 
		 
			 
			
			
			Heb jij een guild dan?quote:Op vrijdag 8 juni 2007 11:39 schreef HMaster-II het volgende:
[..]claim voor de FOK!guild effe de users weg voor het vullen van mijn guild
![]()
Poffertjes![]()
 
			 
			
			
			Gelukkig hebben mensen ook een keuze en worden ze niet gedwongen om in de Fok! Guild te gaanquote:Op vrijdag 8 juni 2007 11:39 schreef HMaster-II het volgende:
[..]claim voor de FOK!guild effe de users weg voor het vullen van mijn guild
![]()
Poffertjes![]()
 
			 
			
			
			Dat mag nietquote:Op vrijdag 8 juni 2007 11:42 schreef EricG het volgende:
[..]
Heb jij een guild dan?
Kom bij ons in de Alliance
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Even voor de duidelijkheid, dat het niet mag is onzin. Het enige wat ze gezegd hebben is dat je Guild te klein is om in de Alliance te mogen.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 11:50 schreef HMaster-II het volgende:
[..]
Dat mag nietvan Jo0lz en DarkY
![]()
mijn guildje bestaat tot nu toe uit 4 personen![]()
en ik moet eerst naar de Luxon Ambassador in het deel waar ik nog niet ben geweest![]()
 
			 
			
			
			lol... volgens mij mag het dan niet...quote:Op vrijdag 8 juni 2007 13:36 schreef -Marc- het volgende:
[..]
Even voor de duidelijkheid, dat het niet mag is onzin. Het enige wat ze gezegd hebben is dat je Guild te klein is om in de Alliance te mogen.
 
			 
			
			
			Niet mag van Joolz en Darky, essentieel stukje vergeten :$quote:
 
			 
			
			
			Voor runnen kan je beter een Dervish/Ranger maken heurquote:Op vrijdag 8 juni 2007 14:07 schreef -Marc- het volgende:
[..]
Niet mag van Joolz en Darky, essentieel stukje vergeten :$
Ik ga trouwens vanavond een warrior makenLijkt me eigenlijk best wel tof, lekker tanken en relaxen, beetje runnen en centjes verdienen
Heb er al helemaal zin in! Ben alleen pas om 1730 thuisStages zuigen
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Invite is eruitquote:Op vrijdag 8 juni 2007 16:42 schreef Metalmeisje het volgende:
Het is gewoon bijna te warm om te gamen :| Wtfff.
Oh, en ingame-name: Miss Lorelaia.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Shut them down...quote:Op zaterdag 9 juni 2007 20:24 schreef Ruzbeh het volgende:
WTF het is onmogelijk om Saoshang Trail te vanquishen.Drie monks verslaan met allemaal Shield of Regeneration is niet te doen.
![]()
Met heroes and henchies is het in ieder geval onmogelijk...
 
			 
			
			
			Zijn mesmers toch eens een keertje handigquote:Op zaterdag 9 juni 2007 20:24 schreef Ruzbeh het volgende:
WTF het is onmogelijk om Saoshang Trail te vanquishen.Drie monks verslaan met allemaal Shield of Regeneration is niet te doen.
![]()
Met heroes and henchies is het in ieder geval onmogelijk...
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Actief is het inderdaad niet echt, maar wel is het gezellig; vriendelijk; en is er een NL alliance.quote:Op maandag 11 juni 2007 15:00 schreef Ruzbeh het volgende:
Ik ben dus gekapt met de Fok! guild. Het is gewoon tè inactief.Met mij inclusief zijn er meestal iets van 3 members online, terwijl er enorm veel leden zijn. Maar die zijn dan echt maanden niet online geweest.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Willekeurig mensen uitnodigen hebben we ook al wel eens gedaan.quote:Op maandag 11 juni 2007 15:05 schreef -Marc- het volgende:
[..]
Actief is het inderdaad niet echt, maar wel is het gezellig; vriendelijk; en is er een NL alliance.
Wat kunnen we eraan doen om het actiever te krijgen... Any suggestions?
 
			 
			
			
			Ik vond het ook wel leuk, maar als er zo weinig mensen zijn kan het niet altijd leuk zijn.quote:Op maandag 11 juni 2007 15:05 schreef -Marc- het volgende:
[..]
Actief is het inderdaad niet echt, maar wel is het gezellig; vriendelijk; en is er een NL alliance.
Helemaal niks, er zijn te veel guilds denk ik.quote:Op maandag 11 juni 2007 15:05 schreef -Marc- het volgende:
Wat kunnen we eraan doen om het actiever te krijgen... Any suggestions?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |