heeft een paar groepjes, maar dat zijn niet echt mijn groepjes
quote:Op donderdag 14 juni 2007 13:03 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
Waar is jouw groepje dan wel? of zijn wij jouw groepje![]()
quote:Op donderdag 14 juni 2007 13:07 schreef Nesle het volgende:
. Ik zit al 2 jaar bij ze in de klas maar ik heb nog nooit gesproken met ze. Zijn ook super verlegen enzo, best jammer.
Had ik ook. Ik heb mensen in mijn klas waar ik nog steeds niet de naam van weet.quote:Op donderdag 14 juni 2007 13:07 schreef Nesle het volgende:
Behalve 4 leerlingen want die zeggen nooooooooooooooooooooooit wat. Ik zit al 2 jaar bij ze in de klas maar ik heb nog nooit gesproken met ze. Zijn ook super verlegen enzo, best jammer.
Eigen schuld vind ik niet, ik werd vroeger gepest door een deel van de groep waar ik nu nog niet goed mee kan, vind je het dan raar dat ik terughoudend ben in de klas? Daarbuiten is dat namelijk helemaal niet, of als we alleen met de natuurkunde-groep zitten. Dat weet ook iedereen van die groepquote:Op donderdag 14 juni 2007 13:11 schreef Etcetera het volgende:
[..]![]()
![]()
dat is best triest voor ze
(en hun eigen schuld)
ik zat meer bij de havo'ers op een gegeven moment
dan zou ik ook niks zeggen hoorquote:Op donderdag 14 juni 2007 13:14 schreef B.ertha het volgende:
[..]
Eigen schuld vind ik niet, ik werd vroeger gepest door een deel van de groep waar ik nu nog niet goed mee kan, vind je het dan raar dat ik terughoudend ben in de klas? Daarbuiten is dat namelijk helemaal niet, of als we alleen met de natuurkunde-groep zitten. Dat weet ook iedereen van die groep
ow, tsja, misschien zijn ze bang dat het nu al te laat is?quote:Op donderdag 14 juni 2007 13:19 schreef Nesle het volgende:
Ja, maar die vier van mij worden helemaal niet gepest.
Ze zeggen gewoon niks en zijn echt super verlegen. Als ze zich wat leuker opstellen () zouden ze misschien wat meer in de groep liggen.
Hier ook wel, maar ongemerkt kunnen kinderen behoorlijk gemeen zijn hoorquote:Op donderdag 14 juni 2007 13:22 schreef geenaam het volgende:
Bij ons op school word eigenlijk haast niet gepest. Er zijn nooit vechtpartijen ofzo..Best een veilige school eigenlijk
here I am vind ik sowieso een mooi nummerquote:Op donderdag 14 juni 2007 13:26 schreef B.ertha het volgende:
Ik heb een prachtig lied gevonden, een andere versie van Here I Am. Begin is niet zo geweldig, vanaf 2.30 minuten wordt het echt indrukwekkend:
HereIAm-anders.mp3
Als ze dit zouden gebruiken in een film, zou zitten te janken hoor
is ook echt welquote:Op donderdag 14 juni 2007 13:30 schreef Etcetera het volgende:
[..]
here I am vind ik sowieso een mooi nummer
@ Nesle: bahlijkt me niet echt tof
zijn de daders gepakt?
het idee is leukquote:
Ik ben er nu een kleine 6 maanden weg, ben nog 2 keer langsgegaan. Ik spreek eigenlijk nog maar 1 oudcollega, maar heb ook absoluut geen behoefte aan de anderen...quote:Op donderdag 14 juni 2007 14:13 schreef Etcetera het volgende:
dat vind ik leuk als docenten aan hun vorige leerlingen denkenheb je nog contact met de leerlingen of de oud-collega's? zodat je het te weten kunt komen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |