quote:Op woensdag 23 mei 2007 02:37 schreef Lamon het volgende:
...bescheiden deeltje van het geestelijke en emotionele ambrozijn van het forum.
Het mag allemaal duidelijk zijn, kaf van het koren, na 01.00 uur, in het weekend na 02.00 uur, en net als of we allemaal echte mensen zijn.
Nee, "het gaat erom wat je ermee doet".quote:Op zaterdag 2 juni 2007 03:26 schreef kraaksandaal het volgende:
Gaat 't dan om alleen de lengte of om de totale omvang?![]()
Lees eens de reacties van vrouwelijke Fok!kers in SEX. Daar wordt die mythe van harte bevestigd, hoor.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 03:27 schreef Wickedangel het volgende:
Wat zou daar dan boeiend aan moeten zijn? Het is een mythe dat vrouwen groot, groter, grootst willen, dat weet je inmiddels toch wel?
Met die 23 centimeter?quote:Op zaterdag 2 juni 2007 03:31 schreef Wickedangel het volgende:
Maar is ie ook een beetje lief voor zijn moeder?![]()
Het blijft zowiezo behelpen en soms past 't ineens.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 03:27 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Wat zou daar dan boeiend aan moeten zijn? Het is een mythe dat vrouwen groot, groter, grootst willen, dat weet je inmiddels toch wel?
Ok geweldig.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 03:34 schreef broer het volgende:
"Uitstekende fipo, broer."
Moet dat?quote:Op zaterdag 2 juni 2007 03:34 schreef broer het volgende:
Lees eens de reacties van vrouwelijke Fok!kers in SEX.
Dat kan ik ook niet helpenquote:Daar wordt die mythe van harte bevestigd, hoor.
Dat kan ook niet, want ik weet nog steeds niet wat je bedoeltquote:Niettemin beantwoord je de vraag niet.
quote:Met die 23 centimeter?
Weet je hoelang dat hier duurt?? Minstens 6 weken, als alles al vlot gaat.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 03:29 schreef Wickedangel het volgende:
Stap toch eens over op een andere provider, Elizabeth.
Niet per se. Maar het zou helpen om mijn punt duidelijker te maken.quote:
Nee, dat snap ik. Maar ondertussen maken jullie het ons wel heel moeilijk. Kun je daar dan niet eens iets aan doen?quote:Dat kan ik ook niet helpen![]()
Bovengemiddelde penislengte is niet boeiend. Wat is dan wél boeiend?quote:Dat kan ook niet, want ik weet nog steeds niet wat je bedoelt![]()
Oei dat lijkt me veel.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 03:41 schreef Wickedangel het volgende:
Misschien is het handiger om dit gesprek voort te zetten als ik niet zoveel heb gedronken als Lamon en broer sámen.
quote:Op zaterdag 2 juni 2007 03:41 schreef Wickedangel het volgende:
Misschien is het handiger om dit gesprek voort te zetten als ik niet zoveel heb gedronken als Lamon en broer sámen.
Dat is wel een beetje lang, ja.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 03:40 schreef ElizabethR het volgende:
Weet je hoelang dat hier duurt?? Minstens 6 weken, als alles al vlot gaat.
Sorry. De volgende keer doe ik beter mijn best.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 03:42 schreef kraaksandaal het volgende:
Het was 'm net niet maar dat is mijn mening.
Je moet gewoon niet meer meelezen in SEX. Volgens mij wemelt het daar van de mensen die van alles beweren, maar niks kunnen bewijzen. Een soort TRU, maar dan andersquote:Op zaterdag 2 juni 2007 03:43 schreef broer het volgende:
Maar ondertussen maken jullie het ons wel heel moeilijk. Kun je daar dan niet eens iets aan doen?
Oh, je wilt het over seks hebben. Zeg dat dan meteen. Maar als ik dat een interessant onderwerp vond om over te praten, dan postte ik wel in SEX.quote:Bovengemiddelde penislengte is niet boeiend. Wat is dan wél boeiend?
(Nu ga ik ook gewoon heel vervelend doen, hoor. Eerst zeggen dan ik vaag doe, en vervolgens zelf vaag doen? Ik vind van niet!)
SEX leest dan weer wel lekkerder weg dan TRU.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 03:51 schreef Wickedangel het volgende:
Je moet gewoon niet meer meelezen in SEX. Volgens mij wemelt het daar van de mensen die van alles beweren, maar niks kunnen bewijzen. Een soort TRU, maar dan andersOnboeiend.
Een vriend van me beweerde zelfs ooit dat seks de hele drijfveer van het leven is, en dat alles wat iedereen ooit in het openbaar doet, direct of indirect seks als grote achterliggende gedachte heeft.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 03:40 schreef ElizabethR het volgende:
Broer, dat was een geweldige fipo. Sex is een belangrijk onderdeel van het leven, en daar mag openhartig over geluld worden.
Dat klopt, inderdaad. En net als de onzindiscussies in POL moet ik ook de onzin in SEX links laten liggen. Maar ja, soms klik je wel eens op een topic...quote:Op zaterdag 2 juni 2007 03:51 schreef Wickedangel het volgende:
Je moet gewoon niet meer meelezen in SEX. Volgens mij wemelt het daar van de mensen die van alles beweren, maar niks kunnen bewijzen. Een soort TRU, maar dan andersOnboeiend.
Nee, hoor.quote:Oh, je wilt het over seks hebben.
Ja, zeg! Jij begon! (Geloof ik.quote:Maar als ik dat een interessant onderwerp vond om over te praten, dan postte ik wel in SEX.
En zo is de cirkel dan toch weer mooi rond![]()
Dat is voor ieder persoon weer anders, iedereen heeft zo zijn eigen voorkeuren , ook veel sex gaat vervelen en dan zoek je toch weer nieuwe uitdagingen.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 03:54 schreef Lamon het volgende:
[..]
Een vriend van me beweerde zelfs ooit dat seks de hele drijfveer van het leven is, en dat alles wat iedereen ooit in het openbaar doet, direct of indirect seks als grote achterliggende gedachte heeft.
Maar hij was destijds ook tegelijkertijd een pas gescheiden gefrustreerde 36-jarige vrijgezel, dus ik weet niet of zijn stelling helemaal objectief was.
Maar het klonk in zijn veel betere bewoordingen destijds best aannemelijk, weet ik nog.
Dat beweren wel meer mensen en het is makkelijk om te zeggen en ook onzin. Alles in dit leven draait om economie, om overleven. Waar haal ik mijn volgende maaltijd vandaan, hoe onderhoud ik mijn gezin, etc.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 03:54 schreef Lamon het volgende:
Een vriend van me beweerde zelfs ooit dat seks de hele drijfveer van het leven is, en dat alles wat iedereen ooit in het openbaar doet, direct of indirect seks als grote achterliggende gedachte heeft.
Maar hij was destijds ook tegelijkertijd een pas gescheiden gefrustreerde 36-jarige vrijgezel, dus ik weet niet of zijn stelling helemaal objectief was.
Maar het klonk in zijn veel betere bewoordingen destijds best aannemelijk, weet ik nog.
In zijn stelling ging je dan weer op zoek naar "nieuwe" seks.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 03:58 schreef kraaksandaal het volgende:
Dat is voor ieder persoon weer anders, iedereen heeft zo zijn eigen voorkeuren , ook veel sex gaat vervelen en dan zoek je toch weer nieuwe uitdagingen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |