De Pers.quote:'Vitesse biedt te weinig voor Sun Xiang'
De pogingen van Vitesse om Sun Xiang in te lijven zijn mislukt. De club Shanghai Shenhua vindt het bod van de Arnhemmers voor de 24-jarige Chinees te laag. Dat laat de manager van de international aan de Chinese krant Oriental Sports Daily weten. Sun kwam na de winterstop op huurbasis uit voor PSV, maar kon daar geen langer verblijf afdwingen.
De transferbesprekingen zouden naast het te lage bod van Vitesse ook zijn stukgelopen op het korte tijdsbestek waarin de overstap moest worden afgerond. Vitesse zou Shanghai Shenhua tot dinsdag de tijd hebben gegeven om te reageren op het aanbod. De club uit Shanghai veegde de voorwaarden echter direct van tafel.
De 24-jarige Sun vertrok een maand geleden al na vier maanden bij PSV. De landskampioen uit Eindhoven besloot de optie in het huurcontract om de Chinese verdediger voor drie seizoenen definitief in te lijven niet te lichten.
Zoals het er nu uit ziet blijft Figo nog één jaar bij Inter.quote:Op zondag 10 juni 2007 11:26 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Fowler, Figo en Makelele lijken nu ook naar VS te gaan.
David Beckham could be reunited with former Real Madrid team-mate Luis Figo at LA Galaxy after the Portuguese star was released by Inter Milan. (Sunday Express)quote:Op zondag 10 juni 2007 15:02 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Zoals het er nu uit ziet blijft Figo nog één jaar bij Inter.
quote:'Ajax toont opnieuw interesse in Modric'
Volgens een Kroatische voetbalsite, Jutarnji, heeft Ajax Amsterdam interesse getoond in Luka Modric. Modric speelt op dit moment bij Dinamo Zagreb en zal de Amsterdammers zo tussen de tien en de twaalf miljoen euro moeten gaan kosten.
Een delegatie van de Amsterdammers zou de Kroatisch international al vier keer hebben bekenen in de afgelopen twee maanden. Het ziet er naar uit dat middenvelder Wesley Sneijder gaat vertrekken en de clubleiding van Ajax ziet in Modric de ideale opvolger. Maar als Sneijder bij Ajax blijft dan zal het Modric ook niet gaan aantrekken, want dan is de Kroaat veels te duur.
Ajax zal moeten gaan concurreren met Shakhtar Donetsk, want ook zij hebben hun interesse getoond in middenvelder Modric. De pas 21-jarige Modric vindt zelf dat een overgang naar de Oekraïnse club wel aardig is, omdat hij denkt dat het een goede stap vooruit is.
Volgens RTL 7 staat hij op het punt om 1 jaar door te gaan. Werd gisteren nog gezegd tijdens de wedstrijd van zijn foundation.quote:Op zondag 10 juni 2007 15:12 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
[..]
David Beckham could be reunited with former Real Madrid team-mate Luis Figo at LA Galaxy after the Portuguese star was released by Inter Milan. (Sunday Express)
quote:Op zondag 10 juni 2007 15:12 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
[..]
David Beckham could be reunited with former Real Madrid team-mate Luis Figo at LA Galaxy after the Portuguese star was released by Inter Milan. (Sunday Express)
quote:Figo verlengt contract bij Internazionale
Luis Figo zal ook volgend seizoen voor Internazionale uitkomen. De Portugees maakte vanmiddag zijn beslissing aan de Italiaanse landskampioen bekend.
Figo twijfelde nog over het voortzetten van zijn carrière in de Italiaanse modestad. Aanvankelijk was het de bedoeling van de 34-jarige vleugelaanvaller om voor Al Ittihad uit Saudi-Arabië uit te komen, maar door het ontbreken van enkele randvoorwaarden besloot hij toch om af te zien van de lucratieve overgang.
Door zijn transfervrije status werd de oud-international met tal van Europese clubs in verband gebracht. Figo gaf echter aan in Europa alleen voor de Nerazzurri te willen uitkomen of een avontuur buiten Europa aan te gaan.
Figo zal nog deze week zijn handtekening onder een éénjarig contract zetten. In de zomer van 2004 kwam hij over van Real Madrid, waar hij in totaal vijf seizoenen op de loonlijst stond. Daarvoor waren FC Barcelona en Sporting Portugal zijn werkgevers.
aldus VIquote:Real wil pogen Beckham toch te behouden
10/6/2007 21:39
Het sterke spel van David Beckham heeft Real Madrid achter de oren doen krabben. De Koninklijke onderzoekt zelfs mogelijkheden om de Engelse middenvelder in Spanje te houden, vertelde voorzitter Ramón Calderón aan Marca.
'Het zou voor mij een opluchting betekenen als David bij de club blijft', aldus de preses. 'We moeten met hem om de tafel gaan zitten en bekijken wat de mogelijkheden zijn om de clausule in zijn contract te lichten.' Volgens Calderón heeft Real het recht Beckham in Madrid te houden.
Een woordvoerder van Beckham reageerde met de mededeling dat de Engelsman niet de intentie heeft om onder zijn toekomstige contract bij LA Galaxy uit te komen. 'David kijkt er naar uit naar LA te gaan. Hij wil zijn verblijf bij Real wel waardig afsluiten door kampioen te worden.'
Hoewel het niet erg waarschijnlijk lijkt dat Beckham terug komt op zijn beslissing Real de rug toe te keren, is de ontboezeming van Calderón opvallend. Het was juist de Spaanse club die als eerste kenbaar maakte de samenwerking te willen beëindigen. Beckham werd door coach Fabio Capello halverwege het seizoen zelfs naar de tweede selectie verbannen.
Na een vijfjarig contract te hebben ondertekend bij LA Galaxy kwam Beckham ijzersterk terug bij Real. Na te zijn teruggekeerd in de selectie speelde de 32-jarige middenvelder zich snel weer in de basis. Mede door de traptechniek van Beckham kan Real komend weekeinde kampioen van Spanje worden.
Of je loopt niet te mekkeren en neemt gewoon van mij aan dat dit waar is. Maar goed de bron: Voetbalzonequote:Op zondag 10 juni 2007 21:21 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Doe er dan minstens een bron bij.
quote:Op zondag 10 juni 2007 23:50 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Of je loopt niet te mekkeren en neemt gewoon van mij aan dat dit waar is. Maar goed de bron: Voetbalzone
Ja ze zullen het maar uit hun duim hebben gezogenquote:Op maandag 11 juni 2007 00:37 schreef J.Herrer het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
![]()
ff kijken, waar ging het ook alweer over? Oh ja..
![]()
![]()
![]()
![]()
Dat plaatjequote:
quote:11/6/2007 - 'Feyenoord doet bod op Cata Diaz'
(Gepost door K)
Volgens de Argentijnse sportkrant Ole heeft Feyenoord een bod uitgebracht op Daniel "Cata" Díaz van Boca Juniors (zie profiel). De 28-jarige centrale verdediger kwam in totaal 3 keer uit voor het nationale elftal van Argentinië. Boca Juniors zou een bedrag van maar liefst 8 miljoen dollar vragen voor de verdediger, het bedrag dat Feyenoord heeft geboden zou lager liggen.
Radio Rijnmond meldde gisteren al dat er een delegatie van Feyenoord in Argentinië was in een poging om versterking aan te trekken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |