Ja coke die naast de koffie in de supermarkt ligt, dat lijkt me een goed planquote:Op donderdag 31 mei 2007 14:37 schreef Chewie het volgende:
[..]
En waarom worden er mensen vermoord? Juist omdat bepaalt is dat het een illegale substantie is, legaliseer het zodat het via normale economische kanalen verhandeld kan worden en klaar. Het is een feit dat het gebruik niet stopt door het te verbieden en dat het gebruik niet toeneemt bij legalisering.
Loos gezever, knuppel.quote:Op donderdag 31 mei 2007 14:29 schreef Stakky het volgende:
[..]
Weet je hoe teak hout gewonnen wordt?
Batarijen uit elkaar gehaald worden in india.
Bloed diamanten ooit van gehoord?
Hoe groot wil je die lijst hebben?
Ligt sterke drank naast de koffie, liggen medicijnen in de schappen van de supermarkt?quote:Op donderdag 31 mei 2007 14:46 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Ja coke die naast de koffie in de supermarkt ligt, dat lijkt me een goed plandat is goed voor de volksgezondheid
Dus omdat ik een keer in de 2 maanden een halfje haal werk ik mee aan de onderdrukking van volken in Zuid-Amerika?quote:Op donderdag 31 mei 2007 14:10 schreef American_Nightmare het volgende:
-Knip moralistisch lulverhaal-
Nou het zijn toevallig de amerikanen die 2x een atoombom gegooid hebben.quote:Op donderdag 31 mei 2007 14:43 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
het zijn niet de mensen die kinderporno verzamelen, het zijn de makers van kinderporno die kwaad doen
beetje kort door de bocht dus, jouw redenering, nietwaar?
Had ik bijna Clint ontslagen door jouquote:
vertel, welke briljante oplossing heb jij in gedachten dan?quote:Op donderdag 31 mei 2007 14:46 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Ja coke die naast de koffie in de supermarkt ligt, dat lijkt me een goed plandat is goed voor de volksgezondheid
Kut wat ben jij dom.. misschien moet je het woordje "vergelijking" even opzoeken op vandale.nlquote:Op donderdag 31 mei 2007 14:46 schreef B-FliP het volgende:
[..]
Drugs en kinderporno vergelijken...Hoezo kort door de bocht?
Dat is niet onvergeeflijk wel degelijk redelijk ummnou onredelijk tevens rechtevenredig vervelend..quote:Op donderdag 31 mei 2007 14:49 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Nou het zijn toevallig de amerikanen die 2x een atoombom gegooid hebben.
Dus.
om ook maar eens een compleet onlogische vergelijking te maken
quote:Op donderdag 31 mei 2007 14:48 schreef Chewie het volgende:
[..]
Ligt sterke drank naast de koffie, liggen medicijnen in de schappen van de supermarkt?
Koffie is ook een drug, sigaretten verkopen ze ook (nicotine zit qua verslavingsfactor dicht tegen heroine aan), alcohol is gevaarlijker dan hash,wiet en xtc, etc...quote:Op donderdag 31 mei 2007 14:46 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Ja coke die naast de koffie in de supermarkt ligt, dat lijkt me een goed plandat is goed voor de volksgezondheid
Verbieden, zoals nu het geval is. Maar niet meer kleine hoeveelheden gedogen en streng aan blijven pakken. Zodra drugs in landen als Nederland uitgebannen is, hebben ze in landen als Colombia geen afzetmarkt meer. Uiteraard moeten ze in Colombia de productie veel strenger bestrijden.quote:Op donderdag 31 mei 2007 14:50 schreef Marietje_34 het volgende:
[..]
vertel, welke briljante oplossing heb jij in gedachten dan?![]()
zelfde is eigenlijk ook het geval met diamanten, ivoor, olie en koffie ...quote:Op donderdag 31 mei 2007 14:10 schreef American_Nightmare het volgende:
Complete dorpen worden daar verjaagd, mensen vermoord door de guerillebeweging die de hele cokeindustrie in handen heeft.
En? Dat is de keuze van de gebruiker, nogmaals het gebruik dring je niet terug door het te verbieden.quote:Op donderdag 31 mei 2007 14:52 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]het gaat erom dat jij ervoor pleit dat het vrij verkrijgbaar moet zijn en dat is absoluut onzin. Coke moet verboden blijven en streng bestreden worden. En waarom, omdat het ZEER schadelijk voor de gezondheid is en ZEER verslavend.
Doe je weer hetzelfdequote:Op donderdag 31 mei 2007 14:53 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Koffie is ook een drug, sigaretten verkopen ze ook (nicotine zit qua verslavingsfactor dicht tegen heroine aan), alcohol is gevaarlijker dan hash,wiet en xtc, etc...
Het gaat jou niet om feiten, maar om jouw eigen subjectieve belevingswereldje
Wow, rechtstreeks uit het Amerikaanse equivalent van De Telegraaf.quote:Op donderdag 31 mei 2007 14:54 schreef L.Denninger het volgende:
Lees dit maar eens : http://www.usatoday.com/news/health/2007-03-23-drug-study_N.htm
En kom dan terug met je geneuzel.
haha, pff noemt ie mij dom...quote:Op donderdag 31 mei 2007 14:50 schreef American_Nightmare het volgende:
Kut wat ben jij dom.. misschien moet je het woordje "vergelijking" even opzoeken op vandale.nl
Het gaat erom dat niet alleen de bron verantwoordelijk is, maar de hele rij afnemers die daarachter zitten ook. Als jij een TV van Philips koopt en die gaat kapot, neem jij er dan genoegen mee als Philips zegt, sorry het paneel is kapot en dat is van Mirai, dus ga maar bij hun klagen? En waarom denk je dat de minister van defensie erop wordt aangesproken als er drugs gesmokkeld wordt door militairen, omdat hij daar zelf aan mee heeft gewerkt? Nee maar hij is WEL verantwoordelijk. Die verantwoordelijkheid kun je niet zomaar aan de kant schuiven en dat geldt voor bijv. kinderporno PRECIES zo, als voor drugs.
Dus jij vindt dat wij in Nederland de Amerikaanse wapenwet over zouden moeten nemen? Verbieden helpt immers niet?quote:Op donderdag 31 mei 2007 14:55 schreef Chewie het volgende:
[..]
En? Dat is de keuze van de gebruiker, nogmaals het gebruik dring je niet terug door het te verbieden.
Weleens verdiept in de Amerikaanse war on drugs en wat dat heeft betekend voor de beschikbaarheid en de prijs van coke? Denk het niet anders zou je niet zo dom lullen hier, het aanbod steeg gigantisch en de prijs daalde sterk. Kortom repressie werkt averechts, was ook al bekend van de drooglegging overigens.
maar ook dat blijkt in de praktijk niet te werken. Kijk naar de landen waar geen gedoogbeleid is, ook daar blijft handel plaatsvinden. En dat de Colombiaanse overheids strenger zou moeten bestrijden, dat zie ik ook niet gebeuren, veel regeringen in Zuid Amerika zijn nou eenmaal zo corrupt als de pest.quote:Op donderdag 31 mei 2007 14:54 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Verbieden, zoals nu het geval is. Maar niet meer kleine hoeveelheden gedogen en streng aan blijven pakken. Zodra drugs in landen als Nederland uitgebannen is, hebben ze in landen als Colombia geen afzetmarkt meer. Uiteraard moeten ze in Colombia de productie veel strenger bestrijden.
Je snapt het niet.quote:Op donderdag 31 mei 2007 14:55 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Doe je weer hetzelfdeer zijn andere producten verkrijgbaar die ook ongezond zijn, dus harddrugs moet ook vrij verkrijgbaar zijn? Wat is dat voor drogredenering?
En jij staat te juichen als ze alcohol, koffie en chocolade afschaffen neem ik aan !quote:En het gaat me wel degelijk om feiten. De strijd tegen roken is ook in volle gang, dus de regering doet daar al erg veel aan.
Ik zit niet simpel in elkaar ik zeg alleen dat het de realiteit is en ik moet me er volgens jou druk om maken. Dat doe ik niet, denk jij ook telkens bij het eten aan afrika?? Nee dat doe je ook niet. Je wekt de indruk dat zo'n praktijken enkel bij cokehandel gebeuren en voor de rest nergens. Nou nogmaals wake up het gebeurt bij alle drugshandel, Eten, Kleding, Olie, Hout, etc..etc..etc..etc..etc..etc..Waarom maak je daar ook geen topics over, alleen omdat je gister een documentaire hebt gezien. Ga toch weg man, net alsof je het niet wist. Zo van, oohh cokehandel daar gebeuren geen slechte dingen in. Verder is je kortzichtige en eenzijdige reactie wat betreft coke gebruikers ook simpel..quote:Op donderdag 31 mei 2007 14:45 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Als iedereen nergens om zou geven en niemand zou zich ergens druk om maken, dan werd de wereld 1 grote chaos. Dus ik hoop niet dat je serieus bent, anders kan ik slechts aannemen dat je erg simpel in mekaar zit of nog iets te jong bent om een en ander te begrijpen (nofi).
Het was een goede metafoor, betreffende verantwoordelijkheden, maar je snapt het echt niet hequote:Op donderdag 31 mei 2007 14:56 schreef B-FliP het volgende:
[..]
haha, pff noemt ie mij dom...Als je een metafoor probeert te maken, maak dan
een goede, eentje die overeenkomt...
Drugs is voor te consumeren, als alcohol (meer dan de helft van de verslaafden
is alcoholverslaafd, en als je me niet geloofd ga maar s kijken in een verslaafden-
opvang)... Door middel van illegaliteit worden er juist mensen voor vermoord... Als
je dat ook zo over kinderporno denkt vind ik dat je behoorlijk ziek in je hoofd bent...
quote:Op donderdag 31 mei 2007 14:53 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Koffie is ook een drug, sigaretten verkopen ze ook (nicotine zit qua verslavingsfactor dicht tegen heroine aan), alcohol is gevaarlijker dan hash,wiet en xtc, etc...
Het gaat jou niet om feiten, maar om jouw eigen subjectieve belevingswereldje
Koffie en chocalade met coke vergelijkenquote:Op donderdag 31 mei 2007 14:58 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Je snapt het niet.
De ene harddrugs is vrij verkrijgbaar in de supermarkt en daar heb jij geen problemen mee, maar de andere mag niet van jou - terwijl die aantoonbaar minder schadelijk is en minder problemen veroorzaakt.
Het gaat dus niet om ongezond vs. harddrugs, het gaat om hardere-drugs-die-verkrijgbaar-zijn vs. drugs-die-om-onverklaarbare-reden-wel-illegaal-zijn.
[..]
En jij staat te juichen als ze alcohol, koffie en chocolade afschaffen neem ik aan !
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |