Zo van: Ja, ik had em toch gekochtquote:Op woensdag 6 juni 2007 13:51 schreef PauperClown het volgende:
bv. een telefoon kopen van iemand en die dan gelijk voor zn neus kapot maken![]()
iemand nog ideen?![]()
Zo voorspelbaarquote:Op woensdag 6 juni 2007 13:52 schreef Echo99 het volgende:
Een beeldje van 25 cent
quote:Op woensdag 6 juni 2007 13:51 schreef PauperClown het volgende:
bv. een telefoon kopen van iemand en die dan gelijk voor zn neus kapot maken![]()
iemand nog ideen?![]()
quote:Op woensdag 6 juni 2007 13:55 schreef PauperClown het volgende:
okee, je gaat naar een dierenspeciaalzaak, koopt een konijn.
je gaat naar een brood automaat, geld erin, brood eruit, konijn erin, deurtje dicht...
dan zit er zo'een konijn in:')
quote:Op woensdag 6 juni 2007 13:56 schreef hamkaastosti het volgende:
naar de hoeren gaan en dan gewoon een goed gesprek voeren
met een grote hamer gaan trappenquote:Op woensdag 6 juni 2007 13:55 schreef Armageddon het volgende:
Wat ik altijd nog een keer wil doen om bij zo'n orgelman 5000 euro in zijn handen drukken en dan met een grote hamer dat hele ding in elkaar trappen.
Denk je dat diegene er ook maar ene fuck om zal gevenquote:Op woensdag 6 juni 2007 13:51 schreef PauperClown het volgende:
bv. een telefoon kopen van iemand en die dan gelijk voor zn neus kapot maken![]()
iemand nog ideen?
je moet ook eerst vethard afdingenquote:Op woensdag 6 juni 2007 14:01 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Denk je dat diegene er ook maar ene fuck om zal geven
zodra die z'n geld heeft is die
Ik moet lachen.. das humor!quote:Op woensdag 6 juni 2007 13:55 schreef PauperClown het volgende:
okee, je gaat naar een dierenspeciaalzaak, koopt een konijn.
je gaat naar een brood automaat, geld erin, brood eruit, konijn erin, deurtje dicht...
dan zit er zo'een konijn in![]()
![]()
En dat had te maken met "geld teveel acties" omdat...?quote:Op woensdag 6 juni 2007 14:07 schreef PauperClown het volgende:
in een supermarkt een hele winkelwagen voltiefen met kleine producten (liefst blikvoer en dan iets van eieren of melkpaken onderop) naar de kassa rennen en als dan alles eindelijk ingescant is en je moet afrekenen, dan moet je zo zeggen: "uhm.. tja... ik heb eigenlijk helemaal geen geld bij.. doei"
kijken of je dan tegengehouden word bij 't verlaten van de winkelt
niet lullen, 't is een strakke actiequote:Op woensdag 6 juni 2007 14:08 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
En dat had te maken met "geld teveel acties" omdat...?
Aha, dus we mogen nu gewoon alle leuke dingen hier posten want ze zijn leuk dus het maakt niet uit of het on topic is ?quote:Op woensdag 6 juni 2007 14:10 schreef PauperClown het volgende:
[..]
niet lullen, 't is een strakke actiekrijg je allemaal boze medewerkes achter je aan
![]()
quote:Op woensdag 6 juni 2007 14:16 schreef PauperClown het volgende:
stuk of 30 vogelhuisjes laten maken en dan naar zo'een eend-voerplaats gaan en dan die vogelhuisjes gaan gooien naar die eenden en dan schreeuwen: "ga erin dan gore kutvogel"
99 euro is toch ook genoeg?quote:Op woensdag 6 juni 2007 14:17 schreef Echo99 het volgende:
100.000 euro beloning geven als iemand je weggelopen hond levend kan terugbrengen. En als dan iemand de hond na veel zoeken gevonden heeft en bij je langskomt die hond door z'n kop schieten. Omdat je t toch al zat was dat dat kut graf klere beest je hele huis onderkotste
Wel geven dan die beloning he, voor de moeite
quote:Op woensdag 6 juni 2007 14:16 schreef PauperClown het volgende:
stuk of 30 vogelhuisjes laten maken en dan naar zo'een eend-voerplaats gaan en dan die vogelhuisjes gaan gooien naar die eenden en dan schreeuwen: "ga erin dan gore kutvogel"
jij je zin:quote:Op woensdag 6 juni 2007 14:16 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Aha, dus we mogen nu gewoon alle leuke dingen hier posten want ze zijn leuk dus het maakt niet uit of het on topic is ?
Er zijn genoeg topics waar die 'strakke actie' van jou voor de zoveelste keer weer uit het archief wordt gehaald, maar in die topics is ie tenminste nog relevant.
Ontopic :
2 kangoeroe-mannetjes (geslachtsrijp) kopen en loslaten op de hei.
Een dag later hetzelfde doen met 2 vrouwtjes.
(Of je stopt ze in het vakje van zo'n broodverkoopmachine, dat kan ook natuurlijk)
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |