Gewoon negeren. Z'n geloofwaardigheid is hij al lang kwijt.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 23:55 schreef Kinga het volgende:
[..]
Ik sta echt versteld van de onzin die jij soms uitkraamt. Wij hebben echt andere streams he?
Natasja?quote:Op woensdag 13 juni 2007 00:04 schreef Kinga het volgende:
Wat hoor ik voor vaag geknor op stream 2? Regie fix die audio eens!!!!!
Dus niet authentiek en veel gespeeld... maar een geweldige acteur.... alleen dom om te zo op de streams toe te geven.quote:Op woensdag 13 juni 2007 00:05 schreef Kinga het volgende:
Voor de mensen die denken dat Jaap echt gek is. Hij geeft net toe dat hij twijfelt of hij die act wil doorzetten... als iedereen dat echt gaat denken heeft ie nooit meer kans op een baan in de buitenwereld.
Nee, het ligt veel genuananceerder.quote:Op woensdag 13 juni 2007 00:07 schreef akveor het volgende:
[..]
Dus niet authentiek en veel gespeeld... maar een geweldige acteur.... alleen dom om te zo op de streams toe te geven.
Sluit Harry Klooster niet uit.quote:Op woensdag 13 juni 2007 00:05 schreef Kinga het volgende:
Voor de mensen die denken dat Jaap echt gek is. Hij geeft net toe dat hij twijfelt of hij die act wil doorzetten... als iedereen dat echt gaat denken heeft ie nooit meer kans op een baan in de buitenwereld.
Heeft ie wel vaker gedaan, en die act bij Jensen was gewoon té.quote:Op woensdag 13 juni 2007 00:07 schreef akveor het volgende:
[..]
Dus niet authentiek en veel gespeeld... maar een geweldige acteur.... alleen dom om te zo op de streams toe te geven.
Misschien is dat dan ook z'n valkuil... als schaker beredeneer je vele zetten voor uit maar dat is wiskundig nu heeft ie met mensen te maken...quote:Op woensdag 13 juni 2007 00:07 schreef Peter6000 het volgende:
Ik vind het werkelijk zo mooi dat Jaap de boel de boel laat, en in zichzelf op extreem intelligente wijze gaat onderzoeken hoe hij maar 19 procent haalde.
Hij moet wat minder nadenken en wat meer impulsief handelen. Anders kan het alleen maar tegenvallen, zoals vanavond. De uitslag van de PoPo ervaart hij echt als een nederlaag.quote:Op woensdag 13 juni 2007 00:07 schreef Peter6000 het volgende:
Ik vind het werkelijk zo mooi dat Jaap de boel de boel laat, en in zichzelf op extreem intelligente wijze gaat onderzoeken hoe hij maar 19 procent haalde.
Ik zie het meer als een muur... hij wil misschien te veel speler zijn... terwijl ik als streamkijker ook wel wil zien wie de echte Jaap is. Die momentjes zijn er wel maar voor mij persoonlijk te weinig.quote:Op woensdag 13 juni 2007 00:08 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Nee, het ligt veel genuananceerder.
Het gaat om de verschillende stukjes Jaap die hij in meer dan wel mindere mate laat zien.
en iedereen hier maar roepen dat Brian geen zelfreflectie heeftquote:Op woensdag 13 juni 2007 00:15 schreef Rudieh het volgende:
ik vind het altijd wel mooi om te zien dat Brian ook best kan lachen om z'n "para-momenten"...
Terror Jaap is leuk, maar de echte Jaap ook wel volgens mij.... In die paar momenten die ik gezien heb van hem waar hij echt zichzelf is, merk je ook wel dat hij een denker is..quote:Op woensdag 13 juni 2007 00:12 schreef akveor het volgende:
[..]
Ik zie het meer als een muur... hij wil misschien te veel speler zijn... terwijl ik als streamkijker ook wel wil zien wie de echte Jaap is. Die momentjes zijn er wel maar voor mij persoonlijk te weinig.
Hij gebruikte het zelfs na de Istanbul-stemming.quote:Op woensdag 13 juni 2007 00:15 schreef Rudieh het volgende:
ik vind het altijd wel mooi om te zien dat Brian ook best kan lachen om z'n "para-momenten"...
Ik lach daar gister echt om in een deuk, zeker met dat worstelen erna.quote:Op woensdag 13 juni 2007 00:18 schreef Kinga het volgende:
Dat moment van hem en Lieke, die stijldansen op het gras.... prachtige tv vond ik dat.
Hij is verslaafd.quote:Op woensdag 13 juni 2007 00:19 schreef akveor het volgende:
Ik denk dat Huub nu beter kan stoppen met drinken...
ik ook niet, proost!quote:Op woensdag 13 juni 2007 00:20 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Hij is verslaafd.
En die intelligentie heeft Huub niet.
Alsof alcoholisme iets met intelligentie te maken heeft in deze.quote:Op woensdag 13 juni 2007 00:20 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Hij is verslaafd.
En die intelligentie heeft Huub niet.
Lullig genoeg zit ik daar ook op te wachtenquote:Op woensdag 13 juni 2007 00:22 schreef Kinga het volgende:
Je ziet aan dat gezicht van Eric dat ie echt ongelukkig is nu.... ga nou janken kreng...
Alles wat slecht is is verslavend, zelfs DGK.quote:Op woensdag 13 juni 2007 00:20 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Hij is verslaafd.
En die intelligentie heeft Huub niet.
Amanda was 9 toen ze met 2 jongens in bed belande na een nacht flink drinken in de kroeg. Dan is dat best vroeg ja.quote:Op woensdag 13 juni 2007 00:24 schreef CoT het volgende:
Amanda was 13 toen e met een jongen jenever dronk, en om 01.00 thuis kwam
Best vroeg zegt ze
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |