dat zeiden mensen soms serieus tegen me in 't begin als ik vertelde dat anna rood haar had.
![]()
" dat trekt vast nog wel bij..."
![]()
van mij mag ze lekker oranje blijven hoor!
![]()
grappig die rompertjes serie. ik herinner me dat er vorig jaar (of was 't alweer 2 jaar geleden?) ook zo'n leuke streepjesromper was die iedereen had (inclusief anna uiteraard:+ ).
arme julia, wat ZIT je er onder meid! ik hoop dat 't ergste nu voorbij is en je snel weer beter wordt.
![]()
mooie meike weer! inderdaad handig dat ze die speldjes er zelf nog niet uittrekt.
![]()
noli, speciaal voor jou nog een
close upje.
![]()
wat een lieve hanne-foto's, ook al een beetje aan de enkele staart! en wilyan is een prachtige tijger!
mikael wat lig je daar heerlijk te slapen. en groot gelijk dat je op onderzoek uitgaat! daar zijn die kasten toch ook voor!
![]()
lois, hihi ja dit is pas piet z'n eerste pluk-keer, we hebben 't nog niet eens helemaal uit. maar 't is echt leuk om te merken dat hij nou echt zo'n verhaal heel goed kan volgen, ook over langere tijd. ik was er vroeger ook verzot op, dus dit boek voorlezen vind ik heel speciaal. en dat bordje van de kluizelaar, ze krijgen maar geen genoeg van die grap.
![]()
'mama, kom es even lezen wat hier staat?' en dan heel stil doen. dus ik braaf elke keer erin trappen en dan hun gegniffel horen en dat ik ze dan alsnog ontdek.
hele leuke saramoon foto's!
![]()
knap dat ze je al ontbijt op bed kan brengen, en handig! jong geleerd...
![]()
en milo aaaah wat een dotje. prachtige blik zeg.