Michael een stripper?quote:Op zondag 27 mei 2007 23:33 schreef F04 het volgende:
Michael zijn 24u date is voorbij, en het wachten is nu op de taxi.
Voordat de taxi komt probeer Huub Michael nog ven tot het uiterste te drijven, maar Michael blijft als een zoutzak stil, en beweegt zich nawelijks.
Natasia zijn vermoeden is dat hij een stripper is...
Amanda's vermoeden is of hij een Chippendale is.
Hij komt er geen eens inquote:Op zondag 27 mei 2007 23:32 schreef Rens_Wilders het volgende:
[..]
Maar zou je hem uit bed trappen, daar gaat het om![]()
Wat een rare opmerking eigenlijk Brian 8 maanden afzeiken omdat hij een player is en nu willen alle dames met deze loverboy spelen om te neuken want dat zeg je met je zin toch?quote:Op zondag 27 mei 2007 23:32 schreef Rens_Wilders het volgende:
[..]
Maar zou je hem uit bed trappen, daar gaat het om![]()
Nee, ze hebben het over Gert, onze mod die op vakantie is .........quote:Op zondag 27 mei 2007 23:34 schreef Leandra het volgende:
Dat Chippendale en/of stripperverhaal gaat toch over Dimitri???![]()
Daar zou ik wel even voor gaan zittenquote:
quote:Op zondag 27 mei 2007 23:36 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Nee, ze hebben het over Gert, onze mod die op vakantie is .........
Volgens mij heeft Huub niet veel gedaan inderdaad, Eric doet net alsof Huub uitgebreid heeft lopen sexen.quote:Op zondag 27 mei 2007 23:36 schreef Liess het volgende:
Eric lult weer.... overdrijft alles wat er gebeurd is vanacht.
hahahaquote:Op zondag 27 mei 2007 23:37 schreef StefanPeeters het volgende:
Jullie hebben allemaal de groetjes van Michael ! We stappen nu
op de brommer, dus ik ben effe een uurtje offline
Ah, naar?quote:Op zondag 27 mei 2007 23:36 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Nee, ze hebben het over Gert, onze mod die op vakantie is .........
Ik weet niet hoor....... het eerste waar mannen aan denken als ze een lekker wijf zien is idd "neuken" maar bij vrouwen ligt dat toch een beetje anders......quote:Op zondag 27 mei 2007 23:36 schreef PumaStreamer het volgende:
[..]
Wat een rare opmerking eigenlijk Brian 8 maanden afzeiken omdat hij een player is en nu willen alle dames met deze loverboy spelen om te neukenwant dat ze je met je zin toch...
Mannen en vrouwen schelen dus toch minder dan vrouwen vaak denken...ut bewijs zit in COS 1547 en deze..want gegarandeerd dat er gereageerd word van ow lekker ding..dit en dat..tuurlijk wasbord jammie...maar kan die koken?? kan die masseren...kan die uberhaubt iets behalve neuken...jah toch...maar ok verder niet te veel kritiek...is een keer een lekkere playboy..laat brian ook wel even wakker schudden dus ut heeft ook voordelen!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |