quote:Op vrijdag 1 juni 2007 23:51 schreef TheVulture het volgende:
[afbeelding]
Speler: "Zo mijnheer Platini, u bent het stiften duidelijk nog niet verleerd"
De uitvinder van de platjes? Nou, die man verdient dan de Nobelprijs.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 17:12 schreef existenz het volgende:
[afbeelding]
Ik heb er altijd al van gedroomd om een handtekening te krijgen van de uitvinder van de platjes die ik gisterennacht van zijn dochter heb gehad
zo'n kans moet je nooit laten schietenquote:Op zaterdag 2 juni 2007 19:01 schreef vrolijke-frits het volgende:
[..]
Jij bent goed rap met die foto!
quote:Op zaterdag 2 juni 2007 19:25 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Ok, ik hoop toch op weer eens punten.
quote:-vitessezuid113-
--Platini : ' Als je dit nummer morgen belt , zorg ik dat jou club volgende week wint !
quote:-Maikalo-
-Beeldende uitleg Platini: 'Kijk, en toen zei ik dat Feyenoord de volgende ronde op hun buik kon schrijven'-
quote:-TheVulture-
-Speler: "Zo mijnheer Platini, u bent het stiften duidelijk nog niet verleerd"-
De opmaak is hier te vinden.quote:-existenz-
-Ik heb er altijd al van gedroomd om een handtekening te krijgen van de uitvinder van de platjes die ik gisterennacht van zijn dochter heb gehad-
Jij wel, ik niet. Wel terecht, net zoals de winnaar, die was echt briljant. TheVulture heeft altijd iets met woordgrappen, erg leuk.quote:
Ik begrijp hem nietquote:Op zaterdag 2 juni 2007 19:31 schreef Beschouw het volgende:
Poedel is ongesteld
Had ik al verteld dat mijn heg weer aan een knipbeurt toe is?quote:Op zaterdag 2 juni 2007 19:33 schreef Beschouw het volgende:
[..]
Zag eerst een rood kruis staan. Nu niet meer trouwens.
Beter dan door je vingers, wat ik een keer hadquote:Op zaterdag 2 juni 2007 19:37 schreef Bayswater het volgende:
[..]
Had ik al verteld dat mijn heg weer aan een knipbeurt toe is?
Heb vandaag een poging gewaagd maar ging dwars door mijn snoer heen, toch wel handig die aardlekschakelaars.![]()
Zeker een klein hintje om punten van je te krijgen? Je bekijkt het maar.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 19:37 schreef Bayswater het volgende:
[..]
Had ik al verteld dat mijn heg weer aan een knipbeurt toe is?
Heb vandaag een poging gewaagd maar ging dwars door mijn snoer heen, toch wel handig die aardlekschakelaars.![]()
Zodra je ooit jeuk krijgt in je kruis denk dan aan mijn onderschriftquote:
Dank uquote:Op zaterdag 2 juni 2007 19:32 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Jij wel, ik niet. Wel terecht, net zoals de winnaar, die was echt briljant. TheVulture heeft altijd iets met woordgrappen, erg leuk.
Denk er om 18:00 nog maar aanquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |