Het mooiste:Natasja komt de kapsalon in en vraagt aan de kapster of ze haar haar wil föhnen. Kapster zegt, dat eerst Lieke aan de beurt is.quote:Op maandag 11 juni 2007 11:46 schreef petraa het volgende:
N: ik ben interessant omdat ik vanaf dag 1 erin zit, en in december ehhhh september weer weg ga. Me nieuwe borsten, me kindjes en hoe ik het vol hou.
'k Hoorde hem van de week al zeggen dat hij daar rekening mee houdt, dus dat vreselijk balen zal wel meevallen.quote:Op maandag 11 juni 2007 11:32 schreef Ning het volgende:
Eric zal vreselijk balen dat hij zakt in de pp. Want volgens mij zal hij weinig stemmen krijgen
laat je niet zo opnaaien door de uitspraken van die infantiele homo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!quote:Op maandag 11 juni 2007 11:58 schreef beequeen het volgende:
[..]
Het mooiste:Natasja komt de kapsalon in en vraagt aan de kapster of ze haar haar wil föhnen. Kapster zegt, dat eerst Lieke aan de beurt is.
Eric: Lieke heeft geen fotoshoot, dus is ze niet belangrijk. Pisnicht.![]()
![]()
Na die post na jou van Demins ben ik de weg kwijt... het is geen lekker wijf?quote:Op maandag 11 juni 2007 11:56 schreef 2live het volgende:
[..]
was dat niet cynisch bedoeld dan van Demins![]()
Eric is een gevoelsmensquote:Op maandag 11 juni 2007 11:59 schreef Clank het volgende:
[..]
'k Hoorde hem van de week al zeggen dat hij daar rekening mee houdt, dus dat vreselijk balen zal wel meevallen.
Het is COS, met een persoonlijke noot.quote:Op maandag 11 juni 2007 12:00 schreef DrsH het volgende:
[..]
laat je niet zo opnaaien door de uitspraken van die infantiele homo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dat hij de vorige keer gezakt was in de pp baalde hij al als een stekker. En vanaf toen is hij naar mijn mening ook erg veranderd.quote:Op maandag 11 juni 2007 11:59 schreef Clank het volgende:
[..]
'k Hoorde hem van de week al zeggen dat hij daar rekening mee houdt, dus dat vreselijk balen zal wel meevallen.
Done, al denk ik dat ze meeleest....quote:Op maandag 11 juni 2007 11:49 schreef akveor het volgende:
[..]
Ik had d'r eergisteren al een PM-tje gestuurd. Misschien dat je dat nu even moet doen met deze info?
Op zeker dat hij er van baalt. Maar net als zijn nieuwe maatjes is ook Eric een ster in het overschreeuwen van zijn echte gevoel met 'Huub en Lieke zijn slecht en kinderachtig'-praatjes.quote:Op maandag 11 juni 2007 12:01 schreef SiRojK het volgende:
Eric is een gevoelsmens, hij baalt er diep van binnen wel van volgens mij hoor, dat dus eigenlijk niemand hem leuk vindt...
En het feit dat ze echt nergens anders meer over praten geeft aan hoe diep het zit. Huub en Jaap op 1 en 2 inde popularitetspoll is een nieuew klap. En dan beginnen ze maar de forums de schuld te gevenquote:Op maandag 11 juni 2007 12:03 schreef Copycat het volgende:
[..]
Op zeker dat hij er van baalt. Maar net als zijn nieuwe maatjes is ook Eric een ster in het overschreeuwen van zijn echte gevoel met 'Huub en Lieke zijn slecht en kinderachtig'-praatjes.
Daarom ook de uitspraak dat hij op z'n hoogtepunt wilde stoppen. Ook z'n gevoel dat hij hier niet meer hoort te zijn staat inherent aan de popo. Hij dacht zelfs al iets over z'n hoogtepunt te zijn.quote:Op maandag 11 juni 2007 11:59 schreef Clank het volgende:
[..]
'k Hoorde hem van de week al zeggen dat hij daar rekening mee houdt, dus dat vreselijk balen zal wel meevallen.
geweldig artikel vanaf nu ben ik fan van deze supervrouwquote:Op maandag 11 juni 2007 11:14 schreef beequeen het volgende:
Artikel gevonden, lees en huiver.
http://www.ad.nl/cultuurenshow/article953597.ece
Was het commentaar toen niet dat het publiek hem ziet als meeloper of verwar ik hem nu met iemand anders?quote:Op maandag 11 juni 2007 12:02 schreef Ning het volgende:
[..]
Dat hij de vorige keer gezakt was in de pp baalde hij al als een stekker. En vanaf toen is hij naar mijn mening ook erg veranderd.
Ik ben voorzitter van de Stichting Verwarring!quote:Op maandag 11 juni 2007 12:01 schreef akveor het volgende:
[..]
Na die post na jou van Demins ben ik de weg kwijt... het is geen lekker wijf?![]()
Diep van binnen? Het zou toch niet meer dan logisch zijn dat het hem raakt. Je gaat niet zo'n programma in als je niet ontzettend overtuigd van bent dat je zelf geweldig bent. Dus al die onzin van : het interesseert me niet wat de streamers van me denken etc is je reinste BSquote:Op maandag 11 juni 2007 12:01 schreef SiRojK het volgende:
[..]
Eric is een gevoelsmens, hij baalt er diep van binnen wel van volgens mij hoor, dat dus eigenlijk niemand hem leuk vindt...
een echte fan..........quote:Op maandag 11 juni 2007 11:57 schreef demins het volgende:
[..]
Disana geeft niet alleen goede verslagen en draagt zorg voor updates, ze is ook betweterig, eigenwijs, gelijkhebberig, doordrammerig, star, oogklepdragend, snel gepikeerd, overgevoelig, Gronings, lichtgeraakt, snel op haar teentjes getrapt, arrogant, verheven, een oude zeur en wat al niet meer, maar bovenal een ravissant mooie vrouw die ik aanbid met heel mijn lichaam en geest!
Die ban sloeg pas écht nergens op!
Ja kloptquote:Op maandag 11 juni 2007 12:06 schreef noekje het volgende:
[..]
Was het commentaar toen niet dat het publiek hem ziet als meeloper of verwar ik hem nu met iemand anders?
Ik neem maar aan dat nowlive een grapje maakt. Anders zijn ze daar wel erg ver heen...quote:Op maandag 11 juni 2007 12:07 schreef Pavement het volgende:
Als bekend, volgt de televisie registratie van wat er in DGK plaats vindt, met enige vertraging. Wanneer ook daarin binnenkort het taart incident op dezelfde ontoelaatbare wijze aan de orde komt en de goede naam van Nowlive opnieuw direct of indirect in twijfel wordt getrokken, zo niet besmeurd, dan moeten juridische acties niet langer worden uitgesloten.
We zijn wel goed maar niet gek. Dan wordt de taart maar Marco's achilleshiel.
BRON NOWLIVE.EU
Bij nowlive vergeten ze volgens mij dat ze de taart aan tien geven het programma en dt die er mee kunnen doen wat ze willen. En o ja dat het een tv programma is sommige mensen slaan echt te ver door![]()
Grapjasquote:Op maandag 11 juni 2007 11:57 schreef demins het volgende:
[..]
Disana geeft niet alleen goede verslagen en draagt zorg voor updates, ze is ook betweterig, eigenwijs, gelijkhebberig, doordrammerig, star, oogklepdragend, snel gepikeerd, overgevoelig, Gronings, lichtgeraakt, snel op haar teentjes getrapt, arrogant, verheven, een oude zeur en wat al niet meer, maar bovenal een ravissant mooie vrouw die ik aanbid met heel mijn lichaam en geest!
Die ban sloeg pas écht nergens op!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |