Woei, ik gooide hem dicht.... De foto's van de laatste pagina...quote:Op dinsdag 12 juni 2007 13:17 schreef Linda__ het volgende:
Het Spuuglokje gezin maakt dat ik nog wel eens denk over brusjes voor Eva.... En dan hou ik er snel weer mee op. Brent, stoere! Jolie in haar zwembadje, lekker hoor! En ik zag een mooie Meike met zoveel haar, en Amber heeft opeens mooie krullen, en een kindje in de pan (maar ik vind die met de gewolkte achtergrond ook heel lief) en Suzanna's scheetjes!
Ze zijn allemaal geweldig!
quote:
Hahahaha geweldige foto! Hier is het ook een favoriet boek, Iris krijgt er zelfs na 3 keer nog geen genoeg van.quote:Op woensdag 13 juni 2007 01:02 schreef bixister het volgende:
Piet en Anna in huize 'ik ben er niet'. (n.a.v. het hoofdstuk over de 'kluizelaar' uit Pluk wilde Piet dit bordje erop).
misschien welquote:Op woensdag 13 juni 2007 20:32 schreef Jepali het volgende:
Mooie sarah, ga je zondag ook een ontbijtje voor papa maken?
Heb je nog een lege muur over, Lishe?quote:Op dinsdag 12 juni 2007 21:46 schreef Lishe het volgende:
Hier vast het allerbeste vakantieplaatje. De foto is gemaakt door DeLiedje, kind door mij.![]()
Whehehe, die romper heeft Dean ook, alleen geen foto:')quote:Op woensdag 13 juni 2007 21:59 schreef beefcake het volgende:
Milo!
Nu moet ik 'Quinten ook in wipstoel met zelfde romper' en met waterpokken natuurlijk ook showen
[afbeelding]
Nou, frot je kind in romper en wipstoel en maak een fotoquote:Op woensdag 13 juni 2007 22:16 schreef Vivi het volgende:
Whehehe, die romper heeft Dean ook, alleen geen foto:')
Hij heeft alleen nog wel een beetje een plat achterhoofdjequote:Op woensdag 13 juni 2007 22:25 schreef Vivi het volgende:
Ik wilde nog even zeggen dat Milo zon fijn 'getekend gezichtje heeft, zo klassiek mooi, zeg maar
www.babytoupee.comquote:Op woensdag 13 juni 2007 22:39 schreef Slaapmeisje het volgende:
En Quinten en Dean hebben veel meer haar * Slaapmeisje jaloers is![]()
Ik heb The Donald al besteld, maar die is nog niet binnenquote:
Jah, en dan hoor je ineens uit het wiegje: "No woman no cry"quote:
Quinten kreeg ze van Dylan (3 jr 2mnd). Ze gingen net weg bij hem en toen kreeg Quinten ze. Maar het is dan ook erg besmettelijk.quote:Op woensdag 13 juni 2007 22:52 schreef Vivi het volgende:
[..]
Jah, en dan hoor je ineens uit het wiegje: "No woman no cry"![]()
Wat hebben veel kindjes trouwens vroeg de waterpokken zeg
Ik dacht dat dat pas veel later kwam!
het trekt heus nog wel bijquote:Op woensdag 13 juni 2007 23:10 schreef bixister het volgende:
erg lieve flenzen!![]()
en vivi, waah, toch rood!i knew it!
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |