Nu niets echt om je zorgen over te maken hoor als je gewoon je verstand blijft gebruiken.quote:Op donderdag 22 mei 2008 14:36 schreef Ann1984 het volgende:
Serieuze dreiging in Hyderebad? Wat is daar gaande dan momenteel? Ik vertrek namelijk volgende week voor 3,5 mnd naar India waarvan ik de eerste twee mnd verblijf in Hyderabad. Wat kan ik verwachten en waar moet ik op letten?
Inderdaad waar. Wij besparen als het goed is en allemaal doorgaat (quote:Op woensdag 28 mei 2008 15:35 schreef sturky100 het volgende:
Voor de koopjesjagers:
Er zijn nu vanaf amsterdam goedkope retour tickets te boeken naar dehli en Mumbai. Voor minder dan 350 euro(400 vanaf 1 juli) all inn. Maatschappij is Finnair. Je kunt flexibel zoeken via kayak.com en dan word je doorgelinkt naar finnair
quote:Op donderdag 29 mei 2008 20:45 schreef jpjedi het volgende:
staat toch erg duidelijk op de website van de ambassade?![]()
Employment visa moet je op de ambassade halen. Business en toerist via het visumburea dat het contract heeft met de ambassade.
quote:Op zondag 15 juni 2008 16:13 schreef Elefes het volgende:
[..]Het is allemaal geregeld, visa binnen dus klaar om te vertrekken. Nog een paar weekjes wachten
Ik heb 'm hier! Gekocht in Mumbai.quote:Op maandag 4 augustus 2008 20:12 schreef Tallz het volgende:
kent iemand het boek Shantaram (engelse versie)? Is t wat en wil je t verkopen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |