Ik moet ervantussen, maak je nog even een mooi cap can haar "paar"? die zijn gaaf. bij voorbaat dank!quote:
Van de SV van VOL. Wie legt 'm aan me uit?quote:Brian vind het wel jammer dat hij dan niet kan
met alle shit die hij meemaakt
Jaap is een domme vetzak en lieke een del
Dus die kunnen nog switchen aldus brian
Haar 'paar' ?quote:Op woensdag 30 mei 2007 15:20 schreef tipsch het volgende:
[..]
Ik moet ervantussen, maak je nog even een mooi cap can haar "paar"? die zijn gaaf. bij voorbaat dank!
Het zal mij niets verbazen als ze dat in het verleden al vaker heeft gedaan. Voor een pakje peuken of een Breezer.quote:Op woensdag 30 mei 2007 15:22 schreef mootie het volgende:
Het zou me gewoon niks verbazen als Amanda 2 pijpbeurten biedt.![]()
En dan uitvoerd voor de stemming , en dat Japio alsnog voor Huub stemtquote:Op woensdag 30 mei 2007 15:22 schreef mootie het volgende:
Het zou me gewoon niks verbazen als Amanda 2 pijpbeurten biedt.![]()
Daar is niks nieuws aanquote:Op woensdag 30 mei 2007 15:25 schreef rooie3 het volgende:
Als Amanda hem niet krijgt ,dan is Huub weer de sigaar vanavond.
Ze reageert haar frustraties altijd op Huub af.
Dankuquote:Op woensdag 30 mei 2007 15:28 schreef SiRojK het volgende:
@ Getl0st: ik vind het best leuk, maar ze brengen die sigarenmaakcursus erg slecht in beeld.. Alles van een afstandje, te weinig details
triest , heel triest ....quote:Op woensdag 30 mei 2007 15:29 schreef noekje het volgende:
. Ik weet alleen niet of ik het nou triest of grappig moet vinden.
Vulgair, a-sociaal, dom.quote:Op woensdag 30 mei 2007 15:29 schreef noekje het volgende:
Toch blijft Amanda een raar fenomeen. Ze staat altijd onderaan, vindt zichzelf het lekkerste wijf van heel de wereld en iedere man mocht willen dat die haar anaal mocht penetreren maar ze blijft het verwende domme albert cuyp meisje. Ik weet alleen niet of ik het nou triest of grappig moet vinden.
Triest inderdaad. Maar de laatste tijd wat mij betreft wel gespeend van elke vorm van medelijden dan ook. Ik vind haar een dom, triest kind dat constant met d'r ogen wagenwijd open in dezelfde valkuilen loopt.quote:
Ik hou helemaal niet van sigaren.. maar zou het best willen lerenquote:Op woensdag 30 mei 2007 15:32 schreef SiRojK het volgende:
Ze maakt hem af:
[afbeelding]
PS: Getl0st, eerste keer dat ze het in beeld brengen hoe ze iets doen
Zij ervaart het niet als een valkuil. Dit is wat zij gewend is, normaal vindt en accepteert.imhoquote:Op woensdag 30 mei 2007 15:35 schreef Copycat het volgende:
[..]
Triest inderdaad. Maar de laatste tijd wat mij betreft wel gespeend van elke vorm van medelijden dan ook. Ik vind haar een dom, triest kind dat constant met d'r ogen wagenwijd open in dezelfde valkuilen loopt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |