Volgens mij werkt dat helemaal niet echt en moet je zelf met je paspoort komen.quote:Op donderdag 31 mei 2007 22:36 schreef Rewimo het volgende:
Zij kon hem niet uit laten schrijven maar toen "hij" een verhuiskaartje naar de gemeente had gestuurd lukt het wel
Je kunt echter wel een verklaring laten opstellen dat jij als bewoner verklaart dat die andere bewoner er niet meer woont. Dan gaan ze hem brieven sturen die hij moet beantwoorden als ie er wel woont. (Hebben we ook eens met een oudhuisgenoot gedaan voor wie er wel steeds deurwaarders kwamen.)quote:Op donderdag 31 mei 2007 22:40 schreef Tally het volgende:
Zodra zij ingeschreven staat bij een andere gemeente is ze uitgeschreven bij jou..
Kan jij zelf niet doen..
Dit dus.quote:Op donderdag 31 mei 2007 22:43 schreef ThE_ED het volgende:
[..]
Je kunt echter wel een verklaring laten opstellen dat jij als bewoner verklaart dat die andere bewoner er niet meer woont. Dan gaan ze hem brieven sturen die hij moet beantwoorden als ie er wel woont. (Hebben we ook eens met een oudhuisgenoot gedaan voor wie er wel steeds deurwaarders kwamen.)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |