quote:
Op zondag 3 juni 2007 13:45 schreef Keltie het volgende:EDIT:
Wel lief dat er iemand belde over een stapeltje stoeptegels
![]()
Dat was IJsmuts dus
![]()
Wel in een deuk gelegen.
Ook nog even Frank gebeld maar ik werd halverwege afgeleid door onderhandelingen met de serveerster
![]()
quote:
Op zondag 3 juni 2007 19:00 schreef ursel het volgende:Ik las dat de helft van de GAMmers weer naar huis waren, omdat ze vertraging hadden met de trein, geen nummers hadden uitgewisseld en dus godsverloren alleen op het station waren..
![]()
Het goede nieuws was dat we wisten dat er twee groepen waren, het slechte nieuws was dat we niet wisten waar ze waren en ook geen telefoonnummers hadden
![]()
quote:
Kopje cappuccino
![]()
Anyway, meeting was wel geinig. Ik was er om 13:40 met Puni en Diamond. Halverwege kreeg ik al smsjes dat het bier er al stond dus wij snel rennen naar de kroeg. Na het eerste biertje was het al snel 14:00 en zagen we de eerste mensen al samenscholen bij de FRS. Naja het waren er pas drie en BoF was nog in de meerderheid dus we besloten nog maar een biertje te nemen en de mensen voor de FRS vanuit de kroeg waar te nemen. We hadden goede hoop dat de groep snel zou groeien en zodra er een man of 10 zou zijn zouden wij de kroeg uit springen en in koor "I wanna love you!!!" schreeuwen. Helaas werden die 10 man nooit bereikt waardoor wij nog maar een biertje namen.
Na een twee bier begon de groep van vijf GAMers te bewegen en doken wij de kroeg uit om ze dan maar te bespringen. De rest bleek te laat te zijn of niet aanwezig te zijn. Op de vraag wie de telefoonnummers van de rest had, werd niet geantwoord en dus gingen we maar naar Neude.
Uiteindelijk nog een mooie middag gehad waarbij BoF toch wel zwaar oververtegenwoordigd was. Eerst bier op Neude, toen even eten bij de Italiaanse Griek of de Griekse Italiaan waar Jorrit en IJs als echte Rambo's hele vissen aan het afkluiven waren en daarna nog even afsluiten bij de stationskroeg
![]()
Was weer gezellig iig
![]()
Op naar de volgende meet.
Eerste beste voetbalkenner binnen BoF![b]Winnaar van de Band of FOK!kers Michael Rasmussen Award[/b]
Alpe d'Huez (1:16), Col du Telegraphe (0:56) & Col du Galibier (1:20)