Lekker door de mod baggerenquote:Op woensdag 30 mei 2007 22:59 schreef debuurvrouw het volgende:
al is de bagger nog zo snel, de mod die achterhaalt m wel
nah, eend!quote:
Pssst... d'r naam was Angeliquequote:Op woensdag 30 mei 2007 18:25 schreef Leandra het volgende:
Feitelijk hadden dus alleen Annemieke, Ilona, Eveline en Stephan zo terug kunnen komen, die zijn iig zonder vorm van straf vertrokken of weggestemd (en voor Sylvia en Nicolaas geldt inmiddels hetzelfde)
Damn, je hebt helemaal gelijk, ik vond het al zo raar staan toen ik het typte.... en ik had eerst nog "Annemiek" staan maar dat vond ik ook al zo vreemd, dus er toen maar "Annemieke" van gemaaktquote:
Naja ze heeft er ook weer niet heel lang ingezetenquote:Op donderdag 31 mei 2007 01:12 schreef Leandra het volgende:
Damn, je hebt helemaal gelijk, ik vond het al zo raar staan toen ik het typte.... en ik had eerst nog "Annemiek" staan maar dat vond ik ook al zo vreemd, dus er toen maar "Annemieke" van gemaakt
Eigenlijk is het maar een paar letters verschil![]()
Mwah... lang genoeg lijkt me... gewoon slordig van me.quote:Op donderdag 31 mei 2007 01:30 schreef Veulen het volgende:
[..]
Naja ze heeft er ook weer niet heel lang ingezeten![]()
Echt? Dacht dat nicolaas er best een tijd in had gezeten.quote:Op donderdag 31 mei 2007 01:33 schreef Leandra het volgende:
Mwah... lang genoeg lijkt me... gewoon slordig van me.
Erger nog: ze ging een dag na Nicolaas weg
quote:Op donderdag 31 mei 2007 02:16 schreef Leandra het volgende:
Nope, die eerste keer maar 5½ week... hij ging 2 november weg en Angelique 3 november.
thanks speeds!quote:Op donderdag 31 mei 2007 06:44 schreef SpeedyGJ het volgende:
Goedemorgen allemaal![]()
![]()
Effe weerberichtje voor petraa![]()
Op dit moment vallen er aantal buien in Belgie, in de loop van de middag kunnen er op meer plaatsen buien gaan ontstaan waarvan sommige ook gepaart gaat met onweer. De temperaturen ligge rond de 20 a 21 graden. Tijdens buien verwacht ik geen hagel of windstoten![]()
Veel plezier vandaag!
goed plan dear, ff pauzequote:
zet ik wel ff verse...quote:
omdat wij in het echte leven zijn, en zij niet echt bestaan?quote:Op donderdag 31 mei 2007 15:28 schreef Peter6000 het volgende:
![]()
Waarom duurt een 'ziekte' bij Brian, Huub en Eric altijd een halve dag, en bij mij 10 dagen (optimistische schatting).
Zal ik voor je komen zorgen ?quote:Op donderdag 31 mei 2007 15:28 schreef Peter6000 het volgende:
![]()
Waarom duurt een 'ziekte' bij Brian, Huub en Eric altijd een halve dag, en bij mij 10 dagen (optimistische schatting).
En weer te laatquote:
maar gelukkig liep er alwéér een verse pot koffie!quote:
quote:Op donderdag 31 mei 2007 15:49 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
maar gelukkig liep er alwéér een verse pot koffie!
ik ben de buuf, jeweettoch...![]()
![]()
dat weet ik toch! je hebt het ook zo druk...quote:
nee, niksquote:Op donderdag 31 mei 2007 15:54 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
dat weet ik toch! je hebt het ook zo druk...![]()
nog wat te roddelen?![]()
ja...quote:
werkse...quote:
Ja, de paracetamol is bijna op, en de boodschappen (vla, sap en andere vloeibaar spul) ook.quote:
ach gossie, dat klinkt serieus...quote:Op donderdag 31 mei 2007 16:58 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Ja, de paracetamol is bijna op, en de boodschappen (vla, sap en andere vloeibaar spul) ook.
Ik zie er tegenop het te gaan halen.
Dus kom maar ff brengen.![]()
Ja, dat had ik al bekeken, maar ze bezorgen nog niet in mijn straat (ik woon op 5 minuten van het station en op 10 minuten van het centrum van wereldstad Apeldoornquote:Op donderdag 31 mei 2007 17:08 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
ach gossie, dat klinkt serieus...![]()
speciale zorg is wel nodig!
tja...quote:Op donderdag 31 mei 2007 17:11 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Ja, dat had ik al bekeken, maar ze bezorgen nog niet in mijn straat (ik woon op 5 minuten van het station en op 10 minuten van het centrum van wereldstad Apeldoorn).
Maar ik ga wel om kwart voor 9 ofzo, dan is het rustig, en valt het minder op als ik perongeluk moet kotsen, of duizelig wordt en op de vloer moet gaan zitten.
Overigens verwacht ik dat het in een weekje of 2 wel weer goed is hoor, alleen ik vind Erics 'ziek zijn' zo treurig. Een half dagje.![]()
Rare vragen bestaan niet.quote:Op donderdag 31 mei 2007 17:48 schreef TherAngelina het volgende:
Misschien een rare vraag... ah nee, die bestaan niet. Maar roken jullie in de buurt van jullie dieren of niet? En waarom wel of niet?
quote:Op donderdag 31 mei 2007 18:45 schreef Peter6000 het volgende:
@ Ian: je schilderij is vandaag bezorgd, ik stuur een foto zogauw het is gelukt met de spijkers in de muur (dat moet met een boor).
Hij viel iets tegen, vanwege donkergrijs ipv een door mij verwacht lichtergrijs, maar zeker een aanwinst voor mijn woning.
Dan maak ik wel ff een fototje, alleen hij hangt nu dus scheefquote:
Take your timequote:Op donderdag 31 mei 2007 18:48 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Dan maak ik wel ff een fototje, alleen hij hangt nu dus schreef
Er moeten 2 spijkers in, en dat moet ik laten doen ivm onhandigheid (en ervaring dat Peter6000 die gaat doe-het-zelven meestal leidt dat beschadigingen).
quote:Op donderdag 31 mei 2007 18:55 schreef Peter6000 het volgende:
[afbeelding]
Maar zo gauw het is gelukt die 2e spijker in de muur te krijgen, hangt ie dus recht.
Het is wel jammer dat hij niet iets lichter-grijs is, vind ik. Maar desondanks past het mooi in mijn woonkamer.
Ik heb alleen maar grote doeken aan mijn muur hoor, kleine schilderijtjes passen niet in mijn megalomane denkstijl.quote:Op donderdag 31 mei 2007 19:02 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Nog groot ook![]()
Ach, het was een ode aan jou dus wat dat betreft is 'ie goed terecht gekomen.![]()
quote:Op donderdag 31 mei 2007 19:04 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Ik heb alleen maar grote doeken aan mijn muur hoor, kleine schilderijtjes passen niet in mijn megalomane denkstijl.
ik had net sate gegeten en dat zag er net zo uit....quote:Op donderdag 31 mei 2007 20:04 schreef Leandra het volgende:
De kid zat hier net te kijken en ik had m al gewaarschuwd dat het walgelijk zou worden....
Maar eigenwijs als hij is trok hij zich nix van mijn "ik heb toen niet eens de COS teruggelezen want ik ging al over m'n nek van het beetje wat ik van de volgende COS OP meekreeg" aan en bleef kijken... en die lag dus op een gegeven moment ook "GATVERDAMME" te roepen op de bank
Ik had hem, zodra ik wist dat het die kotstoestand was, al verteld hoe en wat... en bij het vertellen wat ik wist zat ik al te kokhalzen... en hij mij uit te lachen... maar goed, hij bleef zelf kijken, zijn keuzequote:Op donderdag 31 mei 2007 20:08 schreef Polonium-120 het volgende:
[..]
ik had net sate gegeten en dat zag er net zo uit....
ach zolang hij niet over de plantjes en de buurman heen kotst.....quote:Op donderdag 31 mei 2007 20:11 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik had hem, zodra ik wist dat het die kotstoestand was, al verteld hoe en wat... en bij het vertellen wat ik wist zat ik al te kokhalzen... en hij mij uit te lachen... maar goed, hij bleef zelf kijken, zijn keuze![]()
nee? leeft hij niet meer?...quote:Op donderdag 31 mei 2007 20:19 schreef Leandra het volgende:
Gelukkig niet.... ik moet er niet aan denken dat de buurman hier TV zit te kijken
maar verder zijn ze wel aardig...quote:Op donderdag 31 mei 2007 20:29 schreef Leandra het volgende:
Jawel hoor.. alle buurmannen leven nog, zijn zelfs in blakende gezondheid, er zit er alleen niet 1 bij waarvan ik denk "gezellig, als jij een keer langskomt"
Dat dan wel weerquote:Op donderdag 31 mei 2007 20:37 schreef Polonium-120 het volgende:
[..]
maar verder zijn ze wel aardig...
ho ho... ikquote:Op donderdag 31 mei 2007 20:39 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Dat baggeren schiet ook niet op hier![]()
Alhoewel Petraa aardig op dreef was![]()
ik vind het bagger programma's...quote:Op donderdag 31 mei 2007 20:54 schreef Polonium-120 het volgende:
wat vinden jullie trouwens van al die bel programma's? al een keer iets gewonnen?...
BAGGEEEEUUUUUUR!quote:Op donderdag 31 mei 2007 20:54 schreef Polonium-120 het volgende:
wat vinden jullie trouwens van al die bel programma's? al een keer iets gewonnen?...
ik word niet warm of koud van die meisjes in stringetjes al aaiend over die poezen...quote:Op donderdag 31 mei 2007 20:55 schreef Polonium-120 het volgende:
[..]
ik vind het bagger programma's...
's nachts he... 's nachts dan zie je die ontblote vrouwen bovenlichamen...quote:
PLASTIC BAGGEEEUUUR!quote:Op donderdag 31 mei 2007 20:59 schreef Polonium-120 het volgende:
[..]
's nachts he... 's nachts dan zie je die ontblote vrouwen bovenlichamen...
een paar weken voor kerst worden die vrouwen geimpregneerd anders vatten ze vlam...quote:
En nieuwe maken is duur?quote:Op donderdag 31 mei 2007 21:01 schreef Polonium-120 het volgende:
[..]
een paar weken voor kerst worden die vrouwen geimpregneerd anders vatten ze vlam...
Ik vind het ook 3 x nix, maar een vriendin van me heeft een paar maanden geleden (in december volgens mij) een leuk bedrag gewonnen bij Lijn 4.....quote:Op donderdag 31 mei 2007 20:54 schreef Polonium-120 het volgende:
wat vinden jullie trouwens van al die bel programma's? al een keer iets gewonnen?...
quote:Op donderdag 31 mei 2007 21:05 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik vind het ook 3 x nix, maar een vriendin van me heeft een paar maanden geleden (in december volgens mij) een leuk bedrag gewonnen bij Lijn 4.....
wat is een leuk bedrag? boven de 10?...quote:Op donderdag 31 mei 2007 21:05 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik vind het ook 3 x nix, maar een vriendin van me heeft een paar maanden geleden (in december volgens mij) een leuk bedrag gewonnen bij Lijn 4.....
Das waar... maar het kwam toen wel even heel erg goed uitquote:
ik kom zo... heb je een linkje?...quote:Op donderdag 31 mei 2007 21:08 schreef Ian_Nick het volgende:
Ik denk dat ik maar eensch een nuttige bijdrage aan het smoelenboek ga leveren.
Een bedrag van 4 cijfers (voor de komma) en netto nog steeds beginnend met een 3quote:Op donderdag 31 mei 2007 21:09 schreef Polonium-120 het volgende:
[..]
wat is een leuk bedrag? boven de 10?...
het is aardig...quote:Op donderdag 31 mei 2007 21:10 schreef Leandra het volgende:
[..]
Een bedrag van 4 cijfers (voor de komma) en netto nog steeds beginnend met een 3
oplichtersquote:Op donderdag 31 mei 2007 21:09 schreef Leandra het volgende:
[..]
Das waar... maar het kwam toen wel even heel erg goed uit
Wel opvallend dat het zo'n programma 8 weken kost om een bedrag over te maken... en het dan ook pas aankomt op die laatste dag van die 8 weken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |