Ik ga het doen, ze ligt nu te pitten, dus het zal iets later worden...quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 10:47 schreef SimtekF1 het volgende:
[..]
Dat zou ook goed kunnen.
Misschien kan Super Weber dit ook even aan z'n vriendin voorleggen.
In ieder geval bedankt alvast.
Thanks dude.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 03:34 schreef SuperWeber het volgende:
[..]
Ik ga het doen, ze ligt nu te pitten, dus het zal iets later worden...
I'll keep you updated!!
Misschien Sältikkö zegt ze, maar het betekend niets. Het was het "meest" Fins wat ze er van maken kon....quote:
Vliegen hoeft niet duur te zijn tenminste via duitsland (Dusseldorf en maatschappij airberlin). Ik heb een maand terug retourtje Nederland via internet besteld voor januari. Ik was nog geen 70 euro kwijt. Het was dan ook wel de goedkoopste mogelijkheid. 1 ding wel, alleen als je ruim van te voren boekt kan het erg goedkoop zijn.quote:Op vrijdag 29 augustus 2008 15:51 schreef Relin het volgende:
Ik ga nog steeds niet terug![]()
![]()
Maar ooit, ooit ga ik weer naar Finland. Moet er alleen effe voor gaan sparen
Even over je sig, dat moet zijn: Minä rakastan suomalaista. Tenminste, als je wil zeggen dat je van een Fin houdt. Ik houd van Finland = Minä rakastan Suomea.quote:Op maandag 1 september 2008 06:26 schreef Windigo het volgende:
Heb nog steeds geen uitsluitsel over mn verblijfplaatsHoor binnen twee weken of ik nou wel of niet kan gaan..Ik hoop zo dat t kan..Ik mis Finland vreselijk!
Gesloten zijn ze ook, dat zullen in eerste instantie ook de eerste paar maanden naar jou toe zijn. Daarna gaat het vanzelf beter.quote:Op maandag 1 september 2008 11:00 schreef Susi het volgende:
Ik woon er nu een weekje en het bevalt mij prima. Alles lekker relaxed. Het enige is dat de mensen ontzettend gesloten er alleen al uitzien, maar het ook nog zijn. Maargoed, dat kan alleen maar beter worden !
Ik ook niet, de vriend bij wie ik zou gaan logeren laat opeens helemaal niets meer van zich horen, al meer dan een maand. Kennelijk beviel hem iets niet, maar als typisch Finse oplossing zegt hij dus niet wat er loos is..quote:Op vrijdag 29 augustus 2008 15:51 schreef Relin het volgende:
Ik ga nog steeds niet terug![]()
![]()
Maar ooit, ooit ga ik weer naar Finland. Moet er alleen effe voor gaan sparen
Ik weet niet of deze heren wel in deze groep vallen. Dit soort mensen lopen volgens mij overal rond, het zou wel erg simpel zijn om ze in dit "hokje" te plaatsen...quote:Op woensdag 24 september 2008 07:30 schreef Windigo het volgende:
Weer een schutter op een school, deze keer in Kauhajoki![]()
Tsja..drank en depressiviteit blijft een slechte combinatie..
Ik zeg ook niet dat dat de 'waarheid' is. Maar het blijft een feit dat veel Finnen depressief zijn en er staat ook in diverse nieuwsberichten dat hij aan de antidepressieva was.quote:Op woensdag 24 september 2008 11:02 schreef SuperWeber het volgende:
[..]
Ik weet niet of deze heren wel in deze groep vallen. Dit soort mensen lopen volgens mij overal rond, het zou wel erg simpel zijn om ze in dit "hokje" te plaatsen...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |