Hoor net dat het om 23 stuks gaat..quote:Op dinsdag 12 juni 2007 23:19 schreef teamlead het volgende:
over hoeveel chinchilla's hebben we het?
oke.. maar aangezien chinchilla's nogal sociale beestjes zijn, kun je ze ook niet zomaar uit elkaar halen.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 23:24 schreef ursel het volgende:
[..]
Hoor net dat het om 23 stuks gaat..
Maar tis geen handel ofzo. Beesten zijn gratis te halen inclusief hokken. Gaat echt puur voor een goed tehuis en probeer het dus via deze weg haar een beetje te helpen.
Tis niet zo dat alles bij elkaar hoort.Zit verdeeld over geloof ik 8 ruime "voileres". Mannetjes zijn gecatreerd dus niet voor de fok verder.
ik ken de beestjes waar het nu over gaat niet.. maar persoonlijk zou ik zeggen minimaal 2quote:Op dinsdag 12 juni 2007 23:28 schreef Eric_Cantona het volgende:
Waar af te halen? Foto's van de volières? En met hoeveel tegelijk moeten ze "afgenomen" worden?
Lijkt me ook, maar stel dat ze per 4 in 'n volière zitten, dan neem ik aan dat 't voor de beestjes 't beste is om ze dan ook per 4 over te nemen.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 23:29 schreef teamlead het volgende:
[..]
ik ken de beestjes waar het nu over gaat niet.. maar persoonlijk zou ik zeggen minimaal 2
Helaas wel..quote:Op dinsdag 12 juni 2007 23:26 schreef Eric_Cantona het volgende:
Is dit 'n serieus topic?
Ik zal eens met m'n vriendin overleggen. We hebben 't laatst over Chinchilla's gehad in ieder geval.
Ze worden per groep weggedaan die al lang bij elkaar zitten. Er wordt niets uit elkaar gehaald.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 23:26 schreef teamlead het volgende:
[..]
oke.. maar aangezien chinchilla's nogal sociale beestjes zijn, kun je ze ook niet zomaar uit elkaar halen.
Sommige handtam, andere wel tam te krijgen, maar nog niet helemaal. Af te halen regio Den Haag (leidschendam om precies te zijn).quote:Op dinsdag 12 juni 2007 23:27 schreef senesta het volgende:
Zijn ze wel handtam?
En waar op te halen eventueel?
Foto's van voilere kan je per mail opvragen. Hoeveel tegelijk, ligt aan de groep, er zitten groepen bij van 2, 3 of 4 stuks. 1 bestaat uit 7 stuks maar daar zitten 4 jonkies bij.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 23:28 schreef Eric_Cantona het volgende:
Waar af te halen? Foto's van de volières? En met hoeveel tegelijk moeten ze "afgenomen" worden?
Chinchilla's zijn erg nieuwsgierig, net zoals katten. Dus die gaan elkaar gezellig ontdekken..quote:Op dinsdag 12 juni 2007 23:29 schreef teamlead het volgende:
iemand enig idee hoe katten reageren op chinchilla's trouwens?
quote:Op dinsdag 12 juni 2007 23:34 schreef ursel het volgende:
Ze worden per groep weggedaan die al lang bij elkaar zitten. Er wordt niets uit elkaar gehaald.
[..]
ik heb ooit chinchilla's gehad en heb nu katten.... en om die chinchilla's nu te laten opvreten door de katten lijkt me weer helemaal niksquote:Op dinsdag 12 juni 2007 23:37 schreef ursel het volgende:
[..]
Chinchilla's zijn erg nieuwsgierig, net zoals katten. Dus die gaan elkaar gezellig ontdekken..
Maar elk beestje heeft natuurlijk zijn eigen aard weer, dus dat is nooit echt te voorspellen.
Wil je ze samen los laten lopen dan??quote:Op dinsdag 12 juni 2007 23:38 schreef teamlead het volgende:
[..]
ik heb ooit chinchilla's gehad en heb nu katten.... en om die chinchilla's nu te laten opvreten door de katten lijkt me weer helemaal niks
dus als iemand ervaring heeft met die combi......
niet constant natuurlijkquote:
het ligt eigenlijk aan je katten zelf. Ik heb zelf 3 katten hier rond wandelen waarvan ik weet dat ze erg nieuwsgierig zijn maar ook niet zullen wijken om iets kleiner dan zij aan te vallen. Wij hebben dan wel geen chinchilla's maar wel andere beesten. En ik heb vroeger wel chinchilla's samen met katten gehad.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 23:49 schreef teamlead het volgende:
[..]
niet constant natuurlijk. Maar een uurtje per dag zou ik de chinchilla's wel los willen laten lopen ja. Ik kan alleen absoluut niet inschatten hoe katten daarop reageren. En ik zie het niet zitten om het te testen...
Hier is het vriendinnetje, wil graag meer foto's zien. Maar ook zeker interesse, dus....quote:Op dinsdag 12 juni 2007 23:49 schreef Eric_Cantona het volgende:
Ik heb zeer zeker interesse, ik ga 't even met m'n vriendin overleggen. Ze zit in de nachtdienst nu, dus zal vannacht dit topic wel vinden
Je hoort nog van me
Krijg als het goed is zelf de foto's in de loop van de middag. Dan zal ik ze gelijk doorsturen..quote:Op woensdag 13 juni 2007 01:35 schreef Iwannebeme het volgende:
[..]
Hier is het vriendinnetje, wil graag meer foto's zien. Maar ook zeker interesse, dus....
![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |