Ik kan je niet helpen, maar wel vertellen dat mij zojuist hetzelfde overkwam terwijl ik afgelopen vrijdag voor een maand heb betaald. Misschien ben je er zelf allang uit, ik ga op zoek naar een oplossingquote:Op zondag 8 juli 2007 19:48 schreef agter het volgende:
ik log net in, doen mijn streams het opeens niet meer. ik krijg nu weer zo;n betaal schermpje. terwijl ik kort geleden voor 1 maand betaald heb.
zijn er meer die dit hebben?
wie kan me helpen?
Bij mij deed ie het de volgende dag gewoon weer...quote:Op woensdag 11 juli 2007 16:44 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik kan je niet helpen, maar wel vertellen dat mij zojuist hetzelfde overkwam terwijl ik afgelopen vrijdag voor een maand heb betaald. Misschien ben je er zelf allang uit, ik ga op zoek naar een oplossing![]()
Ja, ik moet zeggen dat ze dat snel en zonder problemen blijken te regelen. Ik stuurde een mail via dezequote:Op woensdag 11 juli 2007 18:00 schreef agter het volgende:
[..]
Bij mij deed ie het de volgende dag gewoon weer...
Maar heb wel een mailtje naar Tien gestuurd.
Als je licentie nog geldig is, dan kun je die backup map met bestanden terugzetten inquote:Op donderdag 12 juli 2007 21:15 schreef SiRojK het volgende:
Hidiho, ik kom er niet meer uit.. Ik heb een kopie gemaakt van mijn DRM folder voordat ik mijn pc heb geformatteerd, maar wat moet ik nu doen?
Edit: Ze doen het, maar heel klein (zo groot als op goudenkooi.tv)
Edit: Ze doen het nu normaal formaat, maar blokkerig![]()
Stuur mij eens een kopietje van de DRM mapquote:Op donderdag 12 juli 2007 21:25 schreef soylent het volgende:
Volgens mij heb ik al langer dan een maand geleden betaald, maar ik kan de streams nog steeds zien?![]()
Hebben anderen dit ook?
Tis nog ff wachten totdat je online komt op MSNquote:Op vrijdag 13 juli 2007 11:20 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Als je licentie nog geldig is, dan kun je die backup map met bestanden terugzetten in
%AllUsersProfile%\DRM
Zijn ze niet meer geldig moer je eerst de datum van je systeem terugzetten naar de geldige periode.
Let wel, als de streams gestart zijn na de licentie periode is de licentie onbruikbaar
Heb je hierover nog vragen, PM, MSN of mail me
%AllUsersProfile%\DRMquote:Op maandag 16 juli 2007 14:14 schreef Just_4_fun het volgende:
Weet iemand waar de DRM map zit in Vista
ik heb er wel 1tje gevonden op de volgende locatie C:ProgramDataMicrosoftDRM
maar die map is leeg en heb verborgen bestanden weergeven aan staan,
weet niet of het hoort dat de map leeg is maar zou graag willen weten waar de rechten voor de gouden kooi live streams bij vista staan neem aan dat er dan een bestandje in de map drm moet staan voor toegang tot de gouden kooi??
de streams zijn heel slechtquote:Op dinsdag 17 juli 2007 21:43 schreef sponkie63 het volgende:
heeft iedereen last van wegvallende streams op dit moment of ben ik de enige?
Ik begrijp je niet goed, kleinzusje? Bedoel je dat HiDiHo een oplossing heeft voor het bufferen?quote:Op dinsdag 17 juli 2007 21:40 schreef kleinzusje het volgende:
Lieve HiDiHo fans
Ik weet waarom er nu veel buffers zijn en ik weet ook dat HiDiHo iedereen wil helpen met problemen via de mail. Dat staat op zijn site.
Maak daar gebruik van zou ik zeggen
Woordvoerder: KZ ( HiDiHo hoer, FB Hoer, SC slet, modlikker ) maar ook lief en betrokken + slijmbal
![]()
![]()
ps. Daar ik ontslag heb genomen bij mijn werkgever HiDiHo is dit tevens mijn laatste berichtgeving over zijn werkzaamheden![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |