ook dat gemistquote:Op donderdag 5 juli 2007 02:17 schreef Toad het volgende:
Trouwens het begin was wel grappig he. Dat ze ons in hun eigen robottaaltje een soort van begroeten.
http://www.youtube.com/watch?v=81JzO2KK4gQquote:
ahh, wij kwamen bij 1:24 van dat filmpje binnengewandeld. Daarvoor waren we nog onze jassen aan het wegbrengen (duurde lang) muntjes halen (duurde ook lang) en drankjes halen en naar beneden lopenquote:Op donderdag 5 juli 2007 02:22 schreef Toad het volgende:
[..]
http://www.youtube.com/watch?v=81JzO2KK4gQ
nah, wonderlijk genoeg gewoon leuk op tijdquote:Op donderdag 5 juli 2007 02:26 schreef Toad het volgende:
Ze begonnen ook vrij vroeg he, als je naar het schema kijkt....
Je hebt gelijk. Ik dacht dat ze pas voor 21.30 stonden. Naja, een bril heb ik dus ook al nodig...quote:Op donderdag 5 juli 2007 02:27 schreef lienelien het volgende:
[..]
nah, wonderlijk genoeg gewoon leuk op tijd
En klokslag 22u30 gingen de lampen aan
Was ook, maar dat is later veranderd naar 21:00.quote:Op donderdag 5 juli 2007 02:49 schreef Toad het volgende:
[..]
Je hebt gelijk. Ik dacht dat ze pas voor 21.30 stonden. Naja, een bril heb ik dus ook al nodig...
Volgens mij was het identiek aan Bercy, met het enige verschil dat ze het publiek niet (zonder muziek) lieten zingen op One More Time en Too Long... dat zou ook niet zo succesvol zijn geweestquote:Op donderdag 5 juli 2007 00:22 schreef davidov het volgende:
Het was echt geweldig, super sfeer, iedereen ging compleet uit z'n dak en de muziek was ook geweldig. Ik kende de opnames van hun optreden in coachella vorig jaar al maar het was erg tof om te horen dat ze het toch live draaiden en meerdere aanpassingen hadden gemaakt en hier en daar zelfs een extra nummer... geweldige lichtshow trouwens... waanzinnig
Was niet nieuw, maar slechts één helft (Thomas Bangalter) Daft Punk materiaalquote:Op donderdag 5 juli 2007 00:22 schreef davidov het volgende:
Na "afloop" een tof juich concert van 3-4 minuten waarna de heren/robots nog eenmaal hun piramide beklommen en een spetterend laatste nummer draaiden... een nummer wat 99% nieuw materiaal was, tenminste ik ken het niet van hun eerste 3 albums (4 als je alive mee telt). En als kers op te taart was wel hun Tron-achtige pakken die ze nog even vlak voor het einde aanschakelden.
Dat viel me eigenlijk ook wel op. Ik had vanaf de eerste tonen een orgasme aan geluid en bewegingen verwacht, maar dat viel tegen. Vooral rond om me bleven ze in het begin maar een beetje staan. Meer naar voren viel het wat meer mee dacht ik.quote:Op donderdag 5 juli 2007 08:47 schreef DJ_WB het volgende:
Alleen komen die hollanders niet in de buurt van het enthausiasme van belgen (pukkelpop) of fransen (bercy)
pas halverwege kwam men op gang terwijl op de 2 voorgaande optredens de zaal al stond te stuiteren bij de eerste lichtjes (L)
Bedankt voor mn nieuwe desktop picturequote:
Ik heb hem ook even ingesteldquote:Op donderdag 5 juli 2007 13:30 schreef Love Mae King het volgende:
[..]
Bedankt voor mn nieuwe desktop picture
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |