 
		 
			 
			
			
			Was jij niet degene die Van Gaal een calimero noemde terwijl je 'm wel heel graag bij Ajax terug ziet komen?quote:
 
			 
			
			
			Fan-tas-tischquote:
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Wat heeft het 1 met het ander te maken?quote:Op zondag 27 mei 2007 19:09 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Was jij niet degene die Van Gaal een calimero noemde terwijl je 'm wel heel graag bij Ajax terug ziet komen?Kneus indeed
![]()
 
			 
			
			
			Dat soort spelers hebben we jarenlang bij Ajax gemist.quote:Op zondag 27 mei 2007 19:12 schreef Cyberia18 het volgende:
Een sluwe rattekop is het, maar zolang hij blijft scoren hoor je mij niet klagen.
 
			 
			
			
			Om maar even aan te geven hoe snel je van mening kunt veranderen, gisteren was zijn terugkeer bij Ajax je grootste wens, nu is het weer een calimeroquote:
 
			 
			
			
			Dat ik Van Gaal graag terug zie heeft niks te maken met of ik 'm een calimero vind of niet, slimmerd. Ten Cate is ook een calimero en dat is juist iets wat ik geweldig vind, niet tegen je verlies kunnen. Maar wanneer het de tegenstander is, kan dat alsnog behoorlijk irritant zijn. Maar volgens mij staat dat al lang en breed in een andere post van me vanmiddag.quote:Op zondag 27 mei 2007 19:14 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Om maar even aan te geven hoe snel je van mening kunt veranderen, gisteren was zijn terugkeer bij Ajax je grootste wens, nu is het weer een calimero.
quote:Op zondag 27 mei 2007 16:46 schreef twi het volgende:
Van Gaal volgt heel geforceerd de analyse van Van Gangelen, maar hij gelooft er maar bar weinig van. Geweldig toch, zo'n trainer die eerst zegt dat hij nooit zal klagen over de arbitrage omdat dat er niet toe doet en er nu ineens wel duidelijk de grootste twijfels aan trekt
Terughalen die held!
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Als 't een Feyenoorder was die zo deed had je het fantastisch gevonden.quote:Op zondag 27 mei 2007 19:33 schreef Vakkie_W het volgende:
Jezus... Huntelaar. Wat een mongool zeg. Als ik Donk was zou ik hem de volgende wedstrijd gewoon vol op zijn knie raken. Dan maar een paar wedstrijden schorsing.
 
			 
			
			
			Dat deed die al hoor.quote:Op zondag 27 mei 2007 19:33 schreef Vakkie_W het volgende:
Jezus... Huntelaar. Wat een mongool zeg. Als ik Donk was zou ik hem de volgende wedstrijd gewoon vol op zijn knie raken. Dan maar een paar wedstrijden schorsing.
 
			 
			
			
			Scheer je nu maar weer weg kakkerlakje.quote:Op zondag 27 mei 2007 19:33 schreef Vakkie_W het volgende:
Jezus... Huntelaar. Wat een mongool zeg. Als ik Donk was zou ik hem de volgende wedstrijd gewoon vol op zijn knie raken. Dan maar een paar wedstrijden schorsing.
 
			 
			
			
			Ik heb nog nooit zo'n mongool in de selectie van Feyenoord gezien als Huntelaar. Moet je blij mee zijn met zo'n kind in je selectie.quote:Op zondag 27 mei 2007 19:35 schreef twi het volgende:
[..]
Als 't een Feyenoorder was die zo deed had je het fantastisch gevonden.
 
			 
			
			
			=doe ff normaal=quote:
 
			 
			
			
			Ben er heel blij mee. Vooral in Rotterdam was 't fantastisch dat 'ie meespeeldequote:Op zondag 27 mei 2007 19:36 schreef Vakkie_W het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit zo'n mongool in de selectie van Feyenoord gezien als Huntelaar. Moet je blij mee zijn met zo'n kind in je selectie.
 
			 
			
			
			Nee je moet blij zijn met 11 suffe debieltjes die niet eens europees voetbal kunnen halenquote:Op zondag 27 mei 2007 19:36 schreef Vakkie_W het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit zo'n mongool in de selectie van Feyenoord gezien als Huntelaar. Moet je blij mee zijn met zo'n kind in je selectie.

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |