Daarom moet je juist beginnen. De interesse ergens anders naartoe verplaatsenquote:Op zondag 27 mei 2007 19:36 schreef Houtspeer het volgende:
Ik doe dat allemaal niet!
Wel houd ik van kleine meisjes van 10 jaar dus..
Haaaa, ja wat is er mis mee om je lijf goed te behandelen!quote:Op zondag 27 mei 2007 19:37 schreef BolleSmurf het volgende:
Spreken we hier met een gezondheidsfreak ? Elke week bieren is goed voor je. Tuurlijk niet teveel maar dat doen nu eenmaal wel
btw hier zie ik breezers meer mixjes achterover tikken dan jongens.quote:Op zondag 27 mei 2007 19:39 schreef misslady83 het volgende:
[..]
Haaaa, ja wat is er mis mee om je lijf goed te behandelen!
Nou omdat je dan de wereld niet echt nuchter meemaakt, maar let wel ik drink op zn tijd ook wel eens een drankje maar blowen vind ik absoluut not done, maar vaak zie ik figuren die het niet bij 1 drankje houden, en die het volgende weekend weer in hun gedachten hebben, om weer te kunnen zuipenquote:Op zondag 27 mei 2007 19:38 schreef ralphbollen het volgende:
negatief?![]()
hoezo zo bier/wiet altijd negatief zijn?
quote:Op zondag 27 mei 2007 19:39 schreef Dibble het volgende:
ik doe alles maar als ik ermee kap mag ik dan jou vriendje zijn?![]()
Ik doe et ook allemaal behalve blowen cq drugs gebruiken maar ik behandel mijn lijf wel goed vind ik. En natuurlijk zeg jij nu weer dat het niet goed is voor je en zo blijven we bezig op deze schitterende zondagavond.quote:Op zondag 27 mei 2007 19:39 schreef misslady83 het volgende:
[..]
Haaaa, ja wat is er mis mee om je lijf goed te behandelen!
Waarom is de nuchtere perceptie per definitie beter dan een niet nuchtere perceptie?quote:Nou omdat je dan de wereld niet echt nuchter meemaakt,
Mensen willen de wereld ontvluchten ofzo lijkt wel, dit is een fenomeen die bij veel stoners voorkomt, ze willen de wereld ontvluchten, hun problemen ontvluchten enzz dit zijn feiten die niet opschieten..quote:Op zondag 27 mei 2007 19:43 schreef HAL9000S het volgende:
[..]
Waarom is de nuchtere perceptie per definitie beter dan een niet nuchtere perceptie?
Poker is niet gokken ok?quote:Op zondag 27 mei 2007 19:43 schreef HAL9000S het volgende:
Ik gebruik trouwens drugs, ik rook, zuip en speel regelmatig een potje poker met vrienden. Verder gaat het heel erg goed met me.
quote:Op zondag 27 mei 2007 19:43 schreef HAL9000S het volgende:
Ik gebruik trouwens drugs, ik rook, zuip en speel regelmatig een potje poker met vrienden. Verder gaat het heel erg goed met me.
Af en toe een biertje, of 1 biertje per dag ofzo, prima. Elk weekend zo dronken zijn dat je niet weet wat je gedaan hebt; om te kotsen.quote:Op zondag 27 mei 2007 19:37 schreef BolleSmurf het volgende:
Spreken we hier met een gezondheidsfreak ? Elke week bieren is goed voor je. Tuurlijk niet teveel maar dat doen nu eenmaal wel
Same here, alleen rook ik dan niet. Gokken a la casino zit er niet tot amper in.quote:Op zondag 27 mei 2007 19:43 schreef HAL9000S het volgende:
Ik gebruik trouwens drugs, ik rook, zuip en speel regelmatig een potje poker met vrienden. Verder gaat het heel erg goed met me.
Je zou overmatig blowen idd kunnen zien als een vorm van escapisme, net zoals overmatig drankgebruik etc. Alleen vind ik het nogal ungenuanceerd om dan vervolgens te stellen dat zowel drank als drugs slecht zijn, puur omdat je niet nuchter bent als je het gebruikt.quote:Op zondag 27 mei 2007 19:45 schreef misslady83 het volgende:
[..]
Mensen willen de wereld ontvluchten ofzo lijkt wel, dit is een fenomeen die bij veel stoners voorkomt, ze willen de wereld ontvluchten, hun problemen ontvluchten enzz dit zijn feiten die niet opschieten..
ja oke tis lekka als t bij 1 a 2 blijft mischien als je echt dronken bent voel je je echt niet lekker meer alles draait en de misselijkheid laat niet lang op zich w8enquote:Op zondag 27 mei 2007 19:47 schreef BolleSmurf het volgende:
Persoonlijk ontvlucht ik niks moet ik zeggen. Waarom ik bier drink en rook ? Euh, lekkah ?
helemaal mee eensquote:Op zondag 27 mei 2007 19:39 schreef Big_Boss_Man het volgende:
Een zeurende vrouw weegt niet op tegen een lekkere hasjjoint!
Het valt me op dat héél veel mensen zeggen dat ze dronken of stoned worden omdat ze het lekker vinden of omdat dat gezellig is, maar dat exact dezelfde mensen ook toegeven dat dat váák gebeurt als ze zich kut voelen, dat het struisvogelgedrag is. Dan heb ik het over de gemiddelde student of de gemiddelde 20-er.quote:Op zondag 27 mei 2007 19:43 schreef HAL9000S het volgende:
[..]
Waarom is de nuchtere perceptie per definitie beter dan een niet nuchtere perceptie?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |