Hull heeft inderdaad nog nooit op het hoogste niveau gespeeld. Ook niet in de oude First Division.quote:Op zaterdag 24 mei 2008 14:23 schreef tong80 het volgende:
Zou de eerste keer voor Hull zijn in de PL geloof ik.
Idd.quote:Op zaterdag 24 mei 2008 15:21 schreef fanneke het volgende:
[..]
Hull heeft inderdaad nog nooit op het hoogste niveau gespeeld. Ook niet in de oude First Division.
Ik heb daardoor een kleine voorkeur voor Hull.
Die gaat vast nog een jaartje door als ze promoverenquote:Op zaterdag 24 mei 2008 16:50 schreef denthemen het volgende:
Zo, dat zag er niet goed uit zeg. Leek ook in shock te zijn
Overigens is Windass wel een held zeg
quote:
Welkom in Engelandquote:Op zaterdag 24 mei 2008 18:10 schreef fanneke het volgende:
In het seizoen 2002/2003 eindigde Hull City nog als 13e in de toenmalige Third Division (huidige League 2).
Da's maar 5 jaar geleden.
En nu naar de Premier League.
Idd hup Leeds. Die moeten weer terug naar het championshipquote:Op zaterdag 24 mei 2008 18:11 schreef jmac het volgende:
Morgen LEEDS UNITED !!
Minstens 36.000 whites zijn al onderweg naar Wembley.......vandaag moet het gaan gebeuren, maar ik heb er een heel slecht gevoel bij.quote:Op zondag 25 mei 2008 12:38 schreef Dos37 het volgende:
[..]
Idd hup Leeds. Die moeten weer terug naar het championship
Gaat sport1 het uitzenden?quote:Op zondag 25 mei 2008 13:12 schreef DRD het volgende:
[..]
Minstens 36.000 whites zijn al onderweg naar Wembley.......vandaag moet het gaan gebeuren, maar ik heb er een heel slecht gevoel bij.
Werd geopereerd en kan over twee weken weer beginnen met trainen.quote:Op zaterdag 31 mei 2008 15:41 schreef denthemen het volgende:
Hoe is het eigenlijk afgelopen met die Orr?
quote:Cardiff wil af van Hasselbaink
LONDEN - Cardiff City wil af van Jerrel Hasselbaink. Zijn contract bij de Engelse voetbalclub zou worden verlengd als de 36-jarige aanvaller dertig of meer duels zou spelen. Met 44 optredens in de hoofdmacht heeft hij hier aan voldaan, maar Cardiff wil niet met hem verder.
De financieel noodlijdende club, die uitkomt in het Championship, zou Hasselbaink te duur vinden. “Ik ben in shock en zeer teleurgesteld door de huidige situatie”, liet Hasselbaink in een verklaring weten. “Ik ga met mijn advocaten overleggen wat ik nu moet doen. Verder kan ik geen commentaar geven.”
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |