dat heb ik drie dagen geleden nog gedaanquote:Op woensdag 30 mei 2007 14:51 schreef Posdnous het volgende:
Anders maak je je kamer een keer schoon.
En alles ligt nu onder je bed?quote:Op woensdag 30 mei 2007 14:52 schreef Yankee het volgende:
[..]
dat heb ik drie dagen geleden nog gedaan![]()
Nee, niet eens! Die smeerlappen zitten me ook eerst uitdagend aan te kijken om vervolgens weg te rennenquote:
Net alsof jij zo'n poetskoning bent.quote:Op woensdag 30 mei 2007 14:57 schreef vroutje het volgende:
Heeft niks met schoonmaken te maken![]()
Had er een half jaar geleden ook last van. Dacht trouwens dat ze bang voor mensen zijn maar dat had ik toch mis. Ook heb ik 2 honden maar nee hoor....... ze liepen gewoon rustig door de keuken op zoek naar iets te eten.
Kreeg er altijd de kriebels van....
misschien kun je die 2 honden beter inruilen voor 1 katquote:Op woensdag 30 mei 2007 14:57 schreef vroutje het volgende:
Heeft niks met schoonmaken te maken![]()
Had er een half jaar geleden ook last van. Dacht trouwens dat ze bang voor mensen zijn maar dat had ik toch mis. Ook heb ik 2 honden maar nee hoor....... ze liepen gewoon rustig door de keuken op zoek naar iets te eten.
Kreeg er altijd de kriebels van....
Wij hebben er 3, maar die gaan alleen achter de muizen aan die buiten lopen.quote:Op woensdag 30 mei 2007 15:02 schreef justmattie het volgende:
[..]
misschien kun je die 2 honden beter inruilen voor 1 kat![]()
Waar kan ik kruizemunt kopen?quote:Op woensdag 30 mei 2007 15:19 schreef Spacehamster het volgende:
kruizemunt, wat erg lekker mintie ruikt en je ook als etherische olie kan kopen en in een oliebrandertje doen. Gaat je huis lekker fris ruiken en de muizen blijven weg.
quote:Op woensdag 30 mei 2007 15:53 schreef Frrreek het volgende:
[..]
Ja, dan ben je over 15-20 jaar gegarandeerd van je beesten af.
Hahah kan ook..quote:Op woensdag 30 mei 2007 16:37 schreef Baird het volgende:
Dé reden om een shotgun aan te schaffen.
Oom agent ziet mij al aankomen met mijn WM2 formulier met onder discipline: Muizen.quote:Op woensdag 30 mei 2007 16:37 schreef Baird het volgende:
Dé reden om een shotgun aan te schaffen.
Als plant bij plantewinkels..vooral de grotere. Als olie bij eh....de Erica enzo.... Ik koop niet zo vaak etherische olie dus dat weet ik niet zo goed. Etherische olie gaat namelijk onwijs lang mee en da's maar goed ook voor wat het kost. Goedkope flesjes van zo'n 20 ml of 50 ml (ben het vergeten) ofzo zijn zo'n 5 euro. Gelukkig valt kruizemunt onder de goedkope soort.quote:
Er zit een muis op je voet..quote:Op woensdag 30 mei 2007 23:37 schreef Borjoyzee het volgende:
Luchtbuks aanschaffen en knallen maar!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |