quote:
Wowie, wat een prachtmeisje zeg!
Ik mocht oorbellen als ik net zo oud zou zijn als mijn mama. Rond mijn negende kwam ik er (toevallig in de buurt van een juwelier) achter dat ik nooit zo oud zou worden als mijn moeder is (ik bedoel, ze ligt altijd 26 jaar voor) en mocht ik direct oorbellen. Ik wilde ze toen trouwens al heel lang. Maar ik vond dat wel een goede ook hoor, van mijn ouders. Net als die 'als je oorbellen kunt spellen'. Ik heb trouwens nu ook nog een lip- en neuspiercing. Mocht niet, tot ik 18 werd (als ik 18 was mocht ik alles doen, zeiden mijn ouders) Mijn lippiercing kwam het eerst. Toen ik belde dat ik die had laten zetten, vonden ze 't stiekem toch wel gaaf en stoer.
Bij pasgeborenen: ik zou het zelf niet doen. Ik vind babytjes (van anderen, heb zelf nu nog geen kindje) altijd zo mooi gaaf, dat ik het denk ik niet over mijn hart zou kunnen verkrijgen. Maar dat anderen het doen, moeten ze zelf weten.
En over die inentingen: die hoeven ook niet per se. Ik kom van een Vrije School, daar is 9 van de 10 leerlingen niet ingeent (overigens heeft 8 van die 9 ook nog nooit een ziekte gehad waartegen je ingeënt wordt) Ik wilde liever oorbellen dan een inenting
![]()
edit: trouwens, ik herinner me ineens dat ik voordat ik echte oorbellen had, die clipjes in heb gehad, maar ook plakoorbellen (en later toen ik 13-16 was ook op mijn wangen hihi) Mijn nichtje Kyra (nu 5 jaar) wil graag plakoorbellen op, maar ze zijn nergens meer te krijgen. Weet iemand toevallig hoe of wat of waar?