Ik heb daar de spullen niet voor.quote:Op donderdag 14 juni 2007 17:16 schreef fs180 het volgende:
jaman, doe het zelf ook is
Had ik ook al verteld dat ik het technische benul heb wat ongeveer hetzelfde als dat van de gemiddelde boomstronk?quote:Op vrijdag 15 juni 2007 20:30 schreef fs180 het volgende:
[..]
loop naar fietsenzaak ofzo, koop spannertje voor 2 euro, en span je spaken aan![]()
Brommers horen in een garage te staan.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 11:30 schreef Hijacking het volgende:
mennn te veel halve brommers achterthuis
mn ouders maken me nog es af
Die hebben wij ook, maar daar staan auto's onderquote:
quote:Op zaterdag 16 juni 2007 13:17 schreef fs180 het volgende:
ik ben geen boer, ik heb een schuurtje
boerquote:Op zaterdag 16 juni 2007 18:18 schreef PallominnoXIII het volgende:
Ik heb een garage.
wtfquote:Op zaterdag 16 juni 2007 18:58 schreef fs180 het volgende:
he sander.. jij hebt extra blok liggen.. zullen we die op diesel laten lopen?
Diesel op de grond gooien, benen eronder plakken, en hoppa, je kan een motorblok op diesel laten lopen.quote:
volgens mij moet er wel een gloeibougie in anders gaat het niet werkenquote:Op zaterdag 16 juni 2007 20:11 schreef fs180 het volgende:
compressie verhogen, straten metbenzine, warm lopen, en dan overschakelen op dieselvoor 1 euro per liter
![]()
Probeer je zelf benzine mengen aan te lerenquote:Op zaterdag 16 juni 2007 20:51 schreef Geqxon het volgende:
Dat is zo kut, tanken in de dorpen. Omdat het vaak het enigste station in de wijde omtrek is hebben ze een enorme monopolie positie, en kunnen ze het flikken dit soort prijzen te vragen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |