Was ik het maar dan snapte ik waar de fuck ze het over had. Ze zei het ook tijdens het eten. Reageerde haar vriendin nog helemaal verbaasd zovan "hij is helemaal niet verlegen??"quote:
http://ladderwiki.com/wiki/Shit_testquote:Op zondag 3 juni 2007 01:44 schreef ikJur het volgende:
ik snap de TT niet
God, moet ik dit 'raadsel' nog voor je oplossen ook!?quote:Op zondag 3 juni 2007 01:43 schreef SpecialK het volgende:
Dank je, Xebrozius.
Of juist wel als de theorie achter de shit-test klopt. Alleen valt deze niet te negeren en ik heb geen idee wat hierbij een goede response had geweest.quote:Op zondag 3 juni 2007 01:45 schreef Nikske het volgende:
Om het maar met een cliché te zeggen, she's just not that into you...
wat een gek wijf, hoe komt ze daar dan bijquote:Op zondag 3 juni 2007 01:45 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Was ik het maar dan snapte ik waar de fuck ze het over had. Ze zei het ook tijdens het eten. Reageerde haar vriendin nog helemaal verbaasd zovan "hij is helemaal niet verlegen??"
dit is ook wel een hele interessante theorie moet ik zeggenquote:Op zondag 3 juni 2007 01:47 schreef Xebrozius het volgende:
[..]
God, moet ik dit 'raadsel' nog voor je oplossen ook!?
Komtie: ze zag je vanaf het eerst moment niet zitten. Vrouwen zijn echter een meester in het verbergen van hun ware gevoelens. Lullen een stukje met je mee, doen alsof ze een leuke tijd hebben en zodra je uit hun gezicht verdwenen bent gaat er geroddeld worden. Kraken ze alles over je af en komt het er op neer dat je persoonlijkheid overeen komt met een total loss autowrak.
En dan kom die kwal ook nog online, tja daar hoef je je vrouwelijk charmes niet hoog te houden aangezien je a.) besloten hebt die sukkel nooit meer te zien b.)er geen tijd meer aan wilt verspillen c.) je niet verplicht bent tot geveinsde gezelligheid en d.)Je je direct aan het gesprek kunt onttrekken.
Samenvatting: ze moest je niet vanaf het moment dat ze je zag.
Hier is weinig theorie aan hoor..quote:Op zondag 3 juni 2007 01:49 schreef ikJur het volgende:
[..]
dit is ook wel een hele interessante theorie moet ik zeggen![]()
Goed. Dus the joke's on me.quote:Op zondag 3 juni 2007 01:47 schreef Xebrozius het volgende:
[..]
God, moet ik dit 'raadsel' nog voor je oplossen ook!?
Komtie: ze zag je vanaf het eerst moment niet zitten. Vrouwen zijn echter een meester in het verbergen van hun ware gevoelens. Lullen een stukje met je mee, doen alsof ze een leuke tijd hebben en zodra je uit hun gezicht verdwenen bent gaat er geroddeld worden. Kraken ze alles over je af en komt het er op neer dat je persoonlijkheid overeen komt met een total loss autowrak.
En dan kom die kwal ook nog online, tja daar hoef je je vrouwelijk charmes niet hoog te houden aangezien je a.) besloten hebt die sukkel nooit meer te zien b.)er geen tijd meer aan wilt verspillen c.) je niet verplicht bent tot geveinsde gezelligheid en d.)Je je direct aan het gesprek kunt onttrekken.
Samenvatting: ze moest je niet vanaf het moment dat ze je zag.
Ja ik ga met meisjes uit dus ik loop mn lul achterna.quote:Op zondag 3 juni 2007 01:59 schreef Beelzebub85 het volgende:
Je loopt gewoon je lul achterna.... Niks meer, niks minder.
Dan zou ik als ik jou was dat meisje niet meer willen want die zou dan duidelijk ernstige psychische problemen hebben... wie speelt er nou zulke spelletjes met mensen dan?quote:Op zondag 3 juni 2007 01:59 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Goed. Dus the joke's on me.![]()
Heel fijn.
En wat nou als () dit eenofandere zieke manier is om mij uit te dagen en ze me nog niet heeft afgeschreven.
Wat's de beste course of action. Ik kan wel weer weglopen maar ik wil het toch gewoon proberen. Wie niet waagt wie niet wint enzo.![]()
Kijk je graag in de loop van een geladen geweer en smeek je dan ook om meer? Dit is ongeveer hetzelfde namelijkquote:Op zondag 3 juni 2007 01:59 schreef SpecialK het volgende:
Wat's de beste course of action. Ik kan wel weer weglopen maar ik wil het toch gewoon proberen. Wie niet waagt wie niet wint enzo.![]()
Metafoor gaat niet echt op. Het kan me niet zo gek veel schelen of ze me 'af schiet'. Doet me geen fuck. Ik wil gewoon zekerheid hebben dat hier niks te winnen valt.quote:Op zondag 3 juni 2007 02:01 schreef Xebrozius het volgende:
[..]
Kijk je graag in de loop van een geladen geweer en smeek je dan ook om meer? Dit is ongeveer hetzelfde namelijk.
Van mij mag je hoor, het is niet mijn libido die je om zeep helpt...quote:Op zondag 3 juni 2007 02:02 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Metafoor gaat niet echt op. Het kan me niet zo gek veel schelen of ze me 'af schiet'. Doet me geen fuck. Ik wil gewoon zekerheid hebben dat hier niks te winnen valt.
Ja niet dan? Anders was dit topic er niet. Ze heeft geen interesse, en jezelf maar afvragen waarom niet. En maar denken dat ze misschien de Shit test op je loslaat. En als het niet de shittest is, misschien wel een andere. Of het is een vage verleidingstaktiek.quote:Op zondag 3 juni 2007 02:00 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Ja ik ga met meisjes uit dus ik loop mn lul achterna.
Grow up.
Je bent een controlfreak die morgen wel ziet wat het gaat worden.quote:Op zondag 3 juni 2007 02:08 schreef SpecialK het volgende:
Prima. Er is dus niet iets wat ik over het hoofd zie dan. Ik wou het even weten.
Hoezo een controlfreak ?quote:Op zondag 3 juni 2007 02:08 schreef Zyggie het volgende:
[..]
Je bent een controlfreak die morgen wel ziet wat het gaat worden.
Het grondig analyseren van menselijke interacties vind ik altijd iets controlfreakerigs hebben.quote:
Ben al vaker van dergelijke situaties gewoon weggelopen zonder terug te kijken. Nu open ik er een fok! topic over of ik misschien iets stoms over het hoofd zie en voila ik ben een controlfreak.quote:Op zondag 3 juni 2007 02:16 schreef Zyggie het volgende:
[..]
Het grondig analyseren van menselijke interacties vind ik altijd iets controlfreakerigs hebben.
Je bent gewoon mijn intellectual whore en dat zal je blijven slet. Vuige atheïst.quote:Op zondag 3 juni 2007 02:17 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Ben al vaker van dergelijke situaties gewoon weggelopen zonder terug te kijken. Nu open ik er een fok! topic over of ik misschien iets stoms over het hoofd zie en voila ik ben een controlfreak.
Volgens mij is dat iets waar ik niet blij mee moet zijn?quote:Op zondag 3 juni 2007 02:22 schreef Zyggie het volgende:
[..]
Je bent gewoon mijn intellectual whore en dat zal je blijven slet. Vuige atheïst.![]()
![]()
Ik kende die hele theorie niet. Alleen maar de term shit-test.quote:Op zondag 3 juni 2007 02:43 schreef katerwater het volgende:
Face it, je staat op de vriendenladder. Punt. Ga naar het volgende meisje. Hoe langer je met haar omgaat, hoe meer je jezelf kwelt. En ja, ik spreek uit ervaring.
omg, heb ik de laddertheorie gebruikt, hihi![]()
Of gewoon een kneus?quote:Op zondag 3 juni 2007 01:48 schreef Nikske het volgende:
Je was gewoon te lief of te vriendelijk waarschijnlijk...
quote:
Sommige mensen op fok!. Echt elk R&P topic afstruinen om maar iets negatiefs te kunnen zeggen.quote:Op zondag 3 juni 2007 11:11 schreef Bob-B het volgende:
Als je zo zeker bent dat het een test is, waarom zit je dan nu zo slap te ouwehoeren op dit forum?
Er zijn gewoon teveel mensen die janken om helemaal NIETS, die hebben gewoon een flinke tik terug de realiteit in nodig. Jammer voor je dat jij er ook zo'n één bent.quote:Op zondag 3 juni 2007 11:42 schreef SpecialK het volgende:
[..]
[..]
Sommige mensen op fok!. Echt elk R&P topic afstruinen om maar iets negatiefs te kunnen zeggen.
Janken?quote:Op zondag 3 juni 2007 11:45 schreef Bob-B het volgende:
[..]
Er zijn gewoon teveel mensen die janken om helemaal NIETS, die hebben gewoon een flinke tik terug de realiteit in nodig. Jammer voor je dat jij er ook zo'n één bent.
quote:Op zondag 3 juni 2007 12:48 schreef GambitRS2 het volgende:
Je kan zorgen dat je haar nog een keer ziet, dan pak je haar vol op de bek en vraag je 'vind je me nu nog verlegen, of durfde je gewoon niet te zeggen dat je me lelijk vond? Gaan we nu nog neuken of hoe zit dat?'
Als het een test was ben je dan geslaagd, en anders heb je altijd nog die ene zoen. Win - win![]()
Heel nobel, maar die tik had de TS al een goed aantal posts eerder gehad.quote:Op zondag 3 juni 2007 11:45 schreef Bob-B het volgende:
[..]
Er zijn gewoon teveel mensen die janken om helemaal NIETS, die hebben gewoon een flinke tik terug de realiteit in nodig. Jammer voor je dat jij er ook zo'n één bent.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |