Zal ze toch moeten weten wat voor iets ze ongeveer moet kopen.quote:Op donderdag 7 juni 2007 08:20 schreef enter het volgende:
Dan zou ik er eerst een moeten kopen...
Bij de Bijenkorf zie ik altijd wel leukequote:Op donderdag 7 juni 2007 08:30 schreef The_Voice_Within het volgende:
[..]
Zal ze toch moeten weten wat voor iets ze ongeveer moet kopen.![]()
In principe heb je gelijk, ik vind echter dat als een bruidje er expliciet om vraagt je daar best rekening mee mag houden, waarschijnlijk is die moeder ook wel op de hoogte van het verzoek van haar dochter en zal ze heus wel een hoed dragen.quote:Op donderdag 7 juni 2007 07:45 schreef Bdijk het volgende:
Een hoedje "moet" je dragen als de moeder van de bruid ook een hoed draagt. als dat niet het geval is. hoef je geen hoed te dragen (volgens de etiquetten
Een hoed draag je idd alleen overdag, als je er voor zorgt dat de hoed bij je kleren past is er geen restrictie voor de kleur, draag je zwart dan mag je best een zwarte hoed opzetten.quote:Op donderdag 7 juni 2007 07:16 schreef tinny het volgende:
Een vriend van me gaat trouwen en de bruid heeft te kennen gegeven dat ze het wel leuk vond als de vrouwelijke gasten een hoedje dragen.
Nu vroeg ik me af wat zijn de etiketten omstreeks hoedjes op de bruiloft voor vrouwen...
Draag je ze alleen tijdens de ceremonie en de receptie, of ook nog tijdens het eten en het feest daarna?
en zijn er nog kleuren die niet kunnen (zwart?)
je zult het niet geloven maaar er is een hoedenwinkel 200 meter van mijn huis...quote:Op donderdag 7 juni 2007 12:01 schreef TwistedDarling het volgende:
Als je tijd hebt om een hoedenwinkel binnen te lopen (mits die binnen bereik is) moet je dat gewoon even doen. Daar zullen ze ongetwijfeld weten hoe het hoort, welke hoed wel of juist niet kan.
Kijk dat zijn de ware links.quote:Op donderdag 7 juni 2007 08:40 schreef enter het volgende:
Regels:
http://www.dameshoed.nl/T(...)/dutch/etiquette.htm
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |