ja ja ...................quote:Op zaterdag 2 juni 2007 22:50 schreef Disana het volgende:
Amanda kent Wikipedia?!?
eerst zien dan gelovenquote:Op zaterdag 2 juni 2007 22:51 schreef demins het volgende:
Eric kondigt aan dat hij de opbrengst van DGK aan de derde wereld schenkt...
Zou ik ook zeggen met zo'n lage winkans.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 22:51 schreef demins het volgende:
Eric kondigt aan dat hij de opbrengst van DGK aan de derde wereld schenkt...
En jij gelooft die ijdeltuit?quote:Op zaterdag 2 juni 2007 22:51 schreef demins het volgende:
Eric kondigt aan dat hij de opbrengst van DGK aan de derde wereld schenkt...
Ik vind gewoon dat de groepjes moeten opsplitsen.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 22:48 schreef Meganog het volgende:
[..]
Waarom zou het spel helemaal om de back ups van Brian en Huub moeten draaien. Omdat die zichzelf zo belangrijk vinden? Laat zich maar andere groepjes formeren.
goed idee hij is gewend aan blote lichamen, pies, poep, lastige mensen dus echt allemaal pre squote:Op zaterdag 2 juni 2007 22:51 schreef FdW het volgende:
Henkie doet het goed. Inruilen voor Erica?
Wikipedia is een laagdrempelige encyclopedie voor jostie's, aldus Eric van Muiswinkelquote:Op zaterdag 2 juni 2007 22:50 schreef Disana het volgende:
Amanda kent Wikipedia?!?
Mag Brian als kindje van God niet gewoon snel aan het kruis? Sterven? Voor de mensheid? Nu hij toch al is erkend?quote:
bijzonder hoogleraar E. van Muiswinkelquote:Op zaterdag 2 juni 2007 22:53 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Wikipedia is een laagdrempelige encyclopedie voor jostie's, aldus Eric van Muiswinkel
Dat zal voorlopig niet gebeuren, het is net pasen geweestquote:Op zaterdag 2 juni 2007 22:54 schreef Lieve het volgende:
[..]
Mag Brian als kindje van God niet gewoon snel aan het kruis? Sterven? Voor de mensheid? Nu hij toch al is erkend?
tja, ik wil hem niet dood, maar dat is toch de story? Van het kindje van God en het kruis en dan dood? Niet dat ik dat nou zo bedacht heb, maar omdat Brian het dichtste voorbeeld nabij God is... Jaap is daar nog lang niet ... denk ik.... Brian... kindje van God....kruis.....klinknagels........bloed.......sterven?
Ik zie haar al murmelend de chaostheorie lezenquote:Op zaterdag 2 juni 2007 22:53 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Wikipedia is een laagdrempelige encyclopedie voor jostie's, aldus Eric van Muiswinkel
neeeeeeee, hahahaquote:Op zaterdag 2 juni 2007 22:51 schreef demins het volgende:
Eric kondigt aan dat hij de opbrengst van DGK aan de derde wereld schenkt...
quote:Op zaterdag 2 juni 2007 22:55 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik zie haar al murmelend de chaostheorie lezen![]()
LOL ik vergat gewoon Liekequote:Op zaterdag 2 juni 2007 22:53 schreef mazaru het volgende:
[..]
Ik vind gewoon dat de groepjes moeten opsplitsen.
Dat kan heel makkelijk, door Nena als nieuwe miljonair terug in de kooi te stoppen.![]()
Dan wordt het Nena en Amanda, Brian en Natasja, Jaap en Huub, Eric en .................. Eric wordt dan de vliegende keep.![]()
henkie is nu reuze aan het afknappen die wip zie ik niet meer gebeuren hoor. Wat een gezanik van die erikquote:Op zaterdag 2 juni 2007 22:55 schreef FdW het volgende:
Wat een onvoorstelbare leugenaar is die verkrachter. Henkie prikt er heel goed doorheen aan z'n gezicht te zien.
Geweldig... mag hij ook alvast een kruis voor als de tijd daar is?quote:Op zaterdag 2 juni 2007 22:51 schreef demins het volgende:
Eric kondigt aan dat hij de opbrengst van DGK aan de derde wereld schenkt...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |